stamboomgids

Familienamen » L

Websites 471 - 480 van 678:

Stamboom Linders - www.genealogieonline.nl/stamboom_linders

Gegevens over o.a. de familie Linders, Derksen, Josten, Zegers, Jansen, Arts, Spikmans, Peters, Driessen en Derks.


Screenshot van website

Stamboom Linders, Noord-Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-linders

Een publicatie door Jac Linders met gegevens over oa. de families Van Schaick, Pols, Janssen, Arts, Jansen, Peters, Linders, N.n, Jacobs en Siebers.


Screenshot van website

Stamboom Linskens 1500-2017 - www.genealogieonline.nl/stamboom-linskens

Een genealogische publicatie door Henk Linskens met gegevens over onder andere de families Linskens, Linders, Janssen, Derix, Clephas, Philipsen, Derikx, Vierboom (Vierboem) en Van de Voort.


Screenshot van website

Stamboom Lintermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-lintermans

Gegevens over oa. de families Lintermans, Van der Heijden, Van der Loo, Van Bussel, Relou, Lenterman, Verberne, Van Hoek, Merkx en Wegter.


Screenshot van website

Stamboom Lispet - www.genealogieonline.nl/stamboom-lispet

Een publicatie door Richard Ph. Lispet met gegevens over oa. de families Lispet, Van der Burg, Welter, Henneveld, Drabbe, Fossoul, Saint George, Paillet, Lassaux en Helderman.


Screenshot van website

Stamboom Lobé - www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe

Een genealogische publicatie door Gé Lobé met gegevens over onder andere de families Lobé, De Kok, Ouwerkerk, Van der Vegt, Wolbers, Huisman, Markhorst, Suelmann en Van der Valk.


Screenshot van website

Stamboom Lobregt Brouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lobregt-brouwer

Een publicatie door Steven Lobregt met gegevens over oa. de families Lobregt, Rijsdijk, Brouwer, Jansen, Bakker, Van Oorschot, De Jongh, Gribling en Gribling.


Screenshot van website

Stamboom Lockhorst - alokhorst.tripod.com

Familie Lokhorst, Lockhorst, periode 1100 - 2009


Screenshot van website

Stamboom Lode - www.genealogieonline.nl/stamboom-lode

Een publicatie door Margitta met gegevens over oa. de families Lode, Reudink, Heupers, Lassche, Lammerts, Huiskers, Hagedoorn.


Screenshot van website

Stamboom Loeffen - www.genealogieonline.nl/stamboom-loeffen

Een publicatie door Wilbert Ulijn met gegevens over oa. de families Loeffen, Van Rodijnen, Van Erp, Van Vugt, Theunisse, Beckkers, Ceelen, Van Grunsven, Van Lith en Van Berlo.


Screenshot van website



Genealogie nieuws