stamboomgids

Familienamen » L

Websites 441 - 450 van 664:

Stamboom Lieshout - www.genealogieonline.nl/stamboom-lieshout

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Van Lieshout, Van Lishout, Lieshout, Adrichem, Heuverkamp, Janse Lieshout, Proost, Lieshout Jr en Lieshout Jr.


Screenshot van website

Stamboom Liethof Amsterdam Arnhem - www.genealogieonline.nl/stamboom-liethof

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Liethof, Gaal, van, Dillen, van, Sieking, Dam, van, Dirkzwager, Boers, Buenting en Buenting.


Screenshot van website

Stamboom Lievaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-lievaart

Een publicatie door J.P. Lievaart met gegevens over oa. de families Lievaart, Liefhart, Noordermeer, Van Vliet, Merten, Kleijwegt, Stant, Trauweel, Blootshooft en Van der Berg.


Screenshot van website

Stamboom Lievens - www.genealogieonline.nl/stamboom_lievens

Gegevens over oa. de families Lievens, Van Loon, Snoeren, Van Dongen, Van Alphen, Van Beek, Van Meel, Van Gils, Van Gool en Laming.


Screenshot van website

Stamboom Ligthart-Ponsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-ligthart-ponsen

Een publicatie door Desiree Ligthart-Ponsen met gegevens over oa. de families Keuning, Halberstadt, Vuijk, Klijn, Ligthart, Van Zwol, Daalman, Reuser, Van Camp en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Lijnzaad/Lijnzaat/Leynzaad/Lynzaad - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijnzaad

Een publicatie door Johannes Lynzaad met gegevens over oa. de families Lijnzaad, Lijnzaat, Toeset, Sern.


Screenshot van website

Stamboom Lijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijten

Een publicatie door Erik Lijten met gegevens over oa. de families Lijten, Leijten, Iven, Raaijmakers, Cuijten, Senten, Van der Wielen, Sijkens, Van Melis en Van Ekart.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-limburg

Een publicatie door Edwin Limburg met gegevens over oa. de families Van het Klooster, Van Scherpenzeel, Van den Brink, Werkhoven, Van Asch, Van Beem, Schoonbergen, Tabak, Van Soest en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/limburg-stamboom

Een publicatie door T. Limburg met gegevens over oa. de families Limburg, Koster, Zandvliet, Roosdorp, Van Schaik, Van Groningen, Booij, Root, Van der Zwaag en Bremer.


Screenshot van website

Stamboom Linda Leenderts - www.genealogieonline.nl/stamboom-linda-leenderts

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Linthorst, Beumer, Winkelaar, Mateijsen, De Ruiter, Leenderts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws