stamboomgids

Familienamen » L

Websites 471 - 480 van 684:

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-limburg

Een publicatie door Edwin Limburg met gegevens over oa. de families Van het Klooster, Van Scherpenzeel, Van den Brink, Werkhoven, Van Asch, Van Beem, Schoonbergen, Tabak, Van Soest en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/limburg-stamboom

Een publicatie door T. Limburg met gegevens over oa. de families Limburg, Koster, Zandvliet, Roosdorp, Van Schaik, Van Groningen, Booij, Root, Van der Zwaag en Bremer.


Screenshot van website

Stamboom Linda Leenderts - www.genealogieonline.nl/stamboom-linda-leenderts

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Linthorst, Beumer, Winkelaar, Mateijsen, De Ruiter, Leenderts.


Screenshot van website

Stamboom Linders - www.genealogieonline.nl/stamboom_linders

Gegevens over o.a. de familie Linders, Derksen, Josten, Zegers, Jansen, Arts, Spikmans, Peters, Driessen en Derks.


Screenshot van website

Stamboom Linders, Noord-Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-linders

Een publicatie door Jac Linders met gegevens over oa. de families Van Schaick, Pols, Janssen, Arts, Jansen, Peters, Linders, N.n, Jacobs en Siebers.


Screenshot van website

Stamboom Linskens 1500-2017 - www.genealogieonline.nl/stamboom-linskens

Een genealogische publicatie door Henk Linskens met gegevens over onder andere de families Linskens, Linders, Janssen, Derix, Clephas, Philipsen, Derikx, Vierboom (Vierboem) en Van de Voort.


Screenshot van website

Stamboom Lintermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-lintermans

Gegevens over oa. de families Lintermans, Van der Heijden, Van der Loo, Van Bussel, Relou, Lenterman, Verberne, Van Hoek, Merkx en Wegter.


Screenshot van website

Stamboom Lispet - www.genealogieonline.nl/stamboom-lispet

Een publicatie door Richard Ph. Lispet met gegevens over oa. de families Lispet, Van der Burg, Welter, Henneveld, Drabbe, Fossoul, Saint George, Paillet, Lassaux en Helderman.


Screenshot van website

Stamboom Lobé - www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe

Een genealogische publicatie door Gé Lobé met gegevens over onder andere de families Lobé, De Kok, Ouwerkerk, Van der Vegt, Wolbers, Huisman, Markhorst, Suelmann en Van der Valk.


Screenshot van website

Stamboom Lobregt Brouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lobregt-brouwer

Een publicatie door Steven Lobregt met gegevens over oa. de families Lobregt, Rijsdijk, Brouwer, Jansen, Bakker, Van Oorschot, De Jongh, Gribling en Gribling.


Screenshot van website



Genealogie nieuws