stamboomgids

Familienamen » K

Websites 1001 - 1010 van 1024:

the Koeiman family - koeiman.tribalpages.com

stamboom van de familie Koeiman oorspronkelijk uit Curacao


Screenshot van website

The Kopp-Lovett Family Tree - www.genealogieonline.nl/the-kopp-lovett-family-tree

A genealogical publication by Adrienne Kopp-Lovett with information about, among others, the families Morton, Haynes, Melton, Hammons, Snell, Kopp, Cooper, Mettlen and Cherry.


Screenshot van website

Van der Kaap stamboom - www.vanderkaap.org/index.htm

Stamboom van der Kaap


Screenshot van website

Van der Kort - members.home.nl/timkrooneman

Genealogie van de familie van der Kort.


Screenshot van website

van der Kroon - gw3.geneanet.org/index.php3?b=pjvanderkroon

van der Kroon


Screenshot van website

Van Kampen genealogische pagina's - www.van-kampen.org

Genealogische webpagina van Henk van Kampen


Screenshot van website

Van Keulen - Monstrey - www.vankeulen.be

Huissite met genealogie Van Keulen, Polman, Pijnappels, Van Leest, Monstrey, Viaene....


Screenshot van website

Van Klaveren Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-klaveren-stamboom

Een genealogische publicatie door Ton van Klaveren met gegevens over onder andere de families Van Klaveren, Gevaerts, De Graaf, Van de Corput, Wiss, Droog, Havenith, Roos en Lomo.


Screenshot van website

Van Koot Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-koot-stamboom

Een publicatie door Ben van Koot met gegevens over oa. de families Van Koot, Scheffers, Straatman, Janzen, Trilsbeek, Van Beek, Van Sittert, Sluiter, Baaij en Giezenaar.


Screenshot van website

Van Kouterik family - www.genealogieonline.nl/van-kouterik-family

A genealogical publication by Nicole Peal with information about, among others, the families Van Koutrik, Van Kouterik, Van Kouteren, Van Hattem, Van Meerten, Kouterick, Van Ingen, Van Zijst and Van Culemborg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws