stamboomgids

Familienamen » L

Websites 511 - 520 van 664:

Stamboom Luijf - Eemnes - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijf-eemnes

Een publicatie door Jaap Luijf met gegevens over oa. de families Luijf, Luif, Luiijf, Tijmens, Van der Wardt, Kuijper, Harder, Van den Brink, Van Ravenswaaij en Alkemade.


Screenshot van website

Stamboom Luijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijten

Een publicatie door Ferry met gegevens over oa. de families Luijten, Lengkeek, Langcake, Van Rijn, Smit, Marijn, Van Ginneken, Van der Brugge, Cornelia en Van Gool.


Screenshot van website

Stamboom Luiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-luiken

Een publicatie door H. Luiken met gegevens over oa. de families Lohuis, Lohues, Boland, Swart, Ambergen, Teuben, Luiken, Anbergen, Gengler en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Andries - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-andries

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Loukaert, Lukaart, Lukart, Mast, Van Groningen, Arkenbout, Van Duuren, Luckaart, Van der Wiel en Metselaar.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart: fragment Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-goeree

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Lukaart, Lucaart, Luikaart, Both, Van Oost, Van der Velde, Faas, Van Es, Krabbe en De Roo.


Screenshot van website

Stamboom Lunenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-lunenberg

Een publicatie door Kees Lunenberg met gegevens over oa. de families Kuiper, Lunenberg, Van Bruggen, Van den Heuvel, Janssen, Callaars, Kamphuis, Huizinga, Menting en Evenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Lunenborg - www.genealogieonline.nl/stamboom_lunenborg

Gegevens over oa. de families Van Elburg, Schonewille, Lunenborg, Schenk, Vos, Lunenborger, Schmidt, Ten Kate, Stokman en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Luser Stasse - www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse

Een genealogische publicatie door Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser met gegevens over onder andere de families Baar, Stasse, Huschka, Van Heerde, Kohl, Bier, Van Hoogstraten, De Jong en Von Hatzfeld.


Screenshot van website

Stamboom Lustig - www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig

Een publicatie door Bert Lustig/Huizen met gegevens over oa. de families Lustig, Schipper, Vos, Zwaan, Hagedoorn, Spilt, Kos, Schaap, Lustigh en Harder.


Screenshot van website



Genealogie nieuws