stamboomgids

Familienamen » M

Websites 461 - 470 van 793:

Stamboom Maeseele - www.genealogieonline.nl/stamboom-maeseele

Een publicatie door R. Maeseele met gegevens over oa. de families Maeseele, De Wandel, Hoornaert, Gevaert, Baert, Bilcke, Tanghe, Hillewaert, Allaert en Mazeele -Maeseele.


Screenshot van website

Stamboom Magen - www.genealogieonline.nl/stamboom-magen

Een genealogische publicatie door Wim Willard met gegevens over onder andere de families Magen, Blok, Kip, Hen, Van Deelen, Martens, Beijers, Van der Heijde en Gildthuijsen.


Screenshot van website

Stamboom Magnée - van Mullem - www.genealogieonline.nl/stamboom-magnee-van-mullem

Een publicatie door Peter Magnee met gegevens over oa. de families Van de Velde, Janssen, Vermaas, Jansen, Magnée, Cappon, Van Melle, De Bruijne, Van Mullem en Masset.


Screenshot van website

Stamboom Mahie - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mahie

Familinamen uit Rotterdan en Leiden


Screenshot van website

Stamboom Maier - www.genealogieonline.nl/stamboom-maier

Een publicatie door Dirk Maier met gegevens over oa. de families Maier, De Quay, Albrecht, Luljé, Uljée, Mayer, Van Roij, Maussen, Maus en Stucky.


Screenshot van website

Stamboom Maijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-maijer

Een genealogische publicatie door A.C. van der Niet.


Screenshot van website

Stamboom Makkes v.d. Deijl - Molhoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-makkes-vd-deijl-molhoek

Een genealogische publicatie door G.J. Huijzer met gegevens over onder andere de families Makkes van Der Deijl, Molhoek, Bos, Dekker, Poot, Blom, Kruyswijk, Van Vliet en Dijkshoorn.


Screenshot van website

Stamboom Makkinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-makkinga

Een genealogische publicatie door Sylvia Beuker-Makkinga met gegevens over onder andere de families Makkinga, Niet Openbaar, Horsman, Van Elburg, Martens, Hurink, Ravenshorst, Dunnewind en Schutte.


Screenshot van website

Stamboom Mallee - Malee - Malij - www.zesstambomen.nl


Screenshot van website

Stamboom Man Overdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-man-overdijk

Een publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Frankenhout, Frankenout, De Groot, Overdijk, Groot, Van Tetrode, Carlier, Bakker en Bakker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws