stamboomgids

Familienamen » H

Websites 581 - 590 van 1054:

Stamboom Hassing - www.genealogieonline.nl/stamboom-hassing

Een publicatie door Leon met gegevens over oa. de families Hassing, Kruizinga, Nap, Brouwer, De Raad, Bakker, Koning, Lenting, Meijer en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Have - www.genealogieonline.nl/stamboom-have

Een publicatie door Hilbert de Vries met gegevens over oa. de families Have, Bolding, Hartsuiker, Bleeker, Folkerts, Oosten, Snijder, Wanders, Oost en Beugeling.


Screenshot van website

Stamboom Havekotte - www.genealogieonline.nl/stamboom-havekotte

Een genealogische publicatie door C. Havekotte met gegevens over onder andere de families Brouwer, Fokker, Nagel, Hoogendoorn, Griffioen, Havekotte, Roest, Van der Neut en Van Beem.


Screenshot van website

Stamboom Haverbus - www.genealogieonline.nl/stamboom-haverbus

Een genealogische publicatie door Haverbus met gegevens over onder andere de families Haverbus, Krist, Elffrich, De Vries, Jorg, Schoffelmeer, Dekker, De Ruiter en De Bruijn.


Screenshot van website

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-haverkamp

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.


Screenshot van website

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-haverkamp

Een publicatie door Peter Hoogerbrugge met gegevens over oa. de families Haverkamp, Lammerts, Lamberts, Van Beek, (Tweeling), Gerrits, Oever, Muijnen, Van der Pest) en Hoefman.


Screenshot van website

Stamboom Hebben - www.genealogieonline.nl/stamboom-hebben

Een publicatie door F. Hebben met gegevens over oa. de families Hebben, Clabbers, Thijssen, Van der Velden, Gooren, Thomassen, Caris, Wijnhoven, In Het Huls en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Heck - www.genealogieonline.nl/stamboom-heck

Een publicatie door Jan Heck met gegevens over oa. de families Hek, Heck, Peters, Spoolder, Ter Horst, Legtenberg, Simonetti, Leushuis, Oudegroeniger en Schuiling.


Screenshot van website

Stamboom Hector - www.genealogieonline.nl/stamboom-hector

Een publicatie door H.J. Hector met gegevens over oa. de families Klaas Hector, Hanna Hinriks Bos, Johannes Hector, Jan Tobias Hector, Johannes Geert Hector, Jan Hindrik Hector, Geesijn Oldenburger, Aaltjen Lubberdina Hector, Stientje Hector en Wopke Wieg


Screenshot van website

Stamboom Heemskerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-heemskerk

Een publicatie door R. Heemskerk met gegevens over oa. de families Heemskerk, De Zwart, Vuik, Jansen, Boef, Krommenhoek, Roozeboom, Langenkamp, Alphenaar en De Mommer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws