stamboomgids

Familienamen » R

Websites 331 - 340 van 552:

Stamboom Ratsma diverse families - www.genealogieonline.nl/stamboom-ratsma

Een publicatie door Ratsma met gegevens over oa. de families Van Holstein, Van Holsteijn, Ratsma, Roosenburg, Huijsing, Radsma, Van Holland, Verbakel, Van Leeuwen en Van Breugel.


Screenshot van website

Stamboom Raven, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-raven-blaricum

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Raven, Heerschop, Vos, Krijnen, Puijk, Rigter, De Jong, Bakker, Majoor en De Gooijer.


Screenshot van website

Stamboom Raweswaay en Van der Kroon - www.genealogieonline.nl/stamboom_raweswaay_en_van_der_kroon

Gegevens over oa. de families Van der Kroon, Pruckmüller, Van Ravenswaay, Van Lent, Van Ravenswaeij, Van Raweswaeij, Lovendaal, De Kroon, Van der Kreek en Reidonsz.


Screenshot van website

Stamboom Redegeld - www.genealogieonline.nl/stamboom-redegeld

Een publicatie door A. Steenbergen-Redegeld met gegevens over oa. de families Redegeld, Twaalfhoven, Van Leeuwen, Van der Poel, Verbeij, Kriek, Heemskerk, Van Capel, Hinkenkemper en Pothuizen.


Screenshot van website

Stamboom Reelick, Relick, Relik - www.genealogieonline.nl/stamboom-reelick

Een publicatie door Frank Reelick met gegevens over oa. de families Reelick, Relik, Relick, Loontjes, Reijnders, Van der Pluijm, Schot, Van 't Hoft, Lansmans en Ross.


Screenshot van website

Stamboom Reesink - www.genealogieonline.nl/stamboom-reesink

Een genealogische publicatie door Henk Reesink met gegevens over onder andere de families Gruwel, Reesink, Pelskamp, Stroo, Op het Knoef, Gerritsen, Op Stroo, Pennekam en Op Klijn Jeminck.


Screenshot van website

Stamboom Reffeltrath - www.genealogieonline.nl/stamboom-reffeltrath

Een publicatie door Peter Reffeltrath met gegevens over oa. de families Van Haren, Reffeltrath, Jagers, Van den Heuvel, Derijck, Tillemans, Vloet, Verhoeven, Van den Broek en Selten.


Screenshot van website

Stamboom Regelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-regelink

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Regelink, Harmsen, Levenkamp, Massink, Addink, Wesselink, Marsman, Hagen, Bannink en Pardijs.


Screenshot van website

Stamboom Regters - www.genealogieonline.nl/stamboom-regters

Een publicatie door K. Regters met gegevens over oa. de families Regters, Maarschalkerweerd, Dekker, Huber, Zimmerman, Van Zijl, Van der Kooij, Van Vugt, Zolderland en Van Rooijen.


Screenshot van website

Stamboom Reibestein - www.genealogieonline.nl/stamboom-reibestein

Een publicatie door Peter Reibestein met gegevens over oa. de families Reibestein, Vullers, Van Ettinger, Facq, Alsem, Lokkerbol, Bovenlander, De Jong, Rutgerman en Frenken.


Screenshot van website



Genealogie nieuws