stamboomgids

Familienamen » H

Websites 581 - 590 van 1093:

Stamboom Hanegraaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hanegraaf

Een publicatie door Arno van der Steen met gegevens over oa. de families Hanegraaf, Ketel, Van der Steen, Schaapman, Nijkamp, Heijman, Hanegraaff, Nodstawa, Joosten en Bonhof.


Screenshot van website

Stamboom Hanekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hanekamp

Een genealogische publicatie door Henk Wolkers met gegevens over onder andere de families Hanekamp, Kleijn, Schipm?lder, Heije, Nannen, Piet, Van Ginkel, Jacobi en Houthuyzen.


Screenshot van website

Stamboom Hanenbergh - www.hanenbergh.nl

Stamboom van de Fam. Hanenbergh - Manning


Screenshot van website

Stamboom Hansates - www.genealogieonline.nl/stamboom-hansates

Een publicatie door R. F. Kuipers met gegevens over oa. de families Hansates, Brandts, Korver, Wigmans, Brandligt, Felber, Goedknecht, Van Zuijlen, Beek Van en Hoppenreys.


Screenshot van website

Stamboom Hanselaar - www.gerardhanselaar.nl

stamboom


Screenshot van website

Stamboom Happé - www.genealogieonline.nl/stamboom-happe

Een genealogische publicatie door G.O.Happé met gegevens over onder andere de families Happe, Bolkesteijn, Happé, Wevers, Dammen, Hack, Hof, Hoevenaar en Tacke.


Screenshot van website

Stamboom Hardus - www.genealogieonline.nl/stamboom-hardus

Een genealogische publicatie door Peter Hardus met gegevens over onder andere de families Hardus, Velde van Der, Rus, Woude van Der, Hartogs, La Fontein, Bruijn De, Goverts en Moens.


Screenshot van website

Stamboom Harkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-harkes

Een genealogische publicatie door Oswin Harkes met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Harms - www.genealogieonline.nl/stamboom-harms

Een publicatie door Remco Harms met gegevens over oa. de families Harms, Van Meel, Van Wijck, Kervink, Colijn, Sol, De Meester, Frederiksen, Groen en De Blaeij.


Screenshot van website

Stamboom Harmsen-de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-harmsen-de-vries

Een publicatie door E.A. Harmsen met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van de Water, De Vries, Harmsen, Middendorp, Verveer, Van Dijk, Den Bakker, Moerman en Cordemans.


Screenshot van website