stamboomgids

Familienamen » L

Websites 441 - 450 van 680:

Stamboom Lensink Protestantse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-protestantse-tak

Een publicatie door Peter Lensink Peter met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.


Screenshot van website

Stamboom Lensink/Kappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-kappers

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.


Screenshot van website

Stamboom Lenten - Lente en Pals - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenten-pals

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Lenten, Pals, Lente, Strijker, Boxem, De Vries, De Lange, Bernardus, Metselaar en Zomer.


Screenshot van website

Stamboom Lepoeter-Lepoutre - www.genealogieonline.nl/stamboom-lepoeter

Een publicatie door Kees Lepoeter met gegevens over oa. de families Lepoutre, Lepoeter, Molnár, Knigge, Boes, Kelle, Meijer, Van Rooij, Lavooij en Kriekaard.


Screenshot van website

Stamboom Lestrade - www.genealogieonline.nl/stamboom-lestrade

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Lestrade, Lestraden, Lesterade, Booltink, Ankersmit, Schoonderbeek, Verdegaal, Husmann en Evers.


Screenshot van website

Stamboom Letens-Verborgt - www.genealogieonline.nl/stamboom-letens-verborgt

Een genealogische publicatie door Rudi Letens met gegevens over onder andere de families Verborgt, Pauwels, Letens, Vervoort, Peeters, Huybrechts, Stuijts, Huygen en Bens.


Screenshot van website

Stamboom Lette - www.genealogieonline.nl/stamboom-lette

Een publicatie door M. Lette met gegevens over oa. de families Lette, Berkenhamer, Snippe, Roos, Bakker, Rodenburg, Van Nes, Offers, De Bruijn en Neehus (Niehuis).


Screenshot van website

Stamboom Leurink - www.leurinkvisscher.nl/Leurink/index.htm

Stamboomonderzoek naar de familienaam Leurink, met takken op de Veluwe, in de Achterhoek, In Twente en in Amsterdam.


Screenshot van website

Stamboom Leuvenink - www.genealogieonline.nl/stamboom-leuvenink

Een publicatie door Bernard Leuvennink met gegevens over oa. de families Leuvenink, De Jager, Van Vuuren, Leuvennink, Van der Velden, Rouw, Hukker, Kalkman, Verkaik en Korver.


Screenshot van website

Stamboom Levarht - gw1.geneanet.org/eelke

Deze stamboom bevat gegevens van de familienamen Becker, Bergman, Verdonk, Hoogervorst, Plomp, Rijsdam, Slootbeek, Swet, Zwet ennogvele andere.


Screenshot van website



Genealogie nieuws