stamboomgids

Familienamen » L

Websites 461 - 470 van 666:

Stamboom Lockhorst - alokhorst.tripod.com

Familie Lokhorst, Lockhorst, periode 1100 - 2009


Screenshot van website

Stamboom Lode - www.genealogieonline.nl/stamboom-lode

Een publicatie door Margitta met gegevens over oa. de families Lode, Reudink, Heupers, Lassche, Lammerts, Huiskers, Hagedoorn.


Screenshot van website

Stamboom Loeffen - www.genealogieonline.nl/stamboom-loeffen

Een publicatie door Wilbert Ulijn met gegevens over oa. de families Loeffen, Van Rodijnen, Van Erp, Van Vugt, Theunisse, Beckkers, Ceelen, Van Grunsven, Van Lith en Van Berlo.


Screenshot van website

Stamboom Loenen Overschie - www.genealogieonline.nl/stamboom-loenen-overschie

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Loenen, van, Borsboom, Walthers, Haring, Bruin, de, Jansen, Boer, de, Meer, van der en Meer, van der.


Screenshot van website

Stamboom Loenen-Apeldoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-loenen-apeldoorn

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Loenen, van, Lucas, Lucas (van Loenen), Giljamse, Meurs, Beekhuis, Buitenhuis, Ruimerman en Ruimerman.


Screenshot van website

Stamboom Loermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-loermans

Een publicatie door J. Pobezin met gegevens over oa. de families Loermans, Rossen, Janssen, Knoop, Kersten, Aalbers, Van Ochten, Coenen, De Beijer en Beker.


Screenshot van website

Stamboom Loevens - www.genealogieonline.nl/stamboom-loevens

Een publicatie door Walter Karel Loevens met gegevens over oa. de families Loevens, Barthel, Wandel, Bollé.


Screenshot van website

Stamboom Logger - www.genealogieonline.nl/stamboom-logger

Een publicatie door E. van Leijden - Derriks met gegevens over oa. de families Derriks, Derks, Logger, Derriks Derks, Gomes, Dirrickx, Janssen, Ouwens, Verhoeven en Spanjaard.


Screenshot van website

Stamboom Lohle - www.genealogieonline.nl/stamboom-lohle

Een publicatie door mr. Paul Lohle met gegevens over oa. de families Smulders, Lohle, Laumans, Brand, Beretta, Horsten, Bordinckx, Gitmans, Rodet en Andreoli.


Screenshot van website

Stamboom Lokhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-lokhorst

Een publicatie door Arwi Lokhorst met gegevens over oa. de families Lokhorst, Van Lockhorst, Van Ginkel, Chase, Van Dijk, Van Vulpen, Van Donselaar, Pieck, Van der Lee en Lagerweij.


Screenshot van website



Genealogie nieuws