stamboomgids

Familienamen » K

Websites 1021 - 1030 van 1042:

van der Kroon - gw3.geneanet.org/index.php3?b=pjvanderkroon

van der Kroon


Screenshot van website

Van Kampen genealogische pagina's - www.van-kampen.org

Genealogische webpagina van Henk van Kampen


Screenshot van website

Van Keulen - Monstrey - www.vankeulen.be

Huissite met genealogie Van Keulen, Polman, Pijnappels, Van Leest, Monstrey, Viaene....


Screenshot van website

Van Klaveren Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-klaveren-stamboom

Een genealogische publicatie door Ton van Klaveren met gegevens over onder andere de families Van Klaveren, Gevaerts, De Graaf, Van de Corput, Wiss, Droog, Havenith, Roos en Lomo.


Screenshot van website

Van Koot Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-koot-stamboom

Een publicatie door Ben van Koot met gegevens over oa. de families Van Koot, Scheffers, Straatman, Janzen, Trilsbeek, Van Beek, Van Sittert, Sluiter, Baaij en Giezenaar.


Screenshot van website

Van Kouterik family - www.genealogieonline.nl/van-kouterik-family

A genealogical publication by Nicole Peal with information about, among others, the families Van Koutrik, Van Kouterik, Van Kouteren, Van Hattem, Van Meerten, Kouterick, Van Ingen, Van Zijst and Van Culemborg.


Screenshot van website

Van Kuik en Dirkse familie-erfgoed - www.genealogieonline.nl/van-kuik-en-dirkse-familie-erfgoed

Een publicatie door Frans van Kuik met gegevens over oa. de families Huis, Dirkse, Van Kuijk, Apon, Huijs, De Heer, Kool, Visser, Van Gelderen en Lazeron.


Screenshot van website

Van Kuler Genealogie - www.vankuler-genealogie.nl

Website met een groeiend aantal genealogische overzichten


Screenshot van website

VAN KULER GENEALOGIE - home.kpn.nl/jvkuler

Van Kuler Genealogie


Screenshot van website

Vergeten Kouwenberg - kouwenberg.webnode.nl

Genealogische reis door de familie Kouwenberg vanuit het standpunt met de gedachten van een genealoog.Ontdekkingen van vergeten familie leden.Geen traditionele genealogie maar wel een die kan inspireren!


Screenshot van website



Genealogie nieuws