stamboomgids

Familienamen » P

Websites 51 - 60 van 508:

Genealogie P(H)AFF - www.genealogieonline.nl/nederlandse-afstammelingen-van-johann-pfaff

Een publicatie door J.D. Jager met gegevens over oa. de families Phaff, Pfaff, Paff, Prins, Bothof, Pfeiffer, De Jager, Ten Voorde, Kleijn en Lems.


Screenshot van website

Genealogie Paasse - www.genealogieonline.nl/genealogie-paasse

Een publicatie door L. Koningswoud met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Paauw (Noord-Holland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-paauw-noord-holland

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Paauw, Smal, Jans, Laan, Commandeur, Pronk, De Goede, Karsten en Karsten.


Screenshot van website

Genealogie Pach - www.genealogieonline.nl/genealogie-pach

Een genealogische publicatie door Manja Pach met gegevens over onder andere de families Pach, De Jong, Degen, Cohen, Oostra, Schaap, Vlesschedrager, Pimentel en Peper.


Screenshot van website

Genealogie pagina van J. Vos - www.jakobvos.nl

Genealogie pagina van J. Vos met de parenteel Prins


Screenshot van website

Genealogie Palsrok - www.genealogieonline.nl/genealogie-palsrok

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Palsrok, Reedijk, Van der Ree, Van der Giessen, Van der Linden, Dekker, Van Soest, Deunhouwer, Rijkhoek en Koetsveld.


Screenshot van website

Genealogie Pantak - www.genealogieonline.nl/genealogie-pantak

Een publicatie door Ed van Mullekom met gegevens over oa. de families Ricker, Pantak, M.


Screenshot van website

Généalogie Parent - www.genealogieonline.nl/genealogie-parent

A genealogical publication by Pascal Parent with information about, among others, the families Delelis, Lefebvre, Legrand, Dubois, Inconnu, Maniez, Bourdon, Demailly and Morel.


Screenshot van website

Genealogie Parren - members.upc.nl/g.parren7

Genealogie Parren


Screenshot van website

Genealogie Pasman - Meijer - www.familiepasman.nl

Stamboomonderzoek familie Pasman


Screenshot van website



Genealogie nieuws