stamboomgids

Familienamen » M

Websites 421 - 430 van 713:

Stamboom Mandos - www.genealogieonline.nl/stamboom-mandos

Een publicatie door Frans Mandos met gegevens over oa. de families Mandos, Mendoza, Weijers, Hovers, Jansen, Swinnen, Biesen, Brandts, Wouters en De Mendoza.


Screenshot van website

stamboom Manni - members.home.nl/f.manni

Stamboom Manni -Voeten -v Leeuwen -Verheijen-Coolen - Sebregts-Koetje, ook veel Bidprentjes en oude Foto's en Verhalen


Screenshot van website

Stamboom Manning - www.genealogieonline.nl/stamboom-manning

Een publicatie door Gerhard Manning met gegevens over oa. de families Manning, Schmitz, Rolfers, Plagge, Swart, Sandmann, Jansen, Krops, Veen Ter en Zomer.


Screenshot van website

Stamboom Mansier - www.genealogieonline.nl/stamboom-mansier

Gegevens over oa. de families Massier, Mansier, Pater, Van Breugel, Hartsuiker, Jonkman, Oelen, Drogt, Pasop en Mater.


Screenshot van website

Stamboom Mansveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-mansveld

Een publicatie door Ronald Mansveld met gegevens over oa. de families Kamerman, Ekering, Isbrücker, Schoor, Smits, Beltman, Sotthewes, Hanterman, Mansveld en Lansink.


Screenshot van website

Stamboom Manuela - www.genealogieonline.nl/stamboom-manuela

Een publicatie door R. de J. Manuela met gegevens over oa. de families Manuela, Bomba, Anthony Bomba, Janga, Martis, Rozekrans, Cruz, Martijn, Cicilia en Ilaria.


Screenshot van website

Stamboom Marcelo - Marselo - Marseloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-marcelo

Een publicatie door Johan Marcelo met gegevens over oa. de families Marcelo, Marselo, Van Steenacker, Marseloo, Hogguer, Van de Velde, Moens, Himschoot, Vroom en Boeckmans.


Screenshot van website

Stamboom Marijnissen en De Kort - www.genealogieonline.nl/stamboom-marijnissen

Een publicatie door F. Marijnissen met gegevens over oa. de families De Kort, Van Gestel, Doorakkers, Kuijs, Demmers, Doorakkers (Doorackers), Doorakker, Den Ouden, Denissen en Delien.


Screenshot van website

Stamboom Marinus - www.genealogieonline.nl/stamboom-marinus

Een publicatie door dhr. I. van Lieshout en mw. M. J. C. Marinus met gegevens over oa. de families Marinus, Diels, De Bont, Van Hoeck, Van Dyck, De Vos, Van Dun, Laurijssen en Laurijssen.


Screenshot van website

Stamboom Marks - www.genealogieonline.nl/stamboom-marks

Een publicatie door Hans Marks met gegevens over oa. de families Marks, Klug, Roos, Philipp, Preijer, Hendriks, Vrijbloed.


Screenshot van website



Genealogie nieuws