stamboomgids

Familienamen » L

Websites 501 - 510 van 677:

Stamboom Loos - www.genealogieonline.nl/stamboom-loos

Een publicatie door Sanne Loos met gegevens over oa. de families Wagner, Pastor, Gertsch, Loos, Vogel, Fermont, Van der Heijden, Leijendekkers, Stam en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Loosschilder - www.genealogieonline.nl/stamboom-loosschilder

Een publicatie door Ronald Loosschilder met gegevens over oa. de families Looijschelder, Lohschelder, Roos, Tesser, Vis, Peters, Raaijmakers, Kregting, Vermeulen en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Loots - www.genealogieonline.nl/stamboom-loots

Een publicatie door LibusĀška van Damme-Loots met gegevens over oa. de families Loots, Oosting, Post, Klim, Ten Hage, Vos, Ossel, Pals, Boymers en Bergsma.


Screenshot van website

Stamboom Loots - www.genealogieonline.nl/loots-stamboom

Een genealogische publicatie door Grieto Loots met gegevens over onder andere de families Stevens, Nienhuis, Bouwmeister, Jansen, Loots, Enckhof, Schriever, Wielinga en Folker.


Screenshot van website

Stamboom Lorier - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier

Een publicatie door Mello Lorier met gegevens over oa. de families Lorier, Helm, Oste, De Jonge, Tromp, Van Meten, Van Wijk Urfer, Maas, Dekker en Nijenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Lorier-Filius - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier-filius

Een genealogische publicatie door Jan Lorier met gegevens over onder andere de families Verhage, Filius, Wielemaker, Lorier, Looise, Corthals, Jobse, Goedhart en Roelse.


Screenshot van website

Stamboom Lorwa - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorwa

Een genealogische publicatie door Anton Lorwa met gegevens over onder andere de families Lorwa, Lorrewa, Verveen, Duijkers, Lamee, Deters, Van Leeuwen, Stroeve en De Wit.


Screenshot van website

Stamboom Los - www.genealogieonline.nl/stamboom-los

Een publicatie door Teun Los met gegevens over oa. de families Los, 2a), Hozee, Van Leeuwen, Meyer, Turenburg, Boelens, Dirkse, Hay en Oudenes.


Screenshot van website

Stamboom Lotter Homan - www.genealogieonline.nl/stamboom-lotter-homan

Een genealogische publicatie door J.P. Lotter Homan met gegevens over onder andere de families Lotter, Van Limburg Stirum, Homan, Kijm, Keijm, Wilssens, Keim, Coppen en Dur.


Screenshot van website

Stamboom Louissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-louissen

Een publicatie door Arie Pool met gegevens over oa. de families Louissen, Louwissen, Timmer, Louwijssen, Grammon, Louijssen, Louijsse, Huijing, Koning en Gramon.


Screenshot van website



Genealogie nieuws