stamboomgids

Familienamen » R

Websites 371 - 380 van 561:

Stamboom Ribbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-ribbers

Een publicatie door Ribbers met gegevens over oa. de families Braakhekke Harmen, Braakhekke Hendrika, Braakhekke Hendrik Jan, Van Emst Reindert, Voortmans Teunis, Ribbers Engbert, Van Emst Cornelis, Braakhekke Jenneken, Braakhekke Peter Derksen en Braakhe


Screenshot van website

Stamboom Richard - www.genealogieonline.nl/stamboom-richard

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Richard, Regien, De Roo, Beenke, Lambert, Baggelaar, Mulder, Mensing, Dresselhuis en Van As.


Screenshot van website

Stamboom Richel-Eldermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-richel-eldermans

Een publicatie door Jeannet Richel met gegevens over oa. de families Richel, Coolegem, Eldermans, Callenbach, Cattel, Van der Kooij, Hooiberg, Renaut, Franchimon(T) en Ophorst.


Screenshot van website

Stamboom Ridderikhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-ridderikhoff

Een publicatie door J. Ridderikhoff met gegevens over oa. de families Ridderikhoff, Vinke, Lukje, Bok, Lukkien, Blekkenhorst, Slim, Berends, Fafieanie en Ysebrands.


Screenshot van website

Stamboom Rienstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rienstra

Een genealogische publicatie door Wiebe Rienstra met gegevens over onder andere de families Cnossen, Rienstra, Nauta, Koopmans, Pietersma, Van der Weg, Bouma, De Vries en Hoytema.


Screenshot van website

Stamboom Riet - www.genealogieonline.nl/stamboom-riet

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Riet, Hemmes, Moleveldt, Spek, Schets, Fooij, Hofman, Dort Van en Buijsman.


Screenshot van website

Stamboom Riethorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-riethorst

Een publicatie door Martin Riethorst met gegevens over oa. de families Riethorst, Weijers, Roelofsen, Ekkebus.


Screenshot van website

Stamboom Rietvel(t)d - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveltd

Een publicatie door Richard Young met gegevens over oa. de families Rietveld, Rietvelt, Zandbergen, Dorenbos, Lengers, De Vries, Hoogervorst, Stuijfbergen, Diemeer en Broerse.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld

Een publicatie door G. Rietveld met gegevens over oa. de families Rietveld, Vermeij, De Groot, Rozendaal, De Koning, Kleijn, Van der Togt, Den Besten, Van Dieren en Pouwer.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld-utrecht

Een publicatie door G. Meijerink met gegevens over oa. de families Lagas, Rietveld, Van Pannekoek, Goenee, Van Grimmelikhuijssen, Schuttrup, Adelaar, Pannekoek, Van Gorkom en Schut.


Screenshot van website



Genealogie nieuws