stamboomgids

Familienamen » L

Websites 501 - 510 van 655:

Stamboom Luhrman - www.genealogieonline.nl/stamboom-luhrman

Een publicatie door Aad Luhrman met gegevens over oa. de families L├╝hrman, Van der Stoep, Hobbel, Van Ginkel, Stok, Molenaar, Bijl, Van der Kemp, Boender en Muit.

Screenshot van website

Stamboom Luigjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-luigjes

Een publicatie door Kimberley Luigjes met gegevens over oa. de families Luigjes, Doornekamp, Beerts, Everts, Toonen, Van Brienen, Hendriks, Egberts, De Boer en Van Naarden.

Screenshot van website

Stamboom Luigjes - www.genealogieonline.nl/luigjes-stamboom

Een publicatie door E.Luigjes met gegevens over oa. de families Luigjes, Wijnands, Toonen, Evers, Beerts, Van Naarden, De Boer, Dijkhuizen, Buijs en Cornelis.

Screenshot van website

Stamboom Luijf - Eemnes - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijf-eemnes

Een publicatie door Jaap Luijf met gegevens over oa. de families Luijf, Luif, Luiijf, Tijmens, Van der Wardt, Kuijper, Harder, Van den Brink, Van Ravenswaaij en Alkemade.

Screenshot van website

Stamboom Luijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijten

Een publicatie door Ferry met gegevens over oa. de families Luijten, Lengkeek, Langcake, Van Rijn, Smit, Marijn, Van Ginneken, Van der Brugge, Cornelia en Van Gool.

Screenshot van website

Stamboom Luiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-luiken

Een publicatie door H. Luiken met gegevens over oa. de families Lohuis, Lohues, Boland, Swart, Ambergen, Teuben, Luiken, Anbergen, Gengler en Jans.

Screenshot van website

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.

Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Andries - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-andries

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Loukaert, Lukaart, Lukart, Mast, Van Groningen, Arkenbout, Van Duuren, Luckaart, Van der Wiel en Metselaar.

Screenshot van website

Stamboom Lukaart: fragment Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-goeree

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Lukaart, Lucaart, Luikaart, Both, Van Oost, Van der Velde, Faas, Van Es, Krabbe en De Roo.

Screenshot van website

Stamboom Lunenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-lunenberg

Een publicatie door Kees Lunenberg met gegevens over oa. de families Kuiper, Lunenberg, Van Bruggen, Van den Heuvel, Janssen, Callaars, Kamphuis, Huizinga, Menting en Evenhuis.

Screenshot van website



Genealogie nieuws