stamboomgids

Familienamen » L

Websites 451 - 460 van 670:

Stamboom Lier - www.genealogieonline.nl/stamboom-lier

Een publicatie door Henry Lier met gegevens over oa. de families Lier, De Nokker, Stegeman, Pirard, Van Rooij, Van Hoek, Wallet, Verschuren, Voeten en Senders.


Screenshot van website

Stamboom Lieshout - www.genealogieonline.nl/stamboom-lieshout

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Van Lieshout, Van Lishout, Lieshout, Adrichem, Heuverkamp, Janse Lieshout, Proost, Lieshout Jr en Lieshout Jr.


Screenshot van website

Stamboom Liethof Amsterdam Arnhem - www.genealogieonline.nl/stamboom-liethof

Een publicatie door F. van Leeuwen met gegevens over oa. de families Liethof, Gaal, van, Dillen, van, Sieking, Dam, van, Dirkzwager, Boers, Buenting en Buenting.


Screenshot van website

Stamboom Lievaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-lievaart

Een publicatie door J.P. Lievaart met gegevens over oa. de families Lievaart, Liefhart, Noordermeer, Van Vliet, Merten, Kleijwegt, Stant, Trauweel, Blootshooft en Van der Berg.


Screenshot van website

Stamboom Lievens - www.genealogieonline.nl/stamboom_lievens

Gegevens over oa. de families Lievens, Van Loon, Snoeren, Van Dongen, Van Alphen, Van Beek, Van Meel, Van Gils, Van Gool en Laming.


Screenshot van website

Stamboom Lieverse - www.genealogieonline.nl/stamboom-lieverse

Een genealogische publicatie door Theo Lieverse met gegevens over onder andere de families Lieverse, De Groot, Maden van Der, Kortekaas, Nooij, Perrels, Hillenaar, Jolly en Pasinsie.


Screenshot van website

Stamboom Ligthart-Ponsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-ligthart-ponsen

Een publicatie door Desiree Ligthart-Ponsen met gegevens over oa. de families Keuning, Halberstadt, Vuijk, Klijn, Ligthart, Van Zwol, Daalman, Reuser, Van Camp en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Lijnzaad/Lijnzaat/Leynzaad/Lynzaad - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijnzaad

Een publicatie door Johannes Lynzaad met gegevens over oa. de families Lijnzaad, Lijnzaat, Toeset, Sern.


Screenshot van website

Stamboom Lijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-lijten

Een publicatie door Erik Lijten met gegevens over oa. de families Lijten, Leijten, Iven, Raaijmakers, Cuijten, Senten, Van der Wielen, Sijkens, Van Melis en Van Ekart.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-limburg

Een publicatie door Edwin Limburg met gegevens over oa. de families Van het Klooster, Van Scherpenzeel, Van den Brink, Werkhoven, Van Asch, Van Beem, Schoonbergen, Tabak, Van Soest en Smit.


Screenshot van website



Genealogie nieuws