stamboomgids

Familienamen » K

Websites 981 - van 988:

Voorouders Hans Arie Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-hans-arie-kroon

De voorouders van Hans Arie Kroon is samengesteld door H.A. Kroon.

Screenshot van website

Voorouders Koedoot - www.genealogieonline.nl/voorouders-koedoot

Gegevens over oa. de families Van Driel, Verschoor, Koedoot, Cranendonck, Van de Geer, Barendregt, Pors, Van Spronsen, Leeuwenburg en Van Heiningen.

Screenshot van website

Voorouders Sikko Kapinga - www.genealogieonline.nl/voorouders-sikko-kapinga

Gegevens over oa. de families Mulder, Oorburg, Kroese, Bossema, Vegter, Kapinga, Panjer, Kroeze, Oostra en Bronkema.

Screenshot van website

Voorouders van Dirk Jacobus Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-dirk-jacobus-kroon

Een publicatie door Wim Kroon met gegevens over oa. de families Kroon, Van Eyndhoven, De Gier, Kempenaar, Hanegraaff, Van Wijngaarden, Blonk, Hoogwerff, De Bruijn en Van Dijk.

Screenshot van website

Voorouders van Peter Kuiper - www.genealogieonline.nl/voorouders-peter-kuiper

Een publicatie door Peter Kuiper met gegevens over oa. de families Van Willigen, Hofman, Dragt, Kuiper, Sybolts, De Jongh, Verploegh, Ockhuyzen, Douwes en Derksen.

Screenshot van website

Website Familie Kluiter/Kluter - www.familiekluiter.nl

Website Familie Kluiter/Kluter, ook familie Bakker, Boer, Albertema en Oltmans.

Screenshot van website

Website van Koot - home.kpn.nl/m.osseman

Website van Koot

Screenshot van website

Zuid-Hollandse Kroken - www.genealogieonline.nl/zuid-hollandse-kroken

Een publicatie door Govegus met gegevens over oa. de families Krook, Jansse, Van Wieringen, Van Grieken, Jongeneel, Van Dalen, Dirkse, Endhoven, Smits en Vos.

Screenshot van website



Genealogie nieuws