stamboomgids

Familienamen » P

Websites 71 - 80 van 477:

Genealogie Pijper - www.genealogieonline.nl/genealogie-pijper

Een publicatie door Randy Pijper met gegevens over oa. de families Van de Watering, Scheltema, Pijper, Backx, Plas, Pot, Guijt, Hrusa, Geldof en Coenraads.


Screenshot van website

Genealogie Pijpers - www.genealogieonline.nl/genealogie-pijpers

Een publicatie door A.M. Hutchison-Kleijweg en A.M. Hutchison met gegevens over oa. de families Pijpers, Pipers, Piepers, Hanselman, Schreurs, Custers, Janssen, Cooijman, Heijna en Naus.


Screenshot van website

Genealogie Pil - www.genealogieonline.nl/genealogie-pil

Een publicatie door Martijn Pil met gegevens over oa. de families Pil, Hordijk, Nieuwpoort, Van Eijsselsteijn, Vos, Beijer, De Klerk, Van den Hoek, Te Rijdt en Groen.


Screenshot van website

Genealogie Pim de Pagter, Westlands geslacht Middelburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-pim-de-pagter

Een publicatie door P.J. de Pagter met gegevens over oa. de families Middelburg, Van Middelburg, Van Staalduinen, Van Geest, Vreugdenhil, Middelburch, Van Middelburgh, Van Middelburch, Burger en Van den Bos.


Screenshot van website

Genealogie Plagge - www.genealogieonline.nl/genealogie-plaggeNieuw!

Een genealogische publicatie door Stephanie Chrispijn met gegevens over onder andere de families Gilbers, Plagge, Ooms, Overbeek, Reen, Nieuveen, Majoor, Leeman en Van Tiel (Thiel).


Screenshot van website

Genealogie Plandsoen - www.genealogieonline.nl/genealogie-plandsoen

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Plandsoen, Plansoen, Plantsoen, Jobze, Dane, Vaders, Van Oeveren, Snijders, Suurland en De Rijke.


Screenshot van website

Genealogie Plantagie - www.genealogieonline.nl/genealogie-plantagie

Een publicatie door Carel Plantagie met gegevens over oa. de families Plantagie, Van den Heuvel, Jansen, Van den Berg, Gijsberts, Plantage, Van Ravenhorst, Klok, Van de Weerdhof en Van den Bos.


Screenshot van website

Genealogie Ploeg - www.genealogieonline.nl/genealogie-ploeg

Een publicatie door K. Chr. Uittien met gegevens over oa. de families Ploeg, Vuijk, Kouwenberg, Van Rooij, Roos, Van Leeuwen, Schouten, Hermani, Van Munster en Ten Hoed.


Screenshot van website

Genealogie Ploegman - www.genealogieonline.nl/genealogie-ploegman

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Ploegman, Van der Molen, Bos, Molenkamp, Venekamp, Rijkels, Hasselo, Hopma, Coote en Loffkeuter.


Screenshot van website

Genealogie Pluimers - Wissink - www.genealogieonline.nl/genealogie-pluimers-wissink

Een publicatie door Arnold Pluimers met gegevens over oa. de families Pluimers, Wonnink, Wissink, Westerbrink, Meengs, Oldereuver Of Briel, Wes, Borkent, Hooijerink en Heilersig.


Screenshot van website



Genealogie nieuws