stamboomgids

Familienamen » H

Websites 541 - 550 van 1093:

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/haan-stamboom

Een genealogische publicatie door Arie Pool met gegevens over onder andere de families Weerman, Haan, Geerlinks, Tijs, Weggemans, Huiting, Tappens, Scheper en Brinks.


Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/haan_stamboom

Een genealogische publicatie door Willem Haan met gegevens over onder andere de families Haan, Meijer, Brokschmidt, Peper, Waalkens, Kersbergen, Geerts, Stutje en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Haan - Hoek - de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan-hoek-de-vries

Een genealogische publicatie door Herma Haan met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Haarloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarloo

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Haarloo, Limes, Spoeltman, Van Thiel, Olivieira, Haarloo (Thijm), Vriendwijk, Janssen, De Koning en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Haarman - Oude Spraakste - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarman

Een publicatie door B.C.M. Haarman met gegevens over oa. de families Vonk, Willemsen, Rolink, Jansen, Heuven, Euren, Groote Wolthaar, Roelink, Reschot en Haarman.


Screenshot van website

Stamboom Habraken - www.genealogieonline.nl/stamboom-habraken

Een publicatie door Christian Habraken.


Screenshot van website

Stamboom Hacquebord - www.genealogieonline.nl/stamboom-hacquebord

Een publicatie door Anja Hacquebord met gegevens over oa. de families Hacquebard, Hackebord, Bord, Hylkes, Swalue, Kuipers, Van den Broek, Xx, Van Rijs en Roorda.


Screenshot van website

Stamboom Haeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck

Een genealogische publicatie door Max Haeck met gegevens over onder andere de families Haeck, Knetemann, Hentzen, Boer, Jumelet, Kapsenberg, Lammers, Hazebroek en Post.


Screenshot van website

Stamboom Haerinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haerinck

Gegevens over oa. de families Arickx, Haerinck, Harinck, Arix, Harynck, Arinck, Haerynck, Tytgat, Arick en Arynck.


Screenshot van website

Stamboom Hage-Bax - www.genealogieonline.nl/stamboom-hage-bax

Een genealogische publicatie door J.F. van der Velde met gegevens over onder andere de families Van Rijswijk, Hage, Van Wessex, Van Egmond, Van Heusden, Oudejans, Nederstigt, Van Arkel en Van Wijnen.


Screenshot van website