stamboomgids

Familienamen » L

Websites 491 - 500 van 673:

Stamboom Looije(n) - www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen

Een publicatie door P. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Looije, Looijen, Van Oudgaarden, Drost, Van den Bosch, Baars, Breunissen, Meurs, Los en Klaassen.


Screenshot van website

Stamboom Looijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-looijs

Een genealogische publicatie door Ben Looijs met gegevens over onder andere de families Van Laar, Looijs, Meijering, Elings, Ruisch, Smit, Den Haan, Van den Berg en Meurs.


Screenshot van website

Stamboom Looise / Looijse - stamboom van 1550 Boudewijnskerke tot Gapinge 1925 - www.genealogieonline.nl/stamboom-loois-looijse

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Looise, Looijse, Looyse, Verhage, Looisen, Looys, Looysen, Roelse en Louwerse.


Screenshot van website

Stamboom Loopik - www.genealogieonline.nl/stamboom-loopik

Een publicatie door A.M.H. Loopik met gegevens over oa. de families Loopik, Van der Schaaf, Honkoop, Oosterbos, Tuijtel, Van Loopick, Koekoek, Lopick, Van de Graaf en Heinsma.


Screenshot van website

Stamboom Loos - www.genealogieonline.nl/stamboom-loos

Een publicatie door Sanne Loos met gegevens over oa. de families Wagner, Pastor, Gertsch, Loos, Vogel, Fermont, Van der Heijden, Leijendekkers, Stam en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Loosschilder - www.genealogieonline.nl/stamboom-loosschilder

Een publicatie door Ronald Loosschilder met gegevens over oa. de families Looijschelder, Lohschelder, Roos, Tesser, Vis, Peters, Raaijmakers, Kregting, Vermeulen en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Loots - www.genealogieonline.nl/stamboom-loots

Een publicatie door LibusĀška van Damme-Loots met gegevens over oa. de families Loots, Oosting, Post, Klim, Ten Hage, Vos, Ossel, Pals, Boymers en Bergsma.


Screenshot van website

Stamboom Loots - www.genealogieonline.nl/loots-stamboom

Een genealogische publicatie door Grieto Loots met gegevens over onder andere de families Stevens, Nienhuis, Bouwmeister, Jansen, Loots, Enckhof, Schriever, Wielinga en Folker.


Screenshot van website

Stamboom Lorier - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier

Een publicatie door Mello Lorier met gegevens over oa. de families Lorier, Helm, Oste, De Jonge, Tromp, Van Meten, Van Wijk Urfer, Maas, Dekker en Nijenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Lorier-Filius - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier-filius

Een genealogische publicatie door Jan Lorier met gegevens over onder andere de families Verhage, Filius, Wielemaker, Lorier, Looise, Corthals, Jobse, Goedhart en Roelse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws