stamboomgids

Familienamen » L

Websites 391 - 400 van 680:

Stamboom Lansink - www.genealogieonline.nl/stamboom-lansink

Een publicatie door G. Lansink met gegevens over oa. de families J.j. Mous, N. Lansink, M.c.h. Hoeppermans, H.m.s. Wouters, Muller, A.m. Lansink Regeer, H.m.t. Mous, T. Van Der Ploeg, A. Regeer en P. Mous.


Screenshot van website

Stamboom Lansink en Beddinkhaus - www.genealogieonline.nl/stamboom-lansink-en-beddinkhaus

Een genealogische publicatie door Lansink met gegevens over onder andere de families Lansink, Beddinkhaus, Lintelo, Wegdam, Holscher, Wessels, Markslag, Sijbom en Wienk.


Screenshot van website

Stamboom Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-lanting

Een publicatie door Els Lanting met gegevens over oa. de families Mulder, Salomons, Lanting, De Vries, Bakker, Boersma, Bos, Smit, Dost en Van der Veen.


Screenshot van website

Stamboom Lap - www.genealogieonline.nl/stamboom-lap

Een publicatie door Freerk Lap met gegevens over oa. de families Lap, Van Dijk, Wiegman, Dijkstra, Van Houten, Vandijk, Visser, Bekkema en Bekkema.


Screenshot van website

Stamboom Lapré - www.genealogieonline.nl/stamboom-lapre

Een publicatie door Erik Lapré met gegevens over oa. de families Lapré, Vincentie, Moorrees, Beckman Lapré, Van Garling, Strüwer, Reiche, Mess, Thomas en Lipree.


Screenshot van website

Stamboom Lapré - lapre.nl


Screenshot van website

Stamboom Las van Bennekom - www.genealogieonline.nl/stamboom-las-van-bennekom

Een publicatie door W. Las van Bennekom met gegevens over oa. de families Las Van Bennekom, Toewater, Van Tilburg, Wagner, Bömers, Lutteken, Geel, Van der Weide, Van Marckel en Wellerdieck.


Screenshot van website

Stamboom Las van Bennekom - Amsterdam. - www.genealogieonline.nl/stamboom-las-van-bennekom-amsterdam

Een publicatie door Frank van Leeuwen met gegevens over oa. de families Las Van Bennekom, Stolk, Van der Weide, Buree, Van Leeuwen, Foest, Kerkhoff, Kalb, Floberg en Postel.


Screenshot van website

Stamboom Lassooij -Toussaint - Ammerlaan - Onderwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-lassooij

Een publicatie door Monique Lassooij met gegevens over oa. de families Toussaint, Onderwater, Ammerlaan, Zwetsloot, Bol, Vermeij, De Heij, Hilbertin, Langelaan en De Kok.


Screenshot van website

Stamboom Last - www.genealogieonline.nl/stamboom-last

Een publicatie door R. Last met gegevens over oa. de families Last, Lassche, Van Dijk, De Vries, Prins, Dekker, Jans, Schilder, Brands en Engeltjes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws