stamboomgids

Familienamen » R

Websites 431 - 440 van 616:

Stamboom Rijnhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnhout

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Westdorp, Rijnhout, Pragt, Van der Pluijm, Vliet Vlieland, Van den Berg, Tromp, Rijnholt en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Rijs, Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijs-amsterdam

Een genealogische publicatie door Yolanda Lippens met gegevens over onder andere de families Rijs, Jeuken, Ehbrecht, Van Komen, Paardekamp, Van der Linden, Slot, Rosenboom en Scheffer.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/rijsdijk-stamboom

Een genealogische publicatie door M. Flach met gegevens over onder andere de families Rijsdijk, De Jong, Van Driel, Lagendijk, Roos, Bakker, De Ruiter, Plaisier en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk

Een publicatie door E.M.K.Tol met gegevens over oa. de families Rijsdijk, Oremus, De Winter, Verheul, Allerliefste, Van Dijk, Van Wiggen, Ambagtsheer, Werkhoven en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Rijser - Minoli - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijser-minoli

Een publicatie door Ria Rijser-Minoli met gegevens over oa. de families Rijser, Minoli, Schoot, Kaam Van, Lange De, Kooijman, Degen, Meulmeester De, Baarsel Van en Bos Van Den.


Screenshot van website

Stamboom Rijskamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijskamp

Een genealogische publicatie door Joop Rijskamp met gegevens over onder andere de families Rijskamp, Dijkstra, Bakker, Neddermeijer,, Arkema, Holthof, Koning, Beukema en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Rijvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijvers

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Blok, Tromp, Olierook, Trumpie, Van der Leeuw, Kloppert, Van Delft en Zuiderwijk.


Screenshot van website

Stamboom Rijzinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijzinga

Een genealogische publicatie door Lyan Rijzinga met gegevens over onder andere de families Rijzinga, Knol, Rijzinga Harms, Smit, De Graaf, Slump, Bos, Sevenstern en Dijkhuis.


Screenshot van website

Stamboom Rikken - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikken

Een publicatie door J. Rikken met gegevens over oa. de families Rijcken, Rikken, Peters, Ricken, Meeuwsen, De Bruijn, Van Marwijk, Verhaaren, Huijs en Derksen.


Screenshot van website

Stamboom Rikkers-Taphorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikkers-taphorn

Een publicatie door Giri Rikkers met gegevens over oa. de families Rikkers, Diekmann, De Jong, Schade, Dekker, Stam, Kroon, Witte en Witte.


Screenshot van website



Genealogie nieuws