stamboomgids

Familienamen » H

Websites 581 - 590 van 1037:

Stamboom Heere - www.genealogieonline.nl/stamboom-heere

Een publicatie door J.H.J. Heere met gegevens over oa. de families Heere, Van Dam, Heere(N), Nobel, Van Strien, Hamakers, Stens, Timmermans, Koning(S) en Van der Heide.


Screenshot van website

Stamboom Heere (Nrd Hollandse kuststreek) - www.genealogieonline.nl/heere-stamboom

Een publicatie door Dick Heere met gegevens over oa. de families Wijker, Stam, Zwart, Dekker, Visser, Groen, De Groot, Zwaan, Prins en Heere.


Screenshot van website

Stamboom Heeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-heeren

Een publicatie door K. Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Verschuren, De Bruijn, Jaspers, De Rijk, Roks, Snelders, De Jong, Bogers en Verstijlen.


Screenshot van website

Stamboom Heeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-heeren

Een genealogische publicatie door Jan van Blitterswijk met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Heeres - www.genealogieonline.nl/stamboom-heeres

Een publicatie door B. Heeres met gegevens over oa. de families Heeres, Phipps, De Jong, Bethlehem, Willson, Snippe, De Roo, Deyoung, Docter en Wetz.


Screenshot van website

Stamboom Heeres en Jellema - www.genealogieonline.nl/stamboom-heeres-en-jellema

Een publicatie door Ans Schmidt met gegevens over oa. de families Jellema, Heeres, Openbaar, Schekkerman, Jappes, Dijkstra, Sjoerds, Jappes Sjoerds, Struiving en Huigen.


Screenshot van website

Stamboom Heerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerink

Een publicatie door Henk Heerink met gegevens over oa. de families Heerink, Heerdink, Baumer, Hulsebosch, Besten, Moleman, Holleboom, Groote Bromhaar, Bruggeman en Kerver.


Screenshot van website

Stamboom Heerkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerkens

Een publicatie door Ans Holman met gegevens over oa. de families Heerkens, De Beer, Melis, Scherders, Gijsels, Van Erven, Bertens, Mijnaars en Mijnaars.


Screenshot van website

Stamboom Heerkens - www.genealogieonline.nl/heerkens-stamboom

Een genealogische publicatie door O. Heerkens met gegevens over onder andere de families Heerkens, De Vries, Benninga, Van Zon, Stiksma, De Leuw, Wagemans, Boeree en Bruinsma.


Screenshot van website

Stamboom Heestermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-heestermans

Een publicatie door Adriaan Heestermans met gegevens over oa. de families Heestermans, Van Boerden, Melis, Mutsaerts, Van Heijst, Crillaerts, Zegers, Otten, Van Arkel en Van Heusden.


Screenshot van website



Genealogie nieuws