stamboomgids

Familienamen » L

Websites 451 - 460 van 715:

Stamboom Lemans-Priems - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemans-priems

Een publicatie door Jan Lemans met gegevens over oa. de families Jansen, Priems, Jansens, Roosen, Leemans, Lemans, Knapen, Janssen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Lemmens-Hendrickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemmens-hendrickx

Een genealogische publicatie door Christ Lemmens met gegevens over onder andere de families Berghuis, Lemmens, Van Gool, Krieger, Hendrickx, Op de Beeck, Van Leemput, Wolters en Maenhout.


Screenshot van website

Stamboom Lenshoek - users.bart.nl/~smeetsp

Stamboom van de familie Lenshoek, deels gebaseerd op een geslachtsregister uit 1798.


Screenshot van website

Stamboom Lenshoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenshoek

Een publicatie door P.H.J. Smeets met gegevens over oa. de families Lenshoek, Dierkens Schuttevâer, Smit, Van Kerkwijk, Dozij, Valckenburgh, Philips, De Jongh, Dingemans en Oudkerk.


Screenshot van website

Stamboom Lensinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensinck

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Lensinck, Lelieveld, Van Frankrijk, Steenbeek, Kappers, Lenselink, Mols, Hoen en Nuchelmans.


Screenshot van website

Stamboom Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Verweijen, Vrijmoed, Steenbeek, Lelieveld, Bootsveld, Hulsman, Post, Jansen en Opperhuizen.


Screenshot van website

Stamboom Lensink Protestantse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-protestantse-tak

Een publicatie door Peter Lensink Peter met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.


Screenshot van website

Stamboom Lensink/Kappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-kappers

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.


Screenshot van website

Stamboom Lenten - Lente en Pals - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenten-pals

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Lenten, Pals, Lente, Strijker, Boxem, De Vries, De Lange, Bernardus, Metselaar en Zomer.


Screenshot van website

Stamboom Lenting - www.genealogieonline.nl/stamboom-lenting

Een genealogische publicatie door Rob Lenting met gegevens over onder andere de families Lenting, Van Velsen, Valkhof, Gosselink, Van Straten, Jansen, Gerritsen, Van de Laar en Wien.


Screenshot van website