stamboomgids

Familienamen » L

Websites 471 - 480 van 665:

Stamboom Loenen-Apeldoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-loenen-apeldoorn

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Loenen, van, Lucas, Lucas (van Loenen), Giljamse, Meurs, Beekhuis, Buitenhuis, Ruimerman en Ruimerman.


Screenshot van website

Stamboom Loermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-loermans

Een publicatie door J. Pobezin met gegevens over oa. de families Loermans, Rossen, Janssen, Knoop, Kersten, Aalbers, Van Ochten, Coenen, De Beijer en Beker.


Screenshot van website

Stamboom Loevens - www.genealogieonline.nl/stamboom-loevens

Een publicatie door Walter Karel Loevens met gegevens over oa. de families Loevens, Barthel, Wandel, Bollé.


Screenshot van website

Stamboom Logger - www.genealogieonline.nl/stamboom-logger

Een publicatie door E. van Leijden - Derriks met gegevens over oa. de families Derriks, Derks, Logger, Derriks Derks, Gomes, Dirrickx, Janssen, Ouwens, Verhoeven en Spanjaard.


Screenshot van website

Stamboom Lohle - www.genealogieonline.nl/stamboom-lohle

Een publicatie door mr. Paul Lohle met gegevens over oa. de families Smulders, Lohle, Laumans, Brand, Beretta, Horsten, Bordinckx, Gitmans, Rodet en Andreoli.


Screenshot van website

Stamboom Lokhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-lokhorst

Een publicatie door Arwi Lokhorst met gegevens over oa. de families Lokhorst, Van Lockhorst, Van Ginkel, Chase, Van Dijk, Van Vulpen, Van Donselaar, Pieck, Van der Lee en Lagerweij.


Screenshot van website

Stamboom Lokman - www.lokman.uwstamboomonline.nl

Over de familie Lokman


Screenshot van website

Stamboom Lolkes / Lolkus - www.genealogieonline.nl/stamboom-lolkus

Een publicatie door Sjouke Lolkus met gegevens over oa. de families Lolkus, Lolkes, Smith, Schmidt, Van Beek, Goudswaard, Kersbergen, Saarberg, Krommenhoek en Gerdes.


Screenshot van website

Stamboom Loman - www.genealogieonline.nl/stamboom-loman

Een publicatie door Eric Loman met gegevens over oa. de families Loman, Beijer, Van den Burg, Van Vorst, De Korte, Van Hunnik, De Sain, Hilhorst, Van den Engel en Van Zuilen.


Screenshot van website

Stamboom Loman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bart-loman

Een publicatie door Bart Loman met gegevens over oa. de families Teeuwen, Ooms, Stolk, Verduijn, Loman, Goedhart, Markus, Verdoorn, De Vries en Cloots.


Screenshot van website



Genealogie nieuws