stamboomgids

Familienamen » H

Websites 581 - 590 van 1045:

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-haverkamp

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.


Screenshot van website

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-haverkamp

Een publicatie door Peter Hoogerbrugge met gegevens over oa. de families Haverkamp, Lammerts, Lamberts, Van Beek, (Tweeling), Gerrits, Oever, Muijnen, Van der Pest) en Hoefman.


Screenshot van website

Stamboom Hebben - www.genealogieonline.nl/stamboom-hebben

Een publicatie door F. Hebben met gegevens over oa. de families Hebben, Clabbers, Thijssen, Van der Velden, Gooren, Thomassen, Caris, Wijnhoven, In Het Huls en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Heck - www.genealogieonline.nl/stamboom-heck

Een publicatie door Jan Heck met gegevens over oa. de families Hek, Heck, Peters, Spoolder, Ter Horst, Legtenberg, Simonetti, Leushuis, Oudegroeniger en Schuiling.


Screenshot van website

Stamboom Hector - www.genealogieonline.nl/stamboom-hector

Een publicatie door H.J. Hector met gegevens over oa. de families Klaas Hector, Hanna Hinriks Bos, Johannes Hector, Jan Tobias Hector, Johannes Geert Hector, Jan Hindrik Hector, Geesijn Oldenburger, Aaltjen Lubberdina Hector, Stientje Hector en Wopke Wieg


Screenshot van website

Stamboom Heemskerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-heemskerk

Een publicatie door R. Heemskerk met gegevens over oa. de families Heemskerk, De Zwart, Vuik, Jansen, Boef, Krommenhoek, Roozeboom, Langenkamp, Alphenaar en De Mommer.


Screenshot van website

Stamboom Heere - www.genealogieonline.nl/stamboom-heere

Een publicatie door J.H.J. Heere met gegevens over oa. de families Heere, Van Dam, Heere(N), Nobel, Van Strien, Hamakers, Stens, Timmermans, Koning(S) en Van der Heide.


Screenshot van website

Stamboom Heere (Nrd Hollandse kuststreek) - www.genealogieonline.nl/heere-stamboom

Een publicatie door Dick Heere met gegevens over oa. de families Wijker, Stam, Zwart, Dekker, Visser, Groen, De Groot, Zwaan, Prins en Heere.


Screenshot van website

Stamboom Heeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-heeren

Een publicatie door K. Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Verschuren, De Bruijn, Jaspers, De Rijk, Roks, Snelders, De Jong, Bogers en Verstijlen.


Screenshot van website

Stamboom Heeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-heeren

Een genealogische publicatie door Jan van Blitterswijk met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website



Genealogie nieuws