stamboomgids

Familienamen » L

Websites 411 - 420 van 665:

Stamboom Leenstra Postma - www.genealogieonline.nl/stamboom-leenstra-postma

Een genealogische publicatie door Age Leenstra met gegevens over onder andere de families Meijer, Leenstra, Postma, Halma, Van der Weij, De Jong, Van der Heide, Rijpkema en Werkman.


Screenshot van website

Stamboom Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeuw

Een genealogische publicatie door Dennis Leeuw met gegevens over oa. de families Leeuw, Sluijs, Onrust, Husslage, Vroom, Langenberg, Kuiper, Stapel en Stapel.


Screenshot van website

Stamboom Leeuwangh - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeuwangh

Een genealogische publicatie door F. Leeuwangh met gegevens over onder andere de families Aafjes, Leeuwangh, Veenis, Wesselsz, Schouten, Rønningen, Jansen, Tuinman en Østerholt.


Screenshot van website

Stamboom Leffers - www.genealogieonline.nl/stamboom-leffers

Een publicatie door J. de Winter met gegevens over oa. de families Leffers, Lefferts, Wessels, Wever, Jans, Salomons, Kuiper, Bakker, Buttes en Tappers.


Screenshot van website

Stamboom Legius - legius.voorouders.net

Mijn stamboom - Dit is een website over de familie "Legius"


Screenshot van website

Stamboom Lehrer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lehrer

Een publicatie door G. Lehrer met gegevens over oa. de families Dorf, Timberg, Pakter, Packter, Fiszlowicz, Spira, Heller, Uri, Schnur en Silberberg.


Screenshot van website

Stamboom Leibbrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-leibbrand

Een publicatie door Cor Leibbrand met gegevens over oa. de families Leibbrand, De Vries, Holwerda, Bonnema, Smink, Koopmans, Van Munster, Hoogeterp, Van der Veen en De Koe.


Screenshot van website

Stamboom Leideritz - www.genealogieonline.nl/stamboom-leideritz

Een genealogische publicatie door Suzanne Leideritz met gegevens over onder andere de families Leideritz, Wolke, Boom, Mendes, Lonis, Oremus, Moens, Van Schoonhoven en Van de Weerd.


Screenshot van website

Stamboom Leijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijen

Een publicatie door Edwin Leijen met gegevens over oa. de families Leijen, Bakker, Schermerhorn, Bont, Van den Heijkant, Duin, Peetam, Naamloos, Rijper en Flipsen.


Screenshot van website

Stamboom Leijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijten

Een publicatie door H. Leijten met gegevens over oa. de families Leijten, Leijten ( Lijten ), Snijders, Leijten ( Lyten ), Mutsaers, Panis, Raaijmakers, Broeders, Roozen en Verdaes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws