stamboomgids

Familienamen » R

Websites 401 - 410 van 572:

Stamboom Rijser - Minoli - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijser-minoli

Een publicatie door Ria Rijser-Minoli met gegevens over oa. de families Rijser, Minoli, Schoot, Kaam Van, Lange De, Kooijman, Degen, Meulmeester De, Baarsel Van en Bos Van Den.


Screenshot van website

Stamboom Rijskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijskamp

Een genealogische publicatie door Joop Rijskamp met gegevens over onder andere de families Rijskamp, Dijkstra, Bakker, Neddermeijer,, Arkema, Holthof, Koning, Beukema en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Rijvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijvers

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Blok, Tromp, Olierook, Trumpie, Van der Leeuw, Kloppert, Van Delft en Zuiderwijk.


Screenshot van website

Stamboom Rikken - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikken

Een publicatie door J. Rikken met gegevens over oa. de families Rijcken, Rikken, Peters, Ricken, Meeuwsen, De Bruijn, Van Marwijk, Verhaaren, Huijs en Derksen.


Screenshot van website

Stamboom Rikkers-Taphorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikkers-taphorn

Een publicatie door Giri Rikkers met gegevens over oa. de families Rikkers, Diekmann, De Jong, Schade, Dekker, Stam, Kroon, Witte en Witte.


Screenshot van website

Stamboom Rikkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikkert

Een publicatie door anton dirk met gegevens over oa. de families Rikkert, Brummelkamp, Rikkert (Rickberts), Ribbink, Haarmans, Schouten, Ten Bosch, Brummelmans, Lodeweges en Beskers.


Screenshot van website

Stamboom Rikmanspoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikmanspoel

Een publicatie door Henk Rikmanspoel met gegevens over oa. de families Rikmanspoel, Rickmanspoel, Rikmenspoel, Oude Rikmanspoel, Kemna, Venterink, Scholten, Scholte Op Reimer, Geerlink en Ten Thij.


Screenshot van website

Stamboom Riksen-Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-riksen-boer

Een publicatie door Richard Peter Riksen met gegevens over oa. de families Hond, Boer, Riksen, Dorenstouter, Akker, Buter, Krugten, Veentjer, Uringa en Sikkens.


Screenshot van website

Stamboom Ringnalda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ringnalda

Een publicatie door Fonger Ringnalda met gegevens over oa. de families Ringnalda, Visser, Sjoerds, De Vries, Wiersma, De Jong, Piersma, Waayer, Vierstra en Stremler.


Screenshot van website

Stamboom Rink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rink

Een publicatie door Harry Rink met gegevens over oa. de families Rink, Kroezen, Landsvater, Boertien, Nijland, Mol, Wassen, Schoots, Holland en Dijkstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws