stamboomgids

Familienamen » L

Websites 531 - 540 van 673:

Stamboom Lukaart, fragment Louchaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-louchaert

Een genealogische publicatie door Lukaart met gegevens over onder andere de families Louchaert, Cuvelier, Charle en Verdeure verdure.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Louchart - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-louchart

Een genealogische publicatie door lukaart met gegevens over onder andere de families Louchart, Boeckmans, Van Mierde, Dehaes, Vanden Dries en Verwimp.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart: fragment Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-goeree

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Lukaart, Lucaart, Luikaart, Both, Van Oost, Van der Velde, Faas, Van Es, Krabbe en De Roo.


Screenshot van website

Stamboom Lunenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-lunenberg

Een publicatie door Kees Lunenberg met gegevens over oa. de families Kuiper, Lunenberg, Van Bruggen, Van den Heuvel, Janssen, Callaars, Kamphuis, Huizinga, Menting en Evenhuis.


Screenshot van website

Stamboom Lunenborg - www.genealogieonline.nl/stamboom_lunenborg

Gegevens over oa. de families Van Elburg, Schonewille, Lunenborg, Schenk, Vos, Lunenborger, Schmidt, Ten Kate, Stokman en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Luser Stasse - www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse

Een genealogische publicatie door Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser met gegevens over onder andere de families Baar, Stasse, Huschka, Van Heerde, Kohl, Bier, Van Hoogstraten, De Jong en Von Hatzfeld.


Screenshot van website

Stamboom Lustig - www.genealogieonline.nl/stamboom-lustig

Een publicatie door Bert Lustig/Huizen met gegevens over oa. de families Lustig, Schipper, Vos, Zwaan, Hagedoorn, Spilt, Kos, Schaap, Lustigh en Harder.


Screenshot van website

Stamboom Lutz - www.genealogieonline.nl/stamboom-lutz

Een genealogische publicatie door Dennis Lutz met gegevens over onder andere de families Lutz, Jansen, Korbee, Franssen, Thijssen, De Wolf, Van Quekelberghe, Titt en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Luyckx - www.genealogieonline.nl/stamboom-luyckx

Een publicatie door Sjors Luyckx met gegevens over oa. de families Luyckx, Luijckx, Claes, Van Koningsbruggen, Phulippus, Luijcks, Moorman, Smit, Marijnisse en Beijendaal.


Screenshot van website

Stamboom Luza - www.genealogieonline.nl/stamboom-luza

Een genealogische publicatie door vlissingen1981 met gegevens over onder andere de families Hamelink, Van Iwaarden, Riemens, Quartel, Cranendonck, Van Kleef, Van der Linden, Van Alphen en Groenenberg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws