stamboomgids

Familienamen » H

Websites 581 - 590 van 1091:

Stamboom Harmsen-de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-harmsen-de-vries

Een publicatie door E.A. Harmsen met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van de Water, De Vries, Harmsen, Middendorp, Verveer, Van Dijk, Den Bakker, Moerman en Cordemans.


Screenshot van website

Stamboom Harpman - www.genealogieonline.nl/stamboom-harpman

Een publicatie door J. Harpman met gegevens over oa. de families Harpman, Beijer, De Vries, Diepenbroek, Wind, Wijzenbeek, Snippe, Meijers, Cohen en Wijsenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Harps (Harp) - www.genealogieonline.nl/stamboom-harps

Een publicatie door Yolande Harps met gegevens over oa. de families Harps, Waasman, Balster, Kathagen, Barendsen, Kortink, Jansen van Het Laar, Evers, Bennink en Bouwman.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorf

Een publicatie door E. Hartendorf.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorp

Een publicatie door Ron Hartendorp met gegevens over oa. de families Hartendorp, De Vries, Van Rhijn, Nauman, Bakker, Dahmeijer, Van Wijngaarden, De Vos, Monde en Hekelaar.


Screenshot van website

Stamboom Hartesveldt/Plomp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartesveldt-plomp

Een publicatie door E. van Hartesveldt met gegevens over oa. de families Van Hartesveldt, Plomp, Van Hartesvelt, Beumer, Koelmans, Smits, Vos, Erkens, Peters en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Hartgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartgers

Een publicatie door Berno Hartgers met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Hartgers, Veurink, Van der Veen, Haaksema, Van Lenthe, Bouwhuis, Derks, Lamberink en Everts.


Screenshot van website

Stamboom Hartjesveld-Van der Graaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartjesveld-van-der-graaf

Een publicatie door J. Hartjesveld-van der Graaf met gegevens over oa. de families Hartjesveld, Boot, Pragt, Koolhoven, Bosman, Pronk, Kollen, Greve, Freken en De Vroom.


Screenshot van website

Stamboom Hartman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartman

Een publicatie door Michel Hartman met gegevens over oa. de families Hartman, Van der Pol, Van Eersel, Van Eerssel, Koning, Van Baasbank, Baks, Versluijs, Koremans en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Hartman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hartman

Een genealogische publicatie door P.C. Hartman met gegevens over onder andere de families Koedijk, Ploeger, Gootjes, Wagenaar, Hartman, Slijker, Madderom, Slot en Schuijt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws