stamboomgids

Familienamen » M

Websites 451 - 460 van 791:

Stamboom Maas-Schuurmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-maas-schuurmans

Een publicatie door Herman Maas met gegevens over oa. de families Van Remundt, Maas, Dekker, Schuurmans, Kuijpers, Wiss, Van Peperstraten, Gravelle Des Vallees, Oudendijk en Van Luijk.


Screenshot van website

Stamboom Maas-Van de Ven - www.genealogieonline.nl/stamboom-maas-van-de-ven

Een genealogische publicatie door Peter Maas met gegevens over onder andere de families Van de Ven, Maas, Vermeulen, Peijs, Van der Zanden, De Gruijter, Hermans, Van Bakel en Van Kemenade.


Screenshot van website

Stamboom Maassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-maassen

Een publicatie door Jan Maassen met gegevens over oa. de families Maassen, Top, Hovius, Recourt, Verwoerd, Hoolwerf, Bolderdijk, Brom, Den Broek en Ende.


Screenshot van website

Stamboom Maassen van den Brink - www.genealogieonline.nl/stamboom-maassen-van-den-brink

Een publicatie door M. Maassen van den Brink met gegevens over oa. de families Maassen Van Den Brink, Schipper, Jansen, Eshuis, Straatman, Wild, Van de Riet, Hagen, Gerritsen en De Koning.


Screenshot van website

Stamboom Maat Brabänder - www.genealogieonline.nl/stamboom-maat-brabander

Een genealogische publicatie door Shira Maat met gegevens over onder andere de families Swaving, Maat, Van der Speck, Kist, Van den Bosch, Ponsen, Dokter, Loth en Von Abo.


Screenshot van website

Stamboom Mac Gillavry - www.genealogieonline.nl/stamboom-mac-gillavry

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over oa. de families Mac Gillavry en Mac Gillivray Of Dalcrombie.


Screenshot van website

Stamboom Mackay - www.genealogieonline.nl/stamboom-mackay

Een genealogische publicatie door George Ross met gegevens over onder andere de families Mackaaij, Makaaij, Mackay, Mackaij, Makaij, Mackai, Van der Velden, Middelman en Makaay.


Screenshot van website

Stamboom Maes - www.genealogieonline.nl/stamboom-maes

Een genealogische publicatie door Frank Maes met gegevens over onder andere de families Van Pelt, Geudens, Janssens, Maes, Meeus, Sterckx, Hannes, Van Gorp en Vanderstokker.


Screenshot van website

Stamboom Maes-Vanmeenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-maes-vanmeenen

Een genealogische publicatie door Pol Maes met gegevens over onder andere de families Maes, Dooms, Vanmeenen, Algoet, De Smet, Lannoo, Baert, De Pourcq en Vanhee.


Screenshot van website

Stamboom Maeseele - www.genealogieonline.nl/stamboom-maeseele

Een publicatie door R. Maeseele met gegevens over oa. de families Maeseele, De Wandel, Hoornaert, Gevaert, Baert, Bilcke, Tanghe, Hillewaert, Allaert en Mazeele -Maeseele.


Screenshot van website