stamboomgids

Familienamen » R

Websites 401 - 410 van 582:

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/rijnders-stamboom

Een publicatie door Gerard Rijnders met gegevens over oa. de families Van Berlo, Bouw, Van de Ven, Peeters, Van Ghemert, Rijnders, Reinders, Geurts, Smits en Van Eynatten.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders, Kesting, Doorenbosch, Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnders-kesting

Een publicatie door Wim Rijnders met gegevens over oa. de families Kesting, Doorenbosch, Rijnders, Smit, Oornink, Fiege, Riebeek, Siemer, Helsloot en Dompeling.


Screenshot van website

Stamboom Rijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnen

Een genealogische publicatie door Jens Rijnen met gegevens over onder andere de families Cruijssen, Van Kasteren, Rijnen, Van de Ven, Heefer, Trommelen, Brokken, Wijnands en De Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Rijnenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnenberg

Een genealogische publicatie door John Rijnenberg met gegevens over onder andere de families Rijnenberg, De Zwart, Laboyrie, Van Eeusom, Blankestijn, Hallensleben, Verhoeff, Savalle en Zeemering.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/rijsdijk-stamboom

Een genealogische publicatie door M. Flach met gegevens over onder andere de families Rijsdijk, De Jong, Van Driel, Lagendijk, Roos, Bakker, De Ruiter, Plaisier en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk

Een publicatie door E.M.K.Tol met gegevens over oa. de families Rijsdijk, Oremus, De Winter, Verheul, Allerliefste, Van Dijk, Van Wiggen, Ambagtsheer, Werkhoven en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Rijser - Minoli - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijser-minoli

Een publicatie door Ria Rijser-Minoli met gegevens over oa. de families Rijser, Minoli, Schoot, Kaam Van, Lange De, Kooijman, Degen, Meulmeester De, Baarsel Van en Bos Van Den.


Screenshot van website

Stamboom Rijskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijskamp

Een genealogische publicatie door Joop Rijskamp met gegevens over onder andere de families Rijskamp, Dijkstra, Bakker, Neddermeijer,, Arkema, Holthof, Koning, Beukema en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Rijvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijvers

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Blok, Tromp, Olierook, Trumpie, Van der Leeuw, Kloppert, Van Delft en Zuiderwijk.


Screenshot van website

Stamboom Rikken - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikken

Een publicatie door J. Rikken met gegevens over oa. de families Rijcken, Rikken, Peters, Ricken, Meeuwsen, De Bruijn, Van Marwijk, Verhaaren, Huijs en Derksen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws