stamboomgids

Familienamen » H

Websites 641 - 650 van 1068:

Stamboom Helders en aangetrouwde families - www.genealogieonline.nl/stamboom-helders

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Campfens, Helders, Van Braam, Poot, Nonnekes, Van Nonnekens, Nonnekens, Van Winden, Van Schaardenburgh en Beijer.


Screenshot van website

Stamboom Helemigh - www.genealogieonline.nl/stamboom-helemigh

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.


Screenshot van website

Stamboom Hellebrekers Susteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hellebrekers-susteren

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Hellebrekers, Schwillens, Jessen, Mofers, Heijnen, Claessen, Lambermon, Meuleners en Meuleners.


Screenshot van website

Stamboom Hellings Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-hellings-mulder

Een genealogische publicatie door A Hellings met gegevens over onder andere de families Hellings, Pijper, Oortwijn, Mulder, Karst, Ten Heuvel Brouwer, Dassen, Cam en Otter.


Screenshot van website

Stamboom Hellwig - www.genealogieonline.nl/stamboom-hellwig

Een publicatie door Ellen Stempher-Hellwig met gegevens over oa. de families Hellwig, Hellewig, Gaajetaan, Setton, Vangangelt, Hellwig Von Butzbach, Jansen, Bronckers, Blum en Clijsters.


Screenshot van website

Stamboom Helmantel - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel

Een publicatie door Klaas Pera met stamboomgegevens over de families Helmantel, Pera (2 takken), Herwig, Renkema, Van Bolhuis, De Jong, Wormser en Wurmser, Holtrop, Van Esch etc.


Screenshot van website

Stamboom Helmich - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmich

Een publicatie door Kees Helmich met gegevens over oa. de families Helmich, De Gooijer, Koorman, Helmig, Lepping, Hudepohl, Dorrestijn, Echtermeijer, Viskaal en Ottenhof.


Screenshot van website

Stamboom Helmond - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmond

Een publicatie door J.Helmond met gegevens over oa. de families Hendriks, Peters, Helmond, Geurts, Ingenbleek, Ullenbroek, Van Stiphout, Zielhorst, Jacobs en Kortekaas.


Screenshot van website

Stamboom Helsdingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-helsdingen

Een publicatie door Wim Helsdingen met gegevens over oa. de families Helsdingen, Bosquion, De Jong, De Lang, Evers, Klijn, Bosman, Wolf, Breugem en Lansknecht.


Screenshot van website

Stamboom Helsemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-helsemans

Een publicatie door Helsemans met gegevens over oa. de families Lescrauwaet, Bonheure, Baes, Verstraete, Rickier, Hauspie, Helsemans, Hillewaert, Zeus en Aerts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws