stamboomgids

Familienamen » H

Websites 621 - 630 van 1074:

Stamboom Heggers - www.genealogieonline.nl/stamboom-heggers

Een publicatie door Kees van der Ploeg met gegevens over oa. de families Heggers, Eggen, Harmelen, van, Mulder, Hagendijk, Bosch, van den, Habraken, Dumont en Dumont.


Screenshot van website

Stamboom Heidbuurt - www.genealogieonline.nl/stamboom-heidbuurt

Een publicatie door Johan Heidbuurt met gegevens over oa. de families Heidbuurt, Kornelis, De Vries, Ros, Van der Meulen, Hayes, Boelens, Du Pon, Annema en Nauta.


Screenshot van website

Stamboom Heideveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-heideveld

Een publicatie door Bert Heideveld met gegevens over oa. de families Heideveld, Borgmeijer, Van der Horst, Van der Beek, Van Dijk, Tromp, Hendriks, Bredewout, Heideveld en Roke.


Screenshot van website

Stamboom Heijblom - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijblom

Gegevens over oa. de families Heijblom, De Rooij, Krol, Molenwijk, Van Peer, Kropff, Van Loon, Hulst, Konings en Rozebrand.


Screenshot van website

Stamboom Heijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijer

Een genealogische publicatie door C. Heijer met gegevens over onder andere de families MAAT, MAET, HEIJER, ZIRKZEE, HOPPENBROUWER, VERHAAR, BOOM, RIETBROEK en CORVER.


Screenshot van website

Stamboom Heijkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijkamp

Een publicatie door Ben Onstein met gegevens over oa. de families Heijkamp, Van Beek, Van de Kraats, Hendriks, Kleinpaste, Van Roekel, Jansen, Koetsier, Van Veldhuizen en Doll.


Screenshot van website

Stamboom Heijman - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijman

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Heijman, Ruijter, Kappelle, Doorn, van, Mourik, van, Peperkamp, Klein, de, Cannegieter en Cannegieter.


Screenshot van website

Stamboom Heijting - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijting

Een publicatie door Y. Zijlstra-Heijting met gegevens over oa. de families Heijting, Smits, Meijer, Post, Molenaar, Heins(T), Vermeulen, Lont, Tulner en Van der Werff.


Screenshot van website

Stamboom Heijting - www.genealogieonline.nl/heijting-stamboom

Een genealogische publicatie door F.J.Gregoire-Heijting met gegevens over onder andere de families Heijting, Boelen, Bult, Veeninga, Heijting Beerends, Van Veen, Maat, Paping en Pastoor.


Screenshot van website

Stamboom Heikamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-heikamp

Een publicatie door M. Heikamp met gegevens over oa. de families Heikamp, Hei(j)kamp, Marchal, Bleijenberg, Van den Broek, Van Kooten, Boers, Drost, Hardeman en Hollegraaff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws