stamboomgids

Familienamen » R

Websites 341 - 350 van 585:

Stamboom Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-radix

Een publicatie door Hefra van Schajik met gegevens over oa. de families Radix, Doek, Blok, Osnabrugge, van, Vos, Schouten, Hammerslag, Jans en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Radstake, Radstaake, Radstaak, Ratstaak en Radstaat. - aethelraed.ddns.net/genealogie.html

Genealogie van de families Radstake, Radstaake, Radstaak, Ratstaak en Radstaat, van de oudste vermeldingen eind 17e eeuw tot heden.


Screenshot van website

Stamboom Ram - www.genealogieonline.nl/stamboom-ram

Een publicatie door Herman Ram met gegevens over oa. de families Ram, Spaans, Vrolijk, Pol van Der, Eck Van, Rosier, Dulk Den, Heijer Den, Wit De en Knoester.


Screenshot van website

Stamboom Ramak - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramak

Een publicatie door Bob Ramak met gegevens over oa. de families Ramak, Van den Brand, Elemans, Ockeloen, De Jong, Bolstier, Corneliszn, Lodder, Graafland en Dick.


Screenshot van website

Stamboom Ramaker-Moorrees - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramaker-moorrees

Een publicatie door Jan Ramaker met gegevens over oa. de families Moorrees, Van Bemmel, Van Hall, Rengers Hora Siccama, Ramaker, Dibbits, Vos, Harmsen, Rengers Hora Siccama Van Farmsum en Edixhoven.


Screenshot van website

Stamboom Ramkema en Henrichs - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramkema-en-henrichs

Een genealogische publicatie door Aad Ramkema met gegevens over onder andere de families Ramkema, Roos, Loenen, Henrichs, Van Ballegoy, De Jager, Aringsman, Koning en Lang.


Screenshot van website

Stamboom Ras - www.genealogieonline.nl/stamboom-ras

Een publicatie door Dick Ras met gegevens over oa. de families Ras, Zoethout, Harsma, Van Giesen, Vermijs, Zandstra, Nauta, Boogaart Van Den, Ulbes en Nolles.


Screenshot van website

Stamboom Rasch - www.genealogieonline.nl/stamboom-rasch

Een publicatie door Hans Rasch met gegevens over oa. de families Koelink, Rasch, De Leeuw, Koppen, Majoor, Plekkepoel, Rademaker, Koelinck, Mul en Boersen.


Screenshot van website

Stamboom Ratsma diverse families - www.genealogieonline.nl/stamboom-ratsma

Een publicatie door Ratsma met gegevens over oa. de families Van Holstein, Van Holsteijn, Ratsma, Roosenburg, Huijsing, Radsma, Van Holland, Verbakel, Van Leeuwen en Van Breugel.


Screenshot van website

Stamboom Rauhé - www.genealogieonline.nl/stamboom-rauhe

Een genealogische publicatie door Marc Rauhé met gegevens over onder andere de families Uijtdewilligen, Rauhé, Maglini, Van Veen, Van Hoewijk, De Jong, Gremmen, Buck en Blok.


Screenshot van website



Genealogie nieuws