stamboomgids

Familienamen » L

Websites 521 - 530 van 665:

Stamboom Lustig - www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig

Een publicatie door Bert Lustig/Huizen met gegevens over oa. de families Lustig, Schipper, Vos, Zwaan, Hagedoorn, Spilt, Kos, Schaap, Lustigh en Harder.


Screenshot van website

Stamboom Lutz - www.genealogieonline.nl/stamboom-lutz

Een genealogische publicatie door Dennis Lutz met gegevens over onder andere de families Lutz, Jansen, Korbee, Franssen, Thijssen, De Wolf, Van Quekelberghe, Titt en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Luyckx - www.genealogieonline.nl/stamboom-luyckx

Een publicatie door Sjors Luyckx met gegevens over oa. de families Luyckx, Luijckx, Claes, Van Koningsbruggen, Phulippus, Luijcks, Moorman, Smit, Marijnisse en Beijendaal.


Screenshot van website

Stamboom Luza - www.genealogieonline.nl/stamboom-luza

Een genealogische publicatie door vlissingen1981 met gegevens over onder andere de families Hamelink, Van Iwaarden, Riemens, Quartel, Cranendonck, Van Kleef, Van der Linden, Van Alphen en Groenenberg.


Screenshot van website

Stamboom Lycklama a Nijeholt - www.genealogieonline.nl/stamboom-lycklama-a-nijeholt

Een publicatie door Peter van Bennekom met gegevens over oa. de families Lycklama A Nijeholt, Kaashoek, Van Bennekom, Jorritsma, Tolsma, Van den Berg, Van Abbema, Anthonisse, Van Gorkum en Kooistra.


Screenshot van website

Stamboom Löbler - www.genealogieonline.nl/stamboom-lobler

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families L?bler, Van der Sterren, Muller, Michels, Walstein, Lobler, Sparmakering, Weber en Vellekoop.


Screenshot van website

Stamboom Löhl - www.genealogieonline.nl/stamboom-lohl

Een publicatie door Wim Meuling met gegevens over oa. de families Löhl, Farla, Nicolaas, Alexander, Dijkers, Disselen, Ter Riet, Mink en Scharroo.


Screenshot van website

Stamboom onderzoek Lemans priems - www.janlemans.nl

Lemans priems Alhen Riel enTiburg


Screenshot van website

Stamboom Peter Lips - www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-lips

Een publicatie door Peter Lips met gegevens over oa. de families Post, van der, Lips, Linden, van der, Vintges, Schaft, Pont, Plattel, Gussenhoven en Gussenhoven.


Screenshot van website

Stamboom Petra Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-petra-limburg

Een publicatie door Geertruida Limburg met gegevens over oa. de families Franks, Jellema, Saxony, Hoekstra, Lorraine, Austrasia, Limburg, Burgundy, Jans en Pfaff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws