stamboomgids

Familienamen » H

Websites 541 - 550 van 1027:

Stamboom Hamming/van der Burgh - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamming

Een publicatie door J.L. van Dorsser met gegevens over oa. de families Hamming, Oosting, Strating, Trip, Luinge, Meijer, Boontjes, Jans, Fiks en Von Surry.


Screenshot van website

Stamboom Hampsink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hampsink

Een publicatie door Gerard Hampsink met gegevens over oa. de families Hampsink, Stege, Veld In 't, Helt, Oude Maatman, Christen, Volker, Wigger, Maatman Oude en Veelers.


Screenshot van website

Stamboom Hams, Pisano uit Tubbergen en Neuenhaus Duitsland - www.genealogieonline.nl/stamboom-hams-pisano

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Pisano, Kamphuis, Hams, Willemsen, Snijders, Von Essen, Van den Berg, Hannink, Hams Geb. Lucas en Pross.


Screenshot van website

Stamboom Hamse - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamse

Een publicatie door Rik Harberink met gegevens over oa. de families Hamse, Bouwmeesters, Steenhof, Veldhuis, Engberink, Hakenberg, Rijkhof, Hofstede, Oonk en Kaptein.


Screenshot van website

Stamboom Hamstra - Spanjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamstra-spanjer

Een publicatie door A.R. Hamstra met gegevens over oa. de families Hamstra, Spanjer, Van Dijk, Wiersema, Por, Moesker, Peper, Berghuis, Zwart en Veninga.


Screenshot van website

Stamboom Hanegraaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hanegraaf

Een publicatie door Arno van der Steen met gegevens over oa. de families Hanegraaf, Ketel, Van der Steen, Schaapman, Nijkamp, Heijman, Hanegraaff, Nodstawa, Joosten en Bonhof.


Screenshot van website

Stamboom Hanenbergh - www.hanenbergh.nl

Stamboom van de Fam. Hanenbergh - Manning


Screenshot van website

Stamboom Hansates - www.genealogieonline.nl/stamboom-hansates

Een publicatie door R. F. Kuipers met gegevens over oa. de families Hansates, Brandts, Korver, Wigmans, Brandligt, Felber, Goedknecht, Van Zuijlen, Beek Van en Hoppenreys.


Screenshot van website

Stamboom Hanselaar - www.gerardhanselaar.nl

stamboom


Screenshot van website

Stamboom Happel-Horians - www.genealogieonline.nl/stamboom-happel-horians

Een genealogische publicatie door Aad Horians met gegevens over onder andere de families Kriesels, Horians, Happel, Staat, Den Ouden, De Jong, Van Ettinger, Pijl en De Laat.


Screenshot van website



Genealogie nieuws