stamboomgids

Familienamen » L

Websites 521 - 530 van 684:

Stamboom Lowies - www.genealogieonline.nl/stamboom-lowies

Een genealogische publicatie door Ton Lowies met gegevens over onder andere de families Bruning, Lowies, Ravelli, Steijling, Dresscher, Eggen, De Vries, Genot en Alberts.


Screenshot van website

Stamboom Lubben - www.genealogieonline.nl/stamboom-lubben

Een publicatie door George Willem Hendrik Lubben met gegevens over oa. de families Lubben, Van der Vliet, Van der Pot, Van der Vorm, Dijkstra, Logger, Saarloos, Dost, Van Buijtene en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Luca - www.genealogieonline.nl/stamboom-luca

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Luca, Van Gorkum, Van Arkel, Keijman, Bos, Buitenhuis, Pieksma, Van der Vlis, Wansink en Van Selm.


Screenshot van website

Stamboom Lucas - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-lucas

Een genealogische publicatie door Jan Lucas met gegevens over onder andere de families Middel, Van Zwienen, Kreuk, Nieuwburg, Lagewaard, Bijloo, Lucas, Van Agtmaal en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Lucas-Nieuwburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-lucas-nieuwburg

Een publicatie door Jan Lucas met gegevens over oa. de families Van Zwienen, Kreuk, Lagewaard, Nieuwburg, Bijloo, Van Agtmaal, Van Overveld, Backx, Jacobs en Noorlander.


Screenshot van website

Stamboom Luchies - www.genealogieonline.nl/stamboom-luchies

Een publicatie door Renate Luchies met gegevens over oa. de families Baron, Luchies, Hendriks Baron, Hummel, Wiebes Baron, Hanzes Baron, Klazes Baron, Geerts Baron, Fokkema en Jans Baron.


Screenshot van website

Stamboom Luchtenborg - www.genealogieonline.nl/stamboom-luchtenborg

Een publicatie door Ger Luchtenborg met gegevens over oa. de families Eijsbroek, Van de Ouweelen, De Slegte, Sloos, Mulder, Planije, Waterreus, Meijer, Groen en Mieremet.


Screenshot van website

Stamboom Lugies (Hoving) - www.genealogieonline.nl/stamboom-lugies

Een publicatie door H. Lugies met gegevens over oa. de families Van der Vlekkert, Hoving, Lugies, Schreurs, Veldman, Reinaardus, D Vlekkert, Egbertje Kluinhaar, Bouwman en Huttinga.


Screenshot van website

Stamboom Lugtenborg en voorouders - www.genealogieonline.nl/stamboom-lugtenborg

Een publicatie door Jan Harm Lugtenborg met gegevens over oa. de families Bronsdijk, Lugtenborg, Achterhof, Pieters, Datema, Hoeksema, Kuipers, Kruizinga, Van Dijken en Wiersma.


Screenshot van website

Stamboom Luhrman - www.genealogieonline.nl/stamboom-luhrman

Een publicatie door Aad Luhrman met gegevens over oa. de families L├╝hrman, Van der Stoep, Hobbel, Van Ginkel, Stok, Molenaar, Bijl, Van der Kemp, Boender en Muit.


Screenshot van website



Genealogie nieuws