stamboomgids

Familienamen » R

Websites 331 - 340 van 561:

Stamboom Ram - www.genealogieonline.nl/stamboom-ram

Een publicatie door Herman Ram met gegevens over oa. de families Ram, Spaans, Vrolijk, Pol van Der, Eck Van, Rosier, Dulk Den, Heijer Den, Wit De en Knoester.


Screenshot van website

Stamboom Ramak - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramak

Een publicatie door Bob Ramak met gegevens over oa. de families Ramak, Van den Brand, Elemans, Ockeloen, De Jong, Bolstier, Corneliszn, Lodder, Graafland en Dick.


Screenshot van website

Stamboom Ramaker-Moorrees - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramaker-moorrees

Een publicatie door Jan Ramaker met gegevens over oa. de families Moorrees, Van Bemmel, Van Hall, Rengers Hora Siccama, Ramaker, Dibbits, Vos, Harmsen, Rengers Hora Siccama Van Farmsum en Edixhoven.


Screenshot van website

Stamboom Ramkema en Henrichs - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramkema-en-henrichs

Een genealogische publicatie door Aad Ramkema met gegevens over onder andere de families Ramkema, Roos, Loenen, Henrichs, Van Ballegoy, De Jager, Aringsman, Koning en Lang.


Screenshot van website

Stamboom Ras - www.genealogieonline.nl/stamboom-ras

Een publicatie door Dick Ras met gegevens over oa. de families Ras, Zoethout, Harsma, Van Giesen, Vermijs, Zandstra, Nauta, Boogaart Van Den, Ulbes en Nolles.


Screenshot van website

Stamboom Rasch - www.genealogieonline.nl/stamboom-rasch

Een publicatie door Hans Rasch met gegevens over oa. de families Koelink, Rasch, De Leeuw, Koppen, Majoor, Plekkepoel, Rademaker, Koelinck, Mul en Boersen.


Screenshot van website

Stamboom Ratsma diverse families - www.genealogieonline.nl/stamboom-ratsma

Een publicatie door Ratsma met gegevens over oa. de families Van Holstein, Van Holsteijn, Ratsma, Roosenburg, Huijsing, Radsma, Van Holland, Verbakel, Van Leeuwen en Van Breugel.


Screenshot van website

Stamboom Raven, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-raven-blaricum

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Raven, Heerschop, Vos, Krijnen, Puijk, Rigter, De Jong, Bakker, Majoor en De Gooijer.


Screenshot van website

Stamboom Raweswaay en Van der Kroon - www.genealogieonline.nl/stamboom_raweswaay_en_van_der_kroon

Gegevens over oa. de families Van der Kroon, Pruckmüller, Van Ravenswaay, Van Lent, Van Ravenswaeij, Van Raweswaeij, Lovendaal, De Kroon, Van der Kreek en Reidonsz.


Screenshot van website

Stamboom Redegeld - www.genealogieonline.nl/stamboom-redegeld

Een publicatie door A. Steenbergen-Redegeld met gegevens over oa. de families Redegeld, Twaalfhoven, Van Leeuwen, Van der Poel, Verbeij, Kriek, Heemskerk, Van Capel, Hinkenkemper en Pothuizen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws