stamboomgids

Familienamen » R

Websites 311 - 320 van 552:

Stamboom Hermanus Johannes van Raaphorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-raaphorst

Een publicatie door Herman van Raaphorst met gegevens over oa. de families Van Raaphorst, Vlootman, Rezelman, Teeuwen, Bruijns, Van Heemsbergen, Balk, Woutersen en Woutersen.


Screenshot van website

Stamboom Imre Rossel - www.genealogieonline.nl/stamboom-imre-rossel

Een publicatie door Imre Rossel met gegevens over oa. de families Joosten, Groot, Peppen, Post, Keultjes, Wiertsema, Rossel, Riepma, De Groot en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Jan de Rijke - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-de-rijke

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families De Rijke, De Kok, Vlaander, Bakker, Overbeeke, Wiltenburg, Verseput, Have, Botvliet en Berrevoets.


Screenshot van website

Stamboom la Roi (larooi, larooij) - www.genealogieonline.nl/stamboom-la-roi

Een publicatie door Sietse la Roi met gegevens over oa. de families Larooij, Larooi, La Rooi, La Roi, Dijkstra, La Rooy, Stroosma, Hoekstra, Heide van Der en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Margaretha Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-margaretha-radix

Een genealogische publicatie door Gerda van der Veen met gegevens over onder andere de families Radix, Smagghe, Nijmeyer, Stellingsma, Van Maastrigt, Gorren, Stochius, Conings en Bouwens.


Screenshot van website

Stamboom Mike Regtop - www.genealogieonline.nl/stamboom-mike-regtop

Een publicatie door Chantal Monique Regtop-Hofstee met gegevens over oa. de families Schonewille, Benjamins, Botter, Vos, IJmker, Schokker, Koster, Booij, Profijt en Doldersum.


Screenshot van website

Stamboom Raatjes en Sloots - www.genealogieonline.nl/stamboom-raatjes-sloots

Een publicatie door Johan Raatjes met gegevens over oa. de families Jager, Huizingh, Sloots, Van Bergen, Veenstra, Woltjer, Jans, Van Tilborg, Dijk en Foekens.


Screenshot van website

Stamboom Rabeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-rabeling

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Rabeling, Rabelink, Ozeegh, Grevink, Sondergelt, Rabelinck, Menke, Verhagen en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Raben en Lucassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-raben-en-lucassen

Een genealogische publicatie door Leo Raben met gegevens over onder andere de families Raben, Lucassen, Jansen, Peters, Raben(2), Boerstal, Booltink, Raaben en Freriks.


Screenshot van website

Stamboom Rademaker - www.peterse.org

Rademaker


Screenshot van website



Genealogie nieuws