stamboomgids

Familienamen » P

Websites 61 - 70 van 501:

Genealogie Pechler / Zimmerman - www.genealogieonline.nl/genealogie-pechler-zimmerman

Een publicatie door Edwin van Heuven van Staereling met gegevens over oa. de families Pechler, Zimmerman, Thomson, Burm, Jansz, Regensburg, Manuel, Wolff en Wolff.


Screenshot van website

Genealogie Pees - www.genealogieonline.nl/genealogie-pees

Een publicatie door Hans Pees met gegevens over oa. de families De Bijl, Pees, Smit, Van Heumen, Akkerman, Room, Doedijns, Van Bellen, Van Belle en Wigleven.


Screenshot van website

Genealogie Peeters-Rouneau - www.genealogieonline.nl/genealogie-peeters-rouneau

Een publicatie door D. Peeters met gegevens over oa. de families De Herckenrode, Proost, De Baenst, Scronx, Bols, Van der Meere, De Cruyninghen, Fredericq, Vander Straeten en Porquin.


Screenshot van website

Genealogie Peijsel - www.genealogieonline.nl/genealogie-peijsel

Een publicatie door Jetze Peijsel met gegevens over oa. de families Peizel, Peysel, Peyzel, Peisel, Peijsel, Kayzer, Galema, Jonker, Halbesma en Bootsma.


Screenshot van website

Genealogie Pennink - home.quicknet.nl/qn/prive/aajg.pennink

Genealogie van de familie Pennink met volgende namen Wolzak Schimscheimer Clobus Van der Gronden Slot etc.


Screenshot van website

Genealogie Perlee - www.abenneker.nl

Genealogie van de Familie Perlee


Screenshot van website

Genealogie Perreijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-perreijn

Een genealogische publicatie door Peter van Markus met gegevens over onder andere de families Perreijn, Van Kesteren, Cherix, Perrijn, Swaan, Nicola, Spangenberg, Janse en Vink.


Screenshot van website

Genealogie Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie_peters

Gegevens over oa. de families Brekelmans, Peeters, Krol, Wagemakers, Robben, Peters, Snoeren, Schapendonk, Van Dongen en De Bont.


Screenshot van website

Genealogie Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie-peters

Een publicatie door Susanne Peters met gegevens over oa. de families Schraven, Peters, Abels, Van der Zanden, Diependaal, Spanjers, Vergeest, Verbruggen, Hendriks en Thomassen.


Screenshot van website

Genealogie Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-peters

Een publicatie door Karl Peters met gegevens over oa. de families Peters, Madern, Jacobs, Van den Berg, De Jong, Van de Westelaken, K├╝pper, Vermeulen, Schultze en Heiligenpahl.


Screenshot van website



Genealogie nieuws