stamboomgids

Familienamen » K

Websites 991 - 1000 van 1002:

Van Kuler Genealogie - www.vankuler-genealogie.nl

Website met een groeiend aantal genealogische overzichten


Screenshot van website

VAN KULER GENEALOGIE - home.kpn.nl/jvkuler

Van Kuler Genealogie


Screenshot van website

Voorgeslacht van Bart Kluitman uit Beek - www.berghapedia.nl/index.php/Kluitman_en_Klutman

Kluitman, Klutman, Cluytmans, Kluthman (Bochum), Beursken, Van Bindsbergen, Binsbergen, Boeyaert, Bolder, De Boy, De Buck, Smeyts, Wassink


Screenshot van website

Voorouders en afstammelingen Hans Arie Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-en-afstammelingen-hans-arie-kroon

De voorouders en afstammelingen van Hans Arie Kroon is samengesteld door H.A. Kroon.


Screenshot van website

Voorouders Hans Arie Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-hans-arie-kroon

De voorouders van Hans Arie Kroon is samengesteld door H.A. Kroon.


Screenshot van website

Voorouders Koedoot - www.genealogieonline.nl/voorouders-koedoot

Gegevens over oa. de families Van Driel, Verschoor, Koedoot, Cranendonck, Van de Geer, Barendregt, Pors, Van Spronsen, Leeuwenburg en Van Heiningen.


Screenshot van website

Voorouders Sikko Kapinga - www.genealogieonline.nl/voorouders-sikko-kapinga

Gegevens over oa. de families Mulder, Oorburg, Kroese, Bossema, Vegter, Kapinga, Panjer, Kroeze, Oostra en Bronkema.


Screenshot van website

Voorouders van Dirk Jacobus Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-dirk-jacobus-kroon

Een publicatie door Wim Kroon met gegevens over oa. de families Kroon, Van Eyndhoven, De Gier, Kempenaar, Hanegraaff, Van Wijngaarden, Blonk, Hoogwerff, De Bruijn en Van Dijk.


Screenshot van website

Voorouders van Peter Kuiper - www.genealogieonline.nl/voorouders-peter-kuiper

Een publicatie door Peter Kuiper met gegevens over oa. de families Van Willigen, Hofman, Dragt, Kuiper, Sybolts, De Jongh, Verploegh, Ockhuyzen, Douwes en Derksen.


Screenshot van website

Website Familie Kluiter/Kluter - www.familiekluiter.nl

Website Familie Kluiter/Kluter, ook familie Bakker, Boer, Albertema en Oltmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws