stamboomgids

Familienamen » P

Websites 51 - 60 van 496:

Genealogie Paauw (Noord-Holland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-paauw-noord-holland

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Paauw, Smal, Jans, Laan, Commandeur, Pronk, De Goede, Karsten en Karsten.


Screenshot van website

Genealogie Pach - www.genealogieonline.nl/genealogie-pach

Een genealogische publicatie door Manja Pach met gegevens over onder andere de families Pach, De Jong, Degen, Cohen, Oostra, Schaap, Vlesschedrager, Pimentel en Peper.


Screenshot van website

Genealogie pagina van J. Vos - www.jakobvos.nl

Genealogie pagina van J. Vos met de parenteel Prins


Screenshot van website

Genealogie Palsrok - www.genealogieonline.nl/genealogie-palsrok

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Palsrok, Reedijk, Van der Ree, Van der Giessen, Van der Linden, Dekker, Van Soest, Deunhouwer, Rijkhoek en Koetsveld.


Screenshot van website

Genealogie Pantak - www.genealogieonline.nl/genealogie-pantak

Een publicatie door Ed van Mullekom met gegevens over oa. de families Ricker, Pantak, M.


Screenshot van website

Genealogie Parren - members.upc.nl/g.parren7

Genealogie Parren


Screenshot van website

Genealogie Pasman - Meijer - www.familiepasman.nl

Stamboomonderzoek familie Pasman


Screenshot van website

Genealogie Paulides, Reitsma, Kooistra en Vermaak - www.paulides.com/genealogie

Genealogie fam Paulides (Heerenveen), Reitsma (Drachten), Kooistra (Warega), Vermaak (Maarssen)


Screenshot van website

Genealogie Paulus - www.genealogieonline.nl/genealogie-paulus

Een publicatie door F.W. van Hall met gegevens over oa. de families Paulus, Hall, Niemann, Post, Erhardt, Distelbrink, Van Noord, Doorenbosch, Ruijgrok en Nieuwenhuis.


Screenshot van website

Genealogie Pechler / Zimmerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-pechler-zimmerman

Een publicatie door Edwin van Heuven van Staereling met gegevens over oa. de families Pechler, Zimmerman, Thomson, Burm, Jansz, Regensburg, Manuel, Wolff en Wolff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws