stamboomgids

Familienamen » H

Websites 541 - 550 van 1009:

Stamboom Hanenbergh - www.hanenbergh.nl

Stamboom van de Fam. Hanenbergh - Manning

Screenshot van website

Stamboom Hansates - www.genealogieonline.nl/stamboom-hansates

Een publicatie door R. F. Kuipers met gegevens over oa. de families Hansates, Brandts, Korver, Wigmans, Brandligt, Felber, Goedknecht, Van Zuijlen, Beek Van en Hoppenreys.

Screenshot van website

Stamboom Hanselaar - www.gerardhanselaar.nl

stamboom

Screenshot van website

Stamboom Harder - WestFriesetak - www.genealogieonline.nl/stamboom-harder-westfriesetak

Een publicatie door D.F. Harder met gegevens over oa. de families Harder, Davids, Prins, Hendriks, Vermeer, Messemaker, Dommisse, Kelfkens, Hartog en Scheepens.

Screenshot van website

Stamboom Harms - www.genealogieonline.nl/stamboom-harms

Een publicatie door Remco Harms met gegevens over oa. de families Harms, Van Meel, Van Wijck, Kervink, Colijn, Sol, De Meester, Frederiksen, Groen en De Blaeij.

Screenshot van website

Stamboom Harmsen-de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-harmsen-de-vries

Een publicatie door E.A. Harmsen met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van de Water, De Vries, Harmsen, Middendorp, Verveer, Van Dijk, Den Bakker, Moerman en Cordemans.

Screenshot van website

Stamboom Harpman - www.genealogieonline.nl/stamboom-harpman

Een publicatie door J. Harpman met gegevens over oa. de families Harpman, Beijer, De Vries, Diepenbroek, Wind, Wijzenbeek, Snippe, Meijers, Cohen en Wijsenbeek.

Screenshot van website

Stamboom Harps (Harp) - www.genealogieonline.nl/stamboom-harps

Een publicatie door Yolande Harps met gegevens over oa. de families Harps, Waasman, Balster, Kathagen, Barendsen, Kortink, Jansen van Het Laar, Evers, Bennink en Bouwman.

Screenshot van website

Stamboom Hartendorf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorf

Een publicatie door E. Hartendorf.

Screenshot van website

Stamboom Hartendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorp

Een publicatie door Ron Hartendorp met gegevens over oa. de families Hartendorp, De Vries, Van Rhijn, Nauman, Bakker, Dahmeijer, Van Wijngaarden, De Vos, Monde en Hekelaar.

Screenshot van website



Genealogie nieuws