stamboomgids

Familienamen » R

Websites 341 - 350 van 595:

Stamboom Rabeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-rabeling

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Rabeling, Rabelink, Ozeegh, Grevink, Sondergelt, Rabelinck, Menke, Verhagen en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Raben en Lucassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-raben-en-lucassen

Een genealogische publicatie door Leo Raben met gegevens over onder andere de families Raben, Lucassen, Jansen, Peters, Raben(2), Boerstal, Booltink, Raaben en Freriks.


Screenshot van website

Stamboom Rademaker - www.peterse.org

Rademaker


Screenshot van website

Stamboom Rademaker Bezemer - www.genealogieonline.nl/stamboom-rademaker-bezemer

Een genealogische publicatie door A.Rademaker met gegevens over onder andere de families Bezemer, Besemer, Visser, Van Driel, De Jong, Boer, De Borst, Bakker en Cranendonck.


Screenshot van website

Stamboom Rademaker Utrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-rademaker-utrecht

Een genealogische publicatie door Harry Rmk met gegevens over onder andere de families Rademaker, Kocken, Grauel, Nagel, Werkhoven, Van Wingerden, Van Klooster, Terneuse en Versteeg.


Screenshot van website

Stamboom Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-radix

Een publicatie door Hefra van Schajik met gegevens over oa. de families Radix, Doek, Blok, Osnabrugge, van, Vos, Schouten, Hammerslag, Jans en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Radstake, Radstaake, Radstaak, Ratstaak en Radstaat. - aethelraed.ddns.net/genealogie.html

Genealogie van de families Radstake, Radstaake, Radstaak, Ratstaak en Radstaat, van de oudste vermeldingen eind 17e eeuw tot heden.


Screenshot van website

Stamboom Ram - www.genealogieonline.nl/stamboom-ram

Een publicatie door Herman Ram met gegevens over oa. de families Ram, Spaans, Vrolijk, Pol van Der, Eck Van, Rosier, Dulk Den, Heijer Den, Wit De en Knoester.


Screenshot van website

Stamboom Ramak - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramak

Een publicatie door Bob Ramak met gegevens over oa. de families Ramak, Van den Brand, Elemans, Ockeloen, De Jong, Bolstier, Corneliszn, Lodder, Graafland en Dick.


Screenshot van website

Stamboom Ramaker-Moorrees - www.genealogieonline.nl/stamboom-ramaker-moorrees

Een publicatie door Jan Ramaker met gegevens over oa. de families Moorrees, Van Bemmel, Van Hall, Rengers Hora Siccama, Ramaker, Dibbits, Vos, Harmsen, Rengers Hora Siccama Van Farmsum en Edixhoven.


Screenshot van website



Genealogie nieuws