stamboomgids

Familienamen » K

Websites 1021 - 1030 van 1062:

Stamboom van mijn kleinkinderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mijn-kleinkinderen

Een genealogische publicatie door Gerbrand Drent met gegevens over onder andere de families Drent, Linden, van Der, De Lange, Buisman, Van Riel, Van Telgen, Haarman, Otten en Lindeboom.


Screenshot van website

Stamboom van Pieter Klaver (1640) - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-klaver-(1640)

Een genealogische publicatie door Bernard Klaver met gegevens over onder andere de families Klaver, Delemarre, Bartman, Spekking, Morscch, Zuurbier, Steernberg, Vos en Lopez.


Screenshot van website

Stamboom Wierd Jans Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-wierd-jans-kooistra

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Kooistra, Alma, Elzinga, Ysbrandts, Van Eerden, Gerrits, Westerhuis, Worps en Van der Heide.


Screenshot van website

Stamboom Wigbold Kooi - www.genealogieonline.nl/stamboom-wigbold-kooi

Een publicatie door W.A. Kooi met gegevens over oa. de families Sikkema, Kooi, Stuve, Bottema, Appeldoorn, Jacobs, Venhuizen, Jans, Bos en Harms.


Screenshot van website

Stamboomgegevens Kwint - www.genealogieonline.nl/stamboomgegevens-kwint

Een publicatie door Emil Kwint met gegevens over oa. de families Kwint, De Munck, Quint, Hofman, De Ridder, Scager, Schuller, Den Daas, Van der Stroom en Van der Renst.


Screenshot van website

stamboomonderzoek - www.koosenantoinette.nl

stamboomonderzoek, Kok Kevin etc.


Screenshot van website

Stamboomonderzoek Klootwijk - www.klootwyk.nl

Onderzoek naar de familienaam Klootwijk, Clootwijck, Klootwyk. De grootste verzameling Klootwijken op het internet.


Screenshot van website

Stammbaum Arno Kohlert aus Eschweiler - www.genealogieonline.nl/stammbaum-arno-kohlert

A genealogical publication by Arno Kohlert with information about, among others, the families Kohlert, Schmitz, Wagner, Jakobs, Göbbels, Emonds, Münstermann, Hartmann and Jussen.


Screenshot van website

Stammbaum Krämer - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kramer

A genealogical publication by Klaus Krämer with information about, among others, the families Krämer, Griebel, Bartusel, Burkhardt, Heinen, Mayer, Mees, Van der Meulen and Beckers.


Screenshot van website

Stammbaum Kuyten / Kuijten / Cuijten - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kuyten-kuijten-cuijten

A genealogical publication by Paul Raymond Steenbock with information about, among others, the families Assmann, O?wald, Steenbock, Bottois, Bernard, Restle, Rothmund, Leblanc and Stroppel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws