stamboomgids

Familienamen » L

Websites 451 - 460 van 665:

Stamboom Lievaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-lievaart

Een publicatie door J.P. Lievaart met gegevens over oa. de families Lievaart, Liefhart, Noordermeer, Van Vliet, Merten, Kleijwegt, Stant, Trauweel, Blootshooft en Van der Berg.


Screenshot van website

Stamboom Lievens - www.genealogieonline.nl/stamboom_lievens

Gegevens over oa. de families Lievens, Van Loon, Snoeren, Van Dongen, Van Alphen, Van Beek, Van Meel, Van Gils, Van Gool en Laming.


Screenshot van website

Stamboom Lieverse - www.genealogieonline.nl/stamboom-lieverse

Een genealogische publicatie door Theo Lieverse met gegevens over onder andere de families Lieverse, De Groot, Maden van Der, Kortekaas, Nooij, Perrels, Hillenaar, Jolly en Pasinsie.


Screenshot van website

Stamboom Ligthart-Ponsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-ligthart-ponsen

Een publicatie door Desiree Ligthart-Ponsen met gegevens over oa. de families Keuning, Halberstadt, Vuijk, Klijn, Ligthart, Van Zwol, Daalman, Reuser, Van Camp en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Lijnzaad/Lijnzaat/Leynzaad/Lynzaad - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijnzaad

Een publicatie door Johannes Lynzaad met gegevens over oa. de families Lijnzaad, Lijnzaat, Toeset, Sern.


Screenshot van website

Stamboom Lijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijten

Een publicatie door Erik Lijten met gegevens over oa. de families Lijten, Leijten, Iven, Raaijmakers, Cuijten, Senten, Van der Wielen, Sijkens, Van Melis en Van Ekart.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-limburg

Een publicatie door Edwin Limburg met gegevens over oa. de families Van het Klooster, Van Scherpenzeel, Van den Brink, Werkhoven, Van Asch, Van Beem, Schoonbergen, Tabak, Van Soest en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/limburg-stamboom

Een publicatie door T. Limburg met gegevens over oa. de families Limburg, Koster, Zandvliet, Roosdorp, Van Schaik, Van Groningen, Booij, Root, Van der Zwaag en Bremer.


Screenshot van website

Stamboom Linda Leenderts - www.genealogieonline.nl/stamboom-linda-leenderts

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Linthorst, Beumer, Winkelaar, Mateijsen, De Ruiter, Leenderts.


Screenshot van website

Stamboom Linders - www.genealogieonline.nl/stamboom_linders

Gegevens over o.a. de familie Linders, Derksen, Josten, Zegers, Jansen, Arts, Spikmans, Peters, Driessen en Derks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws