stamboomgids

Familienamen » R

Websites 431 - 440 van 585:

Stamboom Roddenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof

Een genealogische publicatie door Ron Roddenhof met gegevens over onder andere de families De Bourgogne, Von Bayern, Dalla Lombardia, Von Sachsen, Jansen, Jans, Von Thüringen, Steenbergen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Roddenhof Bremmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof-bremmer

Een genealogische publicatie door Rijkens Roddenhof met gegevens over onder andere de families Roddenhof, Bremmer, Endeman, Scholten, Poelarends, Hesselink, Jansen, Lanza en Kelder.


Screenshot van website

Stamboom Rodgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodgers

Een publicatie door Michael Rodgers met gegevens over oa. de families Van Zijl, Scholtz, Steyn, Joubert, Slabbert, Hasson, Grobler, Lombard, Buitendach.


Screenshot van website

Stamboom Rodoe/Roedoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodoe-roedoe

Een publicatie door A. Rodoe met gegevens over oa. de families Rodoe, Roedoe, Gilden, Bossaert, Dalebout, Gorree, Verkaart, Hagesteijn, Missel en Hanselman.


Screenshot van website

Stamboom Rodrigues de Miranda - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rodrigues-de-miranda

Een publicatie door M.H. Rodrigues de Miranda met gegevens over oa. de families Rodrigues de Miranda, De Miranda, Roco, Brandon Bravo, Abas, Querido, Miranda, Lopez Cardozo, Molxo en Senior Coronel.


Screenshot van website

Stamboom Roeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeck

Een publicatie door Karel Roeck met gegevens over oa. de families Roeck, Muls, Laureys, De Rouck, Michiels, Bruffaerts, Didden, Moïs, Podoor en Put.


Screenshot van website

Stamboom Roekeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roekeloos

Een genealogische publicatie door Harry Roekeloos met gegevens over onder andere de families Roekeloos, Roeckeloos, Roekeloes, Reukeloos, Rockeloos, Roukeloos, Roukeloes, Vanzegbroeck en Rukeloos.


Screenshot van website

Stamboom Roel de Ruiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-roel-de-ruiter

Een genealogische publicatie door Roel de Ruiter met gegevens over onder andere de families Aarts, De Louw, Tobias, De Ruiter, Bastiaans, De Leest, Van Moorsel, Bisseling en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Roeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeland

Een publicatie door Loek Roeland met gegevens over oa. de families Roeland, Fokker, Bennink, Strootman, Boons, Ruitenberg, M Bennink, Ploeg, Vos en Bromet.


Screenshot van website

Stamboom Roelands-Boeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelands-boeren

Een publicatie door Mathieu Roelands met gegevens over oa. de families Boeren, Van der Voorn, Bax, Van der Vooren, Roelands, Verhoeven, Van Gils, Van Beek, Kooijen en Hoefmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws