stamboomgids

Familienamen » R

Websites 341 - 350 van 561:

Stamboom Reelick, Relick, Relik - www.genealogieonline.nl/stamboom-reelick

Een publicatie door Frank Reelick met gegevens over oa. de families Reelick, Relik, Relick, Loontjes, Reijnders, Van der Pluijm, Schot, Van 't Hoft, Lansmans en Ross.


Screenshot van website

Stamboom Reffeltrath - www.genealogieonline.nl/stamboom-reffeltrath

Een publicatie door Peter Reffeltrath met gegevens over oa. de families Van Haren, Reffeltrath, Jagers, Van den Heuvel, Derijck, Tillemans, Vloet, Verhoeven, Van den Broek en Selten.


Screenshot van website

Stamboom Regelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-regelink

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Regelink, Harmsen, Levenkamp, Massink, Addink, Wesselink, Marsman, Hagen, Bannink en Pardijs.


Screenshot van website

Stamboom Regters - www.genealogieonline.nl/stamboom-regters

Een publicatie door K. Regters met gegevens over oa. de families Regters, Maarschalkerweerd, Dekker, Huber, Zimmerman, Van Zijl, Van der Kooij, Van Vugt, Zolderland en Van Rooijen.


Screenshot van website

Stamboom Reibestein - www.genealogieonline.nl/stamboom-reibestein

Een publicatie door Peter Reibestein met gegevens over oa. de families Reibestein, Vullers, Van Ettinger, Facq, Alsem, Lokkerbol, Bovenlander, De Jong, Rutgerman en Frenken.


Screenshot van website

Stamboom Reijnaerdts - Speth - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijnaerdts-speth

Een publicatie door A.F. Reijnaerdts met gegevens over oa. de families Janssen, Bours, Schiffers, Claessens, Von Merode, Kerckhoffs, Van Kan, Van Roer, Klinckers en Von Nassau.


Screenshot van website

Stamboom Reijnart - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijnart

Een publicatie door A. Reijnart met gegevens over oa. de families Vegers, Michielsen, Aerts, Reijnart, Gerritsen, Soethout, Van Gulik, Van Hooydonk, De Gouw en Van Poppelen.


Screenshot van website

Stamboom Reijnders - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijnders

Een publicatie door Rien Reijnders met gegevens over oa. de families Van Moorsel, Van der Zanden, Reijnders, Obels, Bastiaensen, Loos, Maurer, Roefs, Van Alphen en Mutsaerts.


Screenshot van website

Stamboom Reijneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijneveld

Een publicatie door J. Reijneveld met gegevens over oa. de families Reijneveld, Govertss, Reijnevelt, Van Rhijn, Mansveld, Oudshoorn, Dompeling, Manten, Roest en Dam.


Screenshot van website

Stamboom Reijntjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijntjes

Een publicatie door A. Oprel-Reijntjes met gegevens over oa. de families Reijntjes, Reintjes, Rijntjes, Rientjes, Reintjens, Reijntjens, Jansen, Reinties, Janssen en Peters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws