stamboomgids

Familienamen » H

Websites 571 - 580 van 1068:

Stamboom Happé - www.genealogieonline.nl/stamboom-happe

Een genealogische publicatie door G.O.Happé met gegevens over onder andere de families Happe, Bolkesteijn, Happé, Wevers, Dammen, Hack, Hof, Hoevenaar en Tacke.


Screenshot van website

Stamboom Harder - WestFriesetak - www.genealogieonline.nl/stamboom-harder-westfriesetak

Een publicatie door D.F. Harder met gegevens over oa. de families Harder, Davids, Prins, Hendriks, Vermeer, Messemaker, Dommisse, Kelfkens, Hartog en Scheepens.


Screenshot van website

Stamboom Hardus - www.genealogieonline.nl/stamboom-hardus

Een genealogische publicatie door Peter Hardus met gegevens over onder andere de families Hardus, Velde van Der, Rus, Woude van Der, Hartogs, La Fontein, Bruijn De, Goverts en Moens.


Screenshot van website

Stamboom Harkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-harkes

Een genealogische publicatie door Oswin Harkes met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Harms - www.genealogieonline.nl/stamboom-harms

Een publicatie door Remco Harms met gegevens over oa. de families Harms, Van Meel, Van Wijck, Kervink, Colijn, Sol, De Meester, Frederiksen, Groen en De Blaeij.


Screenshot van website

Stamboom Harmsen-de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-harmsen-de-vries

Een publicatie door E.A. Harmsen met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van de Water, De Vries, Harmsen, Middendorp, Verveer, Van Dijk, Den Bakker, Moerman en Cordemans.


Screenshot van website

Stamboom Harpman - www.genealogieonline.nl/stamboom-harpman

Een publicatie door J. Harpman met gegevens over oa. de families Harpman, Beijer, De Vries, Diepenbroek, Wind, Wijzenbeek, Snippe, Meijers, Cohen en Wijsenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Harps (Harp) - www.genealogieonline.nl/stamboom-harps

Een publicatie door Yolande Harps met gegevens over oa. de families Harps, Waasman, Balster, Kathagen, Barendsen, Kortink, Jansen van Het Laar, Evers, Bennink en Bouwman.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorf

Een publicatie door E. Hartendorf.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorp

Een publicatie door Ron Hartendorp met gegevens over oa. de families Hartendorp, De Vries, Van Rhijn, Nauman, Bakker, Dahmeijer, Van Wijngaarden, De Vos, Monde en Hekelaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws