stamboomgids

Familienamen » L

Websites 371 - 380 van 663:

Stamboom Langenus - www.genealogieonline.nl/stamboom-langenus

Een publicatie door Andre Langenus met gegevens over oa. de families Langenus, Gillemot, Cabuy, Cuyvers, Caluwaerts, Van Heylen, Van Loock, Van der Auwera, Van der Veken en Geens.


Screenshot van website

Stamboom Langerak - www.genealogieonline.nl/stamboom-langerak

Een publicatie door Pieter de Heer met gegevens over oa. de families Baan, Langerak, Steehouwer, Scheer, Quakernaak (Kwakernaak), Boonstoppel, Baen, Heijkoop, Van Houwelingen en (Trompert).


Screenshot van website

Stamboom Langereis - www.genealogieonline.nl/stamboom-langereis

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Langereis, Venekamp, Bakker, Smit, Langereis (Ook: Langereijs), Singer, Kuiper, Vader, Langereijs (Ook: Langereis) en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Langeslag - www.genealogieonline.nl/stamboom-langeslag

Een publicatie door Marianne Langeslag met gegevens over oa. de families Thijssen, Smeets, Langeslag, Kneepkens, Janssen, De Moet, Beeren, Op 't Root, Caris en Knapen.


Screenshot van website

Stamboom Lankhamer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lankhamer

Een genealogische publicatie door Willem Dijkhuizen met gegevens over onder andere de families Hillebrand, Lankhamer, Zandbergen, Lipman, Van Holstein, Hulspas, Wassenaar, Van Hulst en Kister.


Screenshot van website

Stamboom Lansink - www.genealogieonline.nl/stamboom-lansink

Een publicatie door G. Lansink met gegevens over oa. de families J.j. Mous, N. Lansink, M.c.h. Hoeppermans, H.m.s. Wouters, Muller, A.m. Lansink Regeer, H.m.t. Mous, T. Van Der Ploeg, A. Regeer en P. Mous.


Screenshot van website

Stamboom Lansink en Beddinkhaus - www.genealogieonline.nl/stamboom-lansink-en-beddinkhaus

Een genealogische publicatie door Lansink met gegevens over onder andere de families Lansink, Beddinkhaus, Lintelo, Wegdam, Holscher, Wessels, Markslag, Sijbom en Wienk.


Screenshot van website

Stamboom Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-lanting

Een publicatie door Els Lanting met gegevens over oa. de families Mulder, Salomons, Lanting, De Vries, Bakker, Boersma, Bos, Smit, Dost en Van der Veen.


Screenshot van website

Stamboom Lap - www.genealogieonline.nl/stamboom-lap

Een publicatie door Freerk Lap met gegevens over oa. de families Lap, Van Dijk, Wiegman, Dijkstra, Van Houten, Vandijk, Visser, Bekkema en Bekkema.


Screenshot van website

Stamboom Lapré - www.genealogieonline.nl/stamboom-lapre

Een publicatie door Erik Lapré met gegevens over oa. de families Lapré, Vincentie, Moorrees, Beckman Lapré, Van Garling, Strüwer, Reiche, Mess, Thomas en Lipree.


Screenshot van website



Genealogie nieuws