stamboomgids

Familienamen » L

Websites 401 - 410 van 666:

Stamboom Leeflang - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeflang

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Leeflang, Schouten, Bos, De Jong, Visser, Eerland, Hoogendoorn, De Heer, Leeflangh en Levelanck.


Screenshot van website

Stamboom Leeflang - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-leeflang

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Leeflang, Van Beusekom, Lindoorn, Van Dijk, Bouman, Blind, Resch en Van der Veen.


Screenshot van website

Stamboom Leemborg - www.genealogieonline.nl/stamboom-leemborg

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Snitjer, Doddema, Leemborg, Meijer, Duitscher, Schrik, Duit, Van der Laan, Stam en Sportel.


Screenshot van website

Stamboom Leenders - www.genealogieonline.nl/stamboom-leenders

Een publicatie door Romy Leenders met gegevens over oa. de families Leenders, Koolen, Zael, Lysens, Van Urck, Hermans, Caris, Corsius, Lenders en Dolders.


Screenshot van website

Stamboom Leeninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeninga

Een publicatie door Barbara Leeninga met gegevens over oa. de families Leenheer, Vaandrager, Takkenberg, Leeninga, Hageman, Blaak, Van der Linden, Van Eck, Prins en Van Buren.


Screenshot van website

Stamboom Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeuw

Een genealogische publicatie door Dennis Leeuw met gegevens over oa. de families Leeuw, Sluijs, Onrust, Husslage, Vroom, Langenberg, Kuiper, Stapel en Stapel.


Screenshot van website

Stamboom Leeuwangh - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeuwangh

Een genealogische publicatie door F. Leeuwangh met gegevens over onder andere de families Aafjes, Leeuwangh, Veenis, Wesselsz, Schouten, Rønningen, Jansen, Tuinman en Østerholt.


Screenshot van website

Stamboom Leffers - www.genealogieonline.nl/stamboom-leffers

Een publicatie door J. de Winter met gegevens over oa. de families Leffers, Lefferts, Wessels, Wever, Jans, Salomons, Kuiper, Bakker, Buttes en Tappers.


Screenshot van website

Stamboom Legius - legius.voorouders.net

Mijn stamboom - Dit is een website over de familie "Legius"


Screenshot van website

Stamboom Lehrer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer

Een publicatie door G. Lehrer met gegevens over oa. de families Dorf, Timberg, Pakter, Packter, Fiszlowicz, Spira, Heller, Uri, Schnur en Silberberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws