stamboomgids

Familienamen » L

Websites 401 - 410 van 665:

Stamboom Lebesque - www.genealogieonline.nl/stamboom-lebesque

Een publicatie door Lebesque met gegevens over oa. de families Lebesque, Winters, Graus, De Laive, Lintjens, Linssen, Bartels, Beijen, Joposten en Hoppenbrouwer.


Screenshot van website

Stamboom Lebrun - www.genealogieonline.nl/stamboom-lebrun

Een publicatie door Nadine Lebrun met gegevens over oa. de families Aillié, Honvault, Deroubaix, Lambin, Dumont, Vanheule, Cuvellier, Leuridan, Deman en Baert.


Screenshot van website

Stamboom Lecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-lecker

Een publicatie door K. Lecker met gegevens over oa. de families Lecker, Lammers, Strörmann, Balthes, Giebing, Provoost, Nool, De Graaf, Van der Valk en Catel(a)an.


Screenshot van website

Stamboom Leduc Boutier - www.genealogieonline.nl/stamboom-leduc-boutier

Een publicatie door Corian Leduc met gegevens over oa. de families Van de Louw, Leduc, Boutier, Lesius, Mols, Zwekars, Vermeer, Jonkers en Jonkers.


Screenshot van website

Stamboom Leduc en Van de Louw - www.genealogieonline.nl/stamboom-leduc-en-van-de-louw

Een publicatie door Corian Leduc met gegevens over oa. de families Lesius, Van de Louw, Vermeer, Boutier, Leduc, Zwekars, Jonkers, Donders en Donders.


Screenshot van website

Stamboom Leeflang - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeflang

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Leeflang, Schouten, Bos, De Jong, Visser, Eerland, Hoogendoorn, De Heer, Leeflangh en Levelanck.


Screenshot van website

Stamboom Leeflang - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-leeflang

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Leeflang, Van Beusekom, Lindoorn, Van Dijk, Bouman, Blind, Resch en Van der Veen.


Screenshot van website

Stamboom Leemborg - www.genealogieonline.nl/stamboom-leemborg

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Snitjer, Doddema, Leemborg, Meijer, Duitscher, Schrik, Duit, Van der Laan, Stam en Sportel.


Screenshot van website

Stamboom Leenders - www.genealogieonline.nl/stamboom-leenders

Een publicatie door Romy Leenders met gegevens over oa. de families Leenders, Koolen, Zael, Lysens, Van Urck, Hermans, Caris, Corsius, Lenders en Dolders.


Screenshot van website

Stamboom Leeninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeninga

Een publicatie door Barbara Leeninga met gegevens over oa. de families Leenheer, Vaandrager, Takkenberg, Leeninga, Hageman, Blaak, Van der Linden, Van Eck, Prins en Van Buren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws