stamboomgids

Familienamen » K

Websites 981 - 990 van 1002:

The King FamilyTree - www.genealogieonline.nl/the-king-familytree

Een publicatie door Amanda Danford met gegevens over oa. de families King, Bentley, Moran, Coulter, Danford, Wilding, Smith, Taylor en Taylor.


Screenshot van website

the Koeiman family - koeiman.tribalpages.com

stamboom van de familie Koeiman oorspronkelijk uit Curacao


Screenshot van website

Van der Kaap stamboom - www.vanderkaap.org/index.htm

Stamboom van der Kaap


Screenshot van website

Van der Kort - members.home.nl/timkrooneman

Genealogie van de familie van der Kort.


Screenshot van website

van der Kroon - gw3.geneanet.org/index.php3?b=pjvanderkroon

van der Kroon


Screenshot van website

Van Kampen genealogische pagina's - www.van-kampen.org

Genealogische webpagina van Henk van Kampen


Screenshot van website

Van Keulen - Monstrey - www.vankeulen.be

Huissite met genealogie Van Keulen, Polman, Pijnappels, Van Leest, Monstrey, Viaene....


Screenshot van website

Van Klaveren Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-klaveren-stamboom

Een genealogische publicatie door Ton van Klaveren met gegevens over onder andere de families Van Klaveren, Gevaerts, De Graaf, Van de Corput, Wiss, Droog, Havenith, Roos en Lomo.


Screenshot van website

Van Koot Stamboom - www.genealogieonline.nl/van-koot-stamboom

Een publicatie door Ben van Koot met gegevens over oa. de families Van Koot, Scheffers, Straatman, Janzen, Trilsbeek, Van Beek, Van Sittert, Sluiter, Baaij en Giezenaar.


Screenshot van website

Van Kuik en Dirkse familie-erfgoed - www.genealogieonline.nl/van-kuik-en-dirkse-familie-erfgoed

Een publicatie door Frans van Kuik met gegevens over oa. de families Huis, Dirkse, Van Kuijk, Apon, Huijs, De Heer, Kool, Visser, Van Gelderen en Lazeron.


Screenshot van website



Genealogie nieuws