stamboomgids

Familienamen » L

Websites 451 - 460 van 677:

Stamboom Levolger - www.genealogieonline.nl/stamboom-levolger

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Levolger, Levöleger, Niese, Robberecht, Stemerding, Onderberg, Opsteeg, Bargerbos, Pau en Van Rijn.


Screenshot van website

Stamboom Leyendecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-leyendecker

Een publicatie door Leyendecker met gegevens over oa. de families Leyendecker, Schifferm.


Screenshot van website

Stamboom Liebrand - Librant - www.genealogieonline.nl/stamboom-liebrand-librant

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Liebrand, Librandt, Librant, Bijvinck, Liebrandt, Bongers, Ter Horst, Kok, Venneman en Vossers.


Screenshot van website

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Liefrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefrink

Een publicatie door Wilma Liefrink met gegevens over oa. de families Liefrink, Lieferink, Janssen, Ten Pas, Hendriks, Bartels, Boom, Beltmans, Nagelmakers en Thebes.


Screenshot van website

Stamboom Liekelema (Lijkelema/Lijklema) uit Oudega (Small.) - www.genealogieonline.nl/stamboom-liekelema

Een publicatie door Jelle Reitsma met gegevens over oa. de families Bergsma, De Wit, Lijklema, Liekelema, Keegstra, Lijkelema, De Vries, Dijkstra en Dijkstra.


Screenshot van website

Stamboom Lier - www.genealogieonline.nl/stamboom-lier

Een publicatie door Henry Lier met gegevens over oa. de families Lier, De Nokker, Stegeman, Pirard, Van Rooij, Van Hoek, Wallet, Verschuren, Voeten en Senders.


Screenshot van website

Stamboom Liese-Lage - www.genealogieonline.nl/stamboom-liese-lage

Een genealogische publicatie door Eberhard Liese met gegevens over onder andere de families Liese, Schulte, Veddeler, Geerligs, Regenbogen, Schulte Quendorf, Hänni, Determann en Determan.


Screenshot van website

Stamboom Lieshout - www.genealogieonline.nl/stamboom-lieshout

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Van Lieshout, Van Lishout, Lieshout, Adrichem, Heuverkamp, Janse Lieshout, Proost, Lieshout Jr en Lieshout Jr.


Screenshot van website

Stamboom Liethof Amsterdam Arnhem - www.genealogieonline.nl/stamboom-liethof

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Liethof, Gaal, van, Dillen, van, Sieking, Dam, van, Dirkzwager, Boers, Buenting en Buenting.


Screenshot van website



Genealogie nieuws