stamboomgids

Familienamen » H

Websites 621 - 630 van 1055:

Stamboom Heinis - www.genealogieonline.nl/stamboom-heinis

Een publicatie door Piet Heinis met gegevens over oa. de families Heinis, Heijnis, Vries, Tromp, Bakker, Schermer, Koster, Haan, Hop en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Heitbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitbrink

Een publicatie door Ferry Heitbrink met gegevens over oa. de families Van der Steege, Heitbrink, Van Dijk, Zegger, Simons, Janssen, Van der Weerd, Quasten, Vrencken en Gunnink.


Screenshot van website

Stamboom Heitbrink - www.genealogieonline.nl/heitbrink-stamboom

Een publicatie door Tom Heitbrink met gegevens over oa. de families Heitbrink, Quasten, Zegger, Vrencken, Van der Lubbe, Stemkens, Meijer, Janssen, Heidbrink en Braamhaar.


Screenshot van website

Stamboom Heitgeert - www.uwstamboomonline.nl

Zoek naar de familie Heitgeert, Ponger, de Jong Tilburg.


Screenshot van website

Stamboom Heitink - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitink

Een publicatie door M.V. Heitink met gegevens over oa. de families Heitink, Den Broeder, Heitink (Heijtink), Heitink (Haijtink), Nieuwenhuis, Jansen, Van Leeuwen, Loo, Leissink en Leisink.


Screenshot van website

Stamboom Heitmann-Gras - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitmann-gras

Een genealogische publicatie door J.A. Heitmann met gegevens over onder andere de families Gras, Krist, Breuker, Malus, Strijbos, Dowling, Scheffer, Ooms en Hahn.


Screenshot van website

Stamboom Hekkenberg-Van der Hoeven - www.genealogieonline.nl/stamboom-hekkenberg-van-der-hoeven

Een publicatie door Heleen Hekkenberg met gegevens over oa. de families Hekkenberg, Hoeven, van der, Batteké, Ruckert, Roerdomp, Matthijsse, Amelung, Vlaanderen, van en Vlaanderen, van.


Screenshot van website

Stamboom Hekkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-hekkert

Een publicatie door Ronald G. A. Hekkert met gegevens over oa. de families Hekkert, Hekkers, Haverhoek, Dijk, Jansen, Mulder, Dunnink, Daslever, Van den Berg en Hoogstra.


Screenshot van website

Stamboom Hekkert (ingevoerd door J.M. Zeephat-van Dijk) - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hekkert

Een publicatie door Ronald Hekkert met gegevens over oa. de families Hekkert, Hekkers, Haverhoek, Jansen, Dijk, Mulder, Dunnink, Zielhuis, Hoekjan en Daslever.


Screenshot van website

Stamboom Helder - www.genealogieonline.nl/stamboom-helder

Een publicatie door Fokko hlHelder met gegevens over oa. de families Lingbeek, Van Houte, Funke, Schuller, Moorlag, Moorlagh, Helder, De Heer, Ghijsels en De Graaf.


Screenshot van website



Genealogie nieuws