stamboomgids

Familienamen » L

Websites 531 - 540 van 684:

Stamboom Luigjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-luigjes

Een publicatie door Kimberley Luigjes met gegevens over oa. de families Luigjes, Doornekamp, Beerts, Everts, Toonen, Van Brienen, Hendriks, Egberts, De Boer en Van Naarden.


Screenshot van website

Stamboom Luigjes - www.genealogieonline.nl/luigjes-stamboom

Een publicatie door E.Luigjes met gegevens over oa. de families Luigjes, Wijnands, Toonen, Evers, Beerts, Van Naarden, De Boer, Dijkhuizen, Buijs en Cornelis.


Screenshot van website

Stamboom Luijf - Eemnes - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijf-eemnes

Een publicatie door Jaap Luijf met gegevens over oa. de families Luijf, Luif, Luiijf, Tijmens, Van der Wardt, Kuijper, Harder, Van den Brink, Van Ravenswaaij en Alkemade.


Screenshot van website

Stamboom Luijk Huijsmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijk-huijsmans

Een genealogische publicatie door Hans Luijk met gegevens over onder andere de families Huijsmans, Krouwers, Van de Noort, Augusteijn, De Moije, Schepers, De Mooij, Hontel? en De Moij.


Screenshot van website

Stamboom Luijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-luijten

Een publicatie door Ferry met gegevens over oa. de families Luijten, Lengkeek, Langcake, Van Rijn, Smit, Marijn, Van Ginneken, Van der Brugge, Cornelia en Van Gool.


Screenshot van website

Stamboom Luiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-luiken

Een publicatie door H. Luiken met gegevens over oa. de families Lohuis, Lohues, Boland, Swart, Ambergen, Teuben, Luiken, Anbergen, Gengler en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Andries - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-andries

Een publicatie door Lukaart met gegevens over oa. de families Loukaert, Lukaart, Lukart, Mast, Van Groningen, Arkenbout, Van Duuren, Luckaart, Van der Wiel en Metselaar.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Charles Lucaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-charles-lucaert

Een genealogische publicatie door A. Lukaart met gegevens over onder andere de families Lucaert, Frutsaert, Boidin, Verslyppe en Capelle.


Screenshot van website

Stamboom Lukaart, fragment Jean Lucaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-lukaart-fragment-jean-lucaert

A genealogical publication by A. Lukaart with information about, among others, the families Lucaert, Dehondt, Lamins, Berteloot, Clenet, Lameeuw and Oghie.


Screenshot van website



Genealogie nieuws