stamboomgids

Familienamen » L

Websites 531 - 540 van 666:

Stamboom Petra Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-petra-limburg

Een publicatie door Geertruida Limburg met gegevens over oa. de families Franks, Jellema, Saxony, Hoekstra, Lorraine, Austrasia, Limburg, Burgundy, Jans en Pfaff.


Screenshot van website

Stamboom Petrus Johannes Luijckx - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-johannes-luijckx

Een publicatie door J. Aarts met gegevens over oa. de families Luijkx, Van der Veeken, Luijckx, Oomen, Dirven, Kavelaars, Van Gils, De Leeuw en De Leeuw.


Screenshot van website

Stamboom Pieter Jansz Lap - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-jansz-lap

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Loenen, van, Pieters Lap, Pietersen, Jans, Hendrikse, Lap, Pietersz, Keeleman en Keeleman.


Screenshot van website

Stamboom Pieter van der Linden (Utrecht) - www.genealogieonline.nl/stanboom-pieter-van-der-linden

Een publicatie door Niek van der Linden (Utrecht) met gegevens over oa. de families Driehuis, Van der Linden, Van Rooijen, Broere, Winkel, Meulman, Driehuijs, De Vries, Kooijman en Hansen.


Screenshot van website

Stamboom Senne Langeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-senne-langeveld

Een genealogische publicatie door Mickel Langeveld met gegevens over onder andere de families Langeveld, Van den Elzen en Van Vugt.


Screenshot van website

Stamboom Te Loo - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-loo

Een publicatie door Erich Erich met gegevens over oa. de families Te Loo, Heideman, Wessels, Navis, Nap, Kluin, Van Lakerveld, Borninkhof, Van der Meij en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Thomas Luible - www.genealogieonline.nl/stamboom-thomas-luible

Een publicatie door vom Stain und von Stauffenberg met gegevens over oa. de families Stauffenberg Von, Stain Zu Jettingen Vom, Stain Vom, Stain Zum Rechtenstein In Ichenhausen Freiherr Vom, Stain Zu Landstrost Vom, Stain Zu Jettingen Freiherr Vom, Stain Zum Rechtenstein In Ichenhausen Freiin Vom, Stain Zu Eberstall Vom, Stain Zu Jettingen.


Screenshot van website

Stamboom Van 't Land - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-land

Een publicatie door Henk van de Streek met gegevens over oa. de families Van 't Land, Van Ginkel, Van der Horst, Van de Vis, Knoppert, Hooijer, Hendriksen, Van de Bunt, Burgers en Van Woudenberg.


Screenshot van website

Stamboom van de famailie Livestroo en varianten - livestroo.onzestamboom.nl

Hier kunt u de varianten van Livestroo, Livestro, Lievestro, Lievenstro vinden.


Screenshot van website

Stamboom van de familie Langeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-langeveld

Een genealogische publicatie door Hans Langeveld met gegevens over onder andere de families Langeveld, Van der Wijden, Warmerdam, Ruigrok, Weijers, Zoet, Waasdorp, Langevelt en Emerson.


Screenshot van website



Genealogie nieuws