stamboomgids

Familienamen » L

Websites 451 - 460 van 684:

Stamboom Leurink - www.leurinkvisscher.nl/Leurink/index.htm

Stamboomonderzoek naar de familienaam Leurink, met takken op de Veluwe, in de Achterhoek, In Twente en in Amsterdam.


Screenshot van website

Stamboom Leuvenink - www.genealogieonline.nl/stamboom-leuvenink

Een publicatie door Bernard Leuvennink met gegevens over oa. de families Leuvenink, De Jager, Van Vuuren, Leuvennink, Van der Velden, Rouw, Hukker, Kalkman, Verkaik en Korver.


Screenshot van website

Stamboom Levarht - gw1.geneanet.org/eelke

Deze stamboom bevat gegevens van de familienamen Becker, Bergman, Verdonk, Hoogervorst, Plomp, Rijsdam, Slootbeek, Swet, Zwet ennogvele andere.


Screenshot van website

Stamboom Levert en Van Eijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-levert-en-van-eijk

Een publicatie door W. Levert met gegevens over oa. de families V. Eijk, Levert, Van Rijn, Van Eijk (Eijck), Levert (Lefert) (Leiffers), Oudshoorn, Van Heest, Houniet, De Bruin en Danckelman.


Screenshot van website

Stamboom Levolger - www.genealogieonline.nl/stamboom-levolger

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Levolger, Levöleger, Niese, Robberecht, Stemerding, Onderberg, Opsteeg, Bargerbos, Pau en Van Rijn.


Screenshot van website

Stamboom Leyendecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-leyendecker

Een publicatie door Leyendecker met gegevens over oa. de families Leyendecker, Schifferm.


Screenshot van website

Stamboom Liebrand - Librant - www.genealogieonline.nl/stamboom-liebrand-librant

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Liebrand, Librandt, Librant, Bijvinck, Liebrandt, Bongers, Ter Horst, Kok, Venneman en Vossers.


Screenshot van website

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Liefrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefrink

Een publicatie door Wilma Liefrink met gegevens over oa. de families Liefrink, Lieferink, Janssen, Ten Pas, Hendriks, Bartels, Boom, Beltmans, Nagelmakers en Thebes.


Screenshot van website

Stamboom Liekelema (Lijkelema/Lijklema) uit Oudega (Small.) - www.genealogieonline.nl/stamboom-liekelema

Een publicatie door Jelle Reitsma met gegevens over oa. de families Bergsma, De Wit, Lijklema, Liekelema, Keegstra, Lijkelema, De Vries, Dijkstra en Dijkstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws