stamboomgids

Familienamen » K

Websites 1001 - 1010 van 1037:

Stammbaum Arno Kohlert aus Eschweiler - www.genealogieonline.nl/stammbaum-arno-kohlert

A genealogical publication by Arno Kohlert with information about, among others, the families Kohlert, Schmitz, Wagner, Jakobs, Göbbels, Emonds, Münstermann, Hartmann and Jussen.


Screenshot van website

Stammbaum Kropf / Heckenkamp - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kropf-heckenkamp

A genealogical publication by Andreas Kropf with information about, among others, the families Bax, Hicks, Reijnen, Cochrell, Kluge, Stapel, Bernhardt, Bernards and Van Dijk.


Screenshot van website

Stammbaum Krämer - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kramer

A genealogical publication by Klaus Krämer with information about, among others, the families Krämer, Griebel, Bartusel, Burkhardt, Heinen, Mayer, Mees, Van der Meulen and Beckers.


Screenshot van website

Stammbaum Kuyten / Kuijten / Cuijten - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kuyten-kuijten-cuijten

A genealogical publication by Paul Raymond Steenbock with information about, among others, the families Assmann, O?wald, Steenbock, Bottois, Bernard, Restle, Rothmund, Leblanc and Stroppel.


Screenshot van website

Stamreeks Fam. van Klaveren - www.avank.nl

Op deze site vindt u informatie over de oorsprong van de familie Van Klaveren uit Naaldwijk. De informatie die u aantreft is nog niet compleet. Op dit moment wordt er onderzoek gedaan naar de voorouders van de familie en welke plaats zij in het verleden h


Screenshot van website

Stamreeks Klarenbeek - www.genealogieonline.nl/staamreeks-klarenbeek

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Jans, Jacobs, Van Bourgondi?, Van Brederode, Willems, Van Beieren, Klarenbeek, Kuiken en Keizer.


Screenshot van website

Stamreeks Krikke - www.genealogieonline.nl/stamreeks-krikke

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Krikke, Smit, Wind, Kreeft, Nak, Boelhouwers, De Vries, Leeuw en Leeuw.


Screenshot van website

Stamreeks Kruijver - www.genealogieonline.nl/stamreeks-kruijver

De stamreeks van de familie Kruijver is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

Stamreeks van het geslacht Koster - www.genealogieonline.nl/stamreeks_koster

Stamreeks betreffende de familie Koster (Steggerda, Steenwijkerwold) is samengesteld door J. Hoitingh.


Screenshot van website

Stamvaders Kurvers - www.genealogieonline.nl/stamvaders-kurvers

Een publicatie door Krishna Kurvers met gegevens over oa. de families Veugelers, Kurvers, Schreurs, Maarse, Salij, Vermeulen, Spielmans, Corvers, Hanckx en Salie.


Screenshot van website



Genealogie nieuws