stamboomgids

Familienamen » L

Websites 411 - 420 van 655:

Stamboom Lelieveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-lelieveld

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Bernards, Lelieveld, Van de Lang, Van Tienen, Jansen, Van Maastrigt, Merkus, Eberg, Leliveld en Van der Weerden.

Screenshot van website

Stamboom Lem-Kamstra-van Langeveld-Auret - www.genealogieonline.nl/stamboom-lem

Een publicatie door Rinske Lem met gegevens over oa. de families Kamstra, Van Langeveld, Auret, Oosterbaan, Cardinaal, Buys, Hoogvliet, Van den Heuvel, Visser en Lem.

Screenshot van website

Stamboom Lemans-Priems - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemans-priems

Een publicatie door Jan Lemans met gegevens over oa. de families Jansen, Priems, Jansens, Roosen, Leemans, Lemans, Knapen, Janssen en Janssen.

Screenshot van website

Stamboom Lenshoek - users.bart.nl/~smeetsp

Stamboom van de familie Lenshoek, deels gebaseerd op een geslachtsregister uit 1798.

Screenshot van website

Stamboom Lenshoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenshoek

Een publicatie door P.H.J. Smeets met gegevens over oa. de families Lenshoek, Dierkens Schuttevâer, Smit, Van Kerkwijk, Dozij, Valckenburgh, Philips, De Jongh, Dingemans en Oudkerk.

Screenshot van website

Stamboom Lensinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensinck

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Lensinck, Lelieveld, Van Frankrijk, Steenbeek, Kappers, Lenselink, Mols, Hoen en Nuchelmans.

Screenshot van website

Stamboom Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Verweijen, Vrijmoed, Steenbeek, Lelieveld, Bootsveld, Hulsman, Post, Jansen en Opperhuizen.

Screenshot van website

Stamboom Lensink Protestantse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-protestantse-tak

Een publicatie door Peter Lensink Peter met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.

Screenshot van website

Stamboom Lensink/Kappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-kappers

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.

Screenshot van website

Stamboom Lenten - Lente en Pals - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenten-pals

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Lenten, Pals, Lente, Strijker, Boxem, De Vries, De Lange, Bernardus, Metselaar en Zomer.

Screenshot van website



Genealogie nieuws