stamboomgids

Familienamen » L

Websites 441 - 450 van 677:

Stamboom Lepoeter-Lepoutre - www.genealogieonline.nl/stamboom-lepoeter

Een publicatie door Kees Lepoeter met gegevens over oa. de families Lepoutre, Lepoeter, Molnár, Knigge, Boes, Kelle, Meijer, Van Rooij, Lavooij en Kriekaard.


Screenshot van website

Stamboom Lestrade - www.genealogieonline.nl/stamboom-lestrade

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Lestrade, Lestraden, Lesterade, Booltink, Ankersmit, Schoonderbeek, Verdegaal, Husmann en Evers.


Screenshot van website

Stamboom Letens-Verborgt - www.genealogieonline.nl/stamboom-letens-verborgt

Een genealogische publicatie door Rudi Letens met gegevens over onder andere de families Verborgt, Pauwels, Letens, Vervoort, Peeters, Huybrechts, Stuijts, Huygen en Bens.


Screenshot van website

Stamboom Lette - www.genealogieonline.nl/stamboom-lette

Een publicatie door M. Lette met gegevens over oa. de families Lette, Berkenhamer, Snippe, Roos, Bakker, Rodenburg, Van Nes, Offers, De Bruijn en Neehus (Niehuis).


Screenshot van website

Stamboom Leurink - www.leurinkvisscher.nl/Leurink/index.htm

Stamboomonderzoek naar de familienaam Leurink, met takken op de Veluwe, in de Achterhoek, In Twente en in Amsterdam.


Screenshot van website

Stamboom Leuvenink - www.genealogieonline.nl/stamboom-leuvenink

Een publicatie door Bernard Leuvennink met gegevens over oa. de families Leuvenink, De Jager, Van Vuuren, Leuvennink, Van der Velden, Rouw, Hukker, Kalkman, Verkaik en Korver.


Screenshot van website

Stamboom Levarht - gw1.geneanet.org/eelke

Deze stamboom bevat gegevens van de familienamen Becker, Bergman, Verdonk, Hoogervorst, Plomp, Rijsdam, Slootbeek, Swet, Zwet ennogvele andere.


Screenshot van website

Stamboom Levert en Van Eijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-levert-en-van-eijk

Een publicatie door W. Levert met gegevens over oa. de families V. Eijk, Levert, Van Rijn, Van Eijk (Eijck), Levert (Lefert) (Leiffers), Oudshoorn, Van Heest, Houniet, De Bruin en Danckelman.


Screenshot van website

Stamboom Levolger - www.genealogieonline.nl/stamboom-levolger

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Levolger, Levöleger, Niese, Robberecht, Stemerding, Onderberg, Opsteeg, Bargerbos, Pau en Van Rijn.


Screenshot van website

Stamboom Leyendecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-leyendecker

Een publicatie door Leyendecker met gegevens over oa. de families Leyendecker, Schifferm.


Screenshot van website



Genealogie nieuws