stamboomgids

Familienamen » H

Websites 621 - 630 van 1016:

Stamboom Héman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-heman

Een publicatie door Thomas Heman met gegevens over oa. de families Héman, Nieberg, Helsloot, Van der Maas, Aninck, Dominicus, De Vries, Voogt, Heman en Sijbrands.


Screenshot van website

Stamboom Hemelop - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop

Een publicatie door H. Hemelop met gegevens over oa. de families Hemelop, Voorwinde, Knoop, Apon, Van Driel, Hogerbrugge, De Melker, Boeren, Van der Landen en Collignon.


Screenshot van website

Stamboom Hemkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemkes

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Hemkes, Bruinsma, Jager, La Lau, Van der Meer, Oosterhof, Walinga, Ploos Van Amstel, Berckenhoff en Hoogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Hemmerlé & Kassenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemmerle-kassenaar

Een genealogische publicatie door Irmgard Hemmerlé met gegevens over onder andere de families Van Zantvliet, Hemmerlé, Kassenaar, Herf, Raats, Bodemann, Van Noort, Gilissen en Van Esch.


Screenshot van website

Stamboom Hemmers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemmers

Een publicatie door Evert Hemmers met gegevens over oa. de families Hemmers, Verroen, Gill, Burger, Smit, Obbes, Assink, Galjard, Verhagen en Overbeek.


Screenshot van website

Stamboom Hemrika-Hemrica - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemrika-hemrica

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.


Screenshot van website

Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx

Een publicatie door Th.J. Hendrickx met gegevens over oa. de families Van Orsouw, Ulijn, Van den Heuvel, Vos, Timmermans, Brands, Janssen, Van Vlijmen, Stals en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Hendrika de Hooge - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrika-de-hooge

Een publicatie door H. de Hooge met gegevens over oa. de families Schipper, Been, Lodewijks, Thiele, De Been, Kok, Ter Veen, Talens, Van Been en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendriks-de-reek

Een publicatie door John Hendriks met gegevens over oa. de families Anna Maria, Henrica, Martinus, Michiel, Maria, Lambertus, Antonius, Martinus Josephus, Johannes Petrus en Wilhelmus.


Screenshot van website

Stamboom Hendriks - www.genealogieonline.nl/hendriks-stamboom

Een publicatie door Ronnie Hendriks met gegevens over oa. de families Hendriks, Clausman, Lutters, Evers, Lereveld, Captein, Van Beek, Van Duuren, Molders en Crommentuijn.


Screenshot van website



Genealogie nieuws