stamboomgids

Familienamen » L

Websites 411 - 420 van 666:

Stamboom Leibbrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-leibbrand

Een publicatie door Cor Leibbrand met gegevens over oa. de families Leibbrand, De Vries, Holwerda, Bonnema, Smink, Koopmans, Van Munster, Hoogeterp, Van der Veen en De Koe.


Screenshot van website

Stamboom Leideritz - www.genealogieonline.nl/stamboom-leideritz

Een genealogische publicatie door Suzanne Leideritz met gegevens over onder andere de families Leideritz, Wolke, Boom, Mendes, Lonis, Oremus, Moens, Van Schoonhoven en Van de Weerd.


Screenshot van website

Stamboom Leijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijen

Een publicatie door Edwin Leijen met gegevens over oa. de families Leijen, Bakker, Schermerhorn, Bont, Van den Heijkant, Duin, Peetam, Naamloos, Rijper en Flipsen.


Screenshot van website

Stamboom Leijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijten

Een publicatie door H. Leijten met gegevens over oa. de families Leijten, Leijten ( Lijten ), Snijders, Leijten ( Lyten ), Mutsaers, Panis, Raaijmakers, Broeders, Roozen en Verdaes.


Screenshot van website

Stamboom Leinders - stamboom.tonleinders.nl

Mijn stamboom gemaakt met het programma Family Tree maker.


Screenshot van website

Stamboom Lekx - www.genealogieonline.nl/stamboom-lekx

Een genealogische publicatie door Wilco Lekx met gegevens over onder andere de families Lekx, Vos, Slootweg, Van den Bosch, Van Zwieten en Olij.


Screenshot van website

Stamboom Lelieveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-lelieveld

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Bernards, Lelieveld, Van de Lang, Van Tienen, Jansen, Van Maastrigt, Merkus, Eberg, Leliveld en Van der Weerden.


Screenshot van website

Stamboom Lem-Kamstra-van Langeveld-Auret - www.genealogieonline.nl/stamboom-lem

Een publicatie door Rinske Lem met gegevens over oa. de families Kamstra, Van Langeveld, Auret, Oosterbaan, Cardinaal, Buys, Hoogvliet, Van den Heuvel, Visser en Lem.


Screenshot van website

Stamboom Lemans-Priems - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemans-priems

Een publicatie door Jan Lemans met gegevens over oa. de families Jansen, Priems, Jansens, Roosen, Leemans, Lemans, Knapen, Janssen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Lenshoek - users.bart.nl/~smeetsp

Stamboom van de familie Lenshoek, deels gebaseerd op een geslachtsregister uit 1798.


Screenshot van website



Genealogie nieuws