stamboomgids

Familienamen » K

Websites 991 - 1000 van 1036:

Stamboom Van Kuijk tak Amsterdam/Rotterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kuijk-tak-amsterdam-rotterdam

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Kuijk, Van Eijk, Bosman, Schuurmans, Van Vliet, Peelman, Diederiks, Van Welsenes, De Graaf en Lobeck.


Screenshot van website

Stamboom van KUIJK/KUIK (Fitters) - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/fitters1/fitters1-frm3.htm

Stamboom fam van KUIJK/KUIK van oorsprong uit Vlijmen, afstammend van de fam Fitters uit Nieuwkuijk


Screenshot van website

Stamboom van mijn kleinkinderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mijn-kleinkinderen

Een genealogische publicatie door Gerbrand Drent met gegevens over onder andere de families Drent, Linden, van Der, De Lange, Buisman, Van Riel, Van Telgen, Haarman, Otten en Lindeboom.


Screenshot van website

Stamboom Wierd Jans Kooistra - www.genealogieonline.nl/stamboom-wierd-jans-kooistra

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Kooistra, Alma, Elzinga, Ysbrandts, Van Eerden, Gerrits, Westerhuis, Worps en Van der Heide.


Screenshot van website

Stamboom Wigbold Kooi - www.genealogieonline.nl/stamboom-wigbold-kooi

Een publicatie door W.A. Kooi met gegevens over oa. de families Sikkema, Kooi, Stuve, Bottema, Appeldoorn, Jacobs, Venhuizen, Jans, Bos en Harms.


Screenshot van website

Stamboomgegevens Kwint - www.genealogieonline.nl/stamboomgegevens-kwint

Een publicatie door Emil Kwint met gegevens over oa. de families Kwint, De Munck, Quint, Hofman, De Ridder, Scager, Schuller, Den Daas, Van der Stroom en Van der Renst.


Screenshot van website

stamboomonderzoek - www.koosenantoinette.nl

stamboomonderzoek, Kok Kevin etc.


Screenshot van website

Stamboomonderzoek Klootwijk - www.klootwyk.nl

Onderzoek naar de familienaam Klootwijk, Clootwijck, Klootwyk. De grootste verzameling Klootwijken op het internet.


Screenshot van website

Stammbaum Arno Kohlert aus Eschweiler - www.genealogieonline.nl/stammbaum-arno-kohlert

A genealogical publication by Arno Kohlert with information about, among others, the families Kohlert, Schmitz, Wagner, Jakobs, Göbbels, Emonds, Münstermann, Hartmann and Jussen.


Screenshot van website

Stammbaum Kropf / Heckenkamp - www.genealogieonline.nl/stammbaum-kropf-heckenkamp

A genealogical publication by Andreas Kropf with information about, among others, the families Bax, Hicks, Reijnen, Cochrell, Kluge, Stapel, Bernhardt, Bernards and Van Dijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws