stamboomgids

Familienamen » R

Websites 401 - 410 van 553:

Stamboom Ro(o)vers - www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers

Stamboom van de familie Ro(o)vers met oa. gegevens over de families Rovers, Roovers, Roevers, Van der Heijden, Van den Heuvel, Van de Ven, Smits, Van den Broek, Jansen en Donkers.

Screenshot van website

Stamboom Robbertsen-Dierks Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-robbertsen-dierks

Een publicatie door Jos Robbertsen met gegevens over oa. de families Jansen, Simons, Matser, Rogmans, Hassing, Jacobs, Douven, Adang en Adang.

Screenshot van website

Stamboom Robert Raat - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-raat

Een genealogische publicatie door Robert Raat met gegevens over onder andere de families Houtman, De Greef, Van der Lubbe, Nooij, Van der Kleij, Beunder, Van der Voort, Van Leeuwen en Van Eik.

Screenshot van website

Stamboom Robert Romeijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-romeijn

Een publicatie door R.D. Romeijn met gegevens over oa. de families Gerrits, Duineveld, Bodenstaff, Rutte, Van der Lem, Uijtendaal, Van der Aa, Van den Broek, Engelhart en Doesburg.

Screenshot van website

Stamboom Robijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-robijn

Een publicatie door J.M. van den Esker met gegevens over oa. de families Robijn, Hoekstra, Venema, Boonstra, Feenstra, Van der Wielen, Koop, De Vries, Ruiter en Stenekes.

Screenshot van website

Stamboom Roddenhof Bremmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof-bremmer

Een genealogische publicatie door Rijkens Roddenhof met gegevens over onder andere de families Roddenhof, Bremmer, Endeman, Scholten, Poelarends, Hesselink, Jansen, Lanza en Kelder.

Screenshot van website

Stamboom Rodgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodgers

Een publicatie door Michael Rodgers met gegevens over oa. de families Van Zijl, Scholtz, Steyn, Joubert, Slabbert, Hasson, Grobler, Lombard, Buitendach.

Screenshot van website

Stamboom Rodoe/Roedoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodoe-roedoe

Een publicatie door A. Rodoe met gegevens over oa. de families Rodoe, Roedoe, Gilden, Bossaert, Dalebout, Gorree, Verkaart, Hagesteijn, Missel en Hanselman.

Screenshot van website

Stamboom Rodrigues de Miranda - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rodrigues-de-miranda

Een publicatie door M.H. Rodrigues de Miranda met gegevens over oa. de families Rodrigues de Miranda, De Miranda, Roco, Brandon Bravo, Abas, Querido, Miranda, Lopez Cardozo, Molxo en Senior Coronel.

Screenshot van website

Stamboom Roeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeck

Een publicatie door Karel Roeck met gegevens over oa. de families Roeck, Muls, Laureys, De Rouck, Michiels, Bruffaerts, Didden, Moïs, Podoor en Put.

Screenshot van website



Genealogie nieuws