stamboomgids

Familienamen » L

Websites 481 - 490 van 655:

Stamboom Lormans en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-lormans

Een genealogische publicatie door Wim Lormans met gegevens over onder andere de families Lormans, Janssen, Loermans, Thijs, Jansen, Joosten, Jacobs, Peters en Peterink.

Screenshot van website

Stamboom Lorwa - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorwa

Een genealogische publicatie door Anton Lorwa met gegevens over onder andere de families Lorwa, Lorrewa, Verveen, Duijkers, Lamee, Deters, Van Leeuwen, Stroeve en De Wit.

Screenshot van website

Stamboom Los - www.genealogieonline.nl/stamboom-los

Een publicatie door Teun Los met gegevens over oa. de families Los, 2a), Hozee, Van Leeuwen, Meyer, Turenburg, Boelens, Dirkse, Hay en Oudenes.

Screenshot van website

Stamboom Lotter Homan - www.genealogieonline.nl/stamboom-lotter-homan

Een genealogische publicatie door J.P. Lotter Homan met gegevens over onder andere de families Lotter, Van Limburg Stirum, Homan, Kijm, Keijm, Wilssens, Keim, Coppen en Dur.

Screenshot van website

Stamboom Louissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-louissen

Een publicatie door Arie Pool met gegevens over oa. de families Louissen, Louwissen, Timmer, Louwijssen, Grammon, Louijssen, Louijsse, Huijing, Koning en Gramon.

Screenshot van website

Stamboom Lourens/Laurensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-lourens-laurensen

Een genealogische publicatie door Fred Lourens met gegevens over onder andere de families Lourens, Hartjes, Schaars, Roelofs, Jansen, Polman, Bouman, Spaan en Peperkamp.

Screenshot van website

Stamboom Louter/s - www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s

Een genealogische publicatie door K. van Dijken met gegevens over onder andere de families Louter, Louters, Dijken Van, Borger, Jansen, Beek Van, Schaik Van, Geurts en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Louwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-louwer

Een publicatie door Sandra Louwer met gegevens over oa. de families Lange, Louwer, Ritstier, Van Diejen, Restiers, Van Rooijen, De Jonge, Van de Berg, Louer en Van Dijk.

Screenshot van website

Stamboom Lovendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom_lovendaal

Gegevens over oa. de families Lovendaal, Kersten, Pruckmüller, Peters, Sturmee, Janus, Reijnen, Van de Broek, Dekkers en Martron.

Screenshot van website

Stamboom Lovendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-lovendaal

Een publicatie door H. Pruckmuller met gegevens over oa. de families Lovendaal, Peters, Van Kessel, Janssen, Steenbergen, Van Leunen, Jansen, Holleman, Kerlen en Hendriks.

Screenshot van website



Genealogie nieuws