stamboomgids

Familienamen » P

Websites 61 - 70 van 517:

Genealogie Palsrok - www.genealogieonline.nl/genealogie-palsrok

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Palsrok, Reedijk, Van der Ree, Van der Giessen, Van der Linden, Dekker, Van Soest, Deunhouwer, Rijkhoek en Koetsveld.


Screenshot van website

Genealogie Pantak - www.genealogieonline.nl/genealogie-pantak

Een publicatie door Ed van Mullekom met gegevens over oa. de families Ricker, Pantak, M.


Screenshot van website

Généalogie Parent - www.genealogieonline.nl/genealogie-parent

A genealogical publication by Pascal Parent with information about, among others, the families Delelis, Lefebvre, Legrand, Dubois, Inconnu, Maniez, Bourdon, Demailly and Morel.


Screenshot van website

Genealogie Parren - members.upc.nl/g.parren7

Genealogie Parren


Screenshot van website

Genealogie Pasman - Meijer - www.familiepasman.nl

Stamboomonderzoek familie Pasman


Screenshot van website

Genealogie Paulides, Reitsma, Kooistra en Vermaak - www.paulides.com/genealogie

Genealogie fam Paulides (Heerenveen), Reitsma (Drachten), Kooistra (Warega), Vermaak (Maarssen)


Screenshot van website

Genealogie Paulus - www.genealogieonline.nl/genealogie-paulus

Een publicatie door F.W. van Hall met gegevens over oa. de families Paulus, Hall, Niemann, Post, Erhardt, Distelbrink, Van Noord, Doorenbosch, Ruijgrok en Nieuwenhuis.


Screenshot van website

Genealogie Pechler / Zimmerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-pechler-zimmerman

Een publicatie door Edwin van Heuven van Staereling met gegevens over oa. de families Pechler, Zimmerman, Thomson, Burm, Jansz, Regensburg, Manuel, Wolff en Wolff.


Screenshot van website

Genealogie Pees - www.genealogieonline.nl/genealogie-pees

Een publicatie door Hans Pees met gegevens over oa. de families De Bijl, Pees, Smit, Van Heumen, Akkerman, Room, Doedijns, Van Bellen, Van Belle en Wigleven.


Screenshot van website

Genealogie Peeters-Rouneau - www.genealogieonline.nl/genealogie-peeters-rouneau

Een publicatie door D. Peeters met gegevens over oa. de families De Herckenrode, Proost, De Baenst, Scronx, Bols, Van der Meere, De Cruyninghen, Fredericq, Vander Straeten en Porquin.


Screenshot van website



Genealogie nieuws