stamboomgids

Familienamen » R

Websites 431 - 440 van 577:

Stamboom Roel de Ruiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-roel-de-ruiter

Een genealogische publicatie door Roel de Ruiter met gegevens over onder andere de families Aarts, De Louw, Tobias, De Ruiter, Bastiaans, De Leest, Van Moorsel, Bisseling en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Roeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeland

Een publicatie door Loek Roeland met gegevens over oa. de families Roeland, Fokker, Bennink, Strootman, Boons, Ruitenberg, M Bennink, Ploeg, Vos en Bromet.


Screenshot van website

Stamboom Roelands-Boeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelands-boeren

Een publicatie door Mathieu Roelands met gegevens over oa. de families Boeren, Van der Voorn, Bax, Van der Vooren, Roelands, Verhoeven, Van Gils, Van Beek, Kooijen en Hoefmans.


Screenshot van website

Stamboom Roelfsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelfsema

Een publicatie door Ike Roelfsema met gegevens over oa. de families Plekker, Hemminga, Boelens, Van Douwen, Ellerbroek, Stuveling, Lycklama A Nijeholt, Van Egmond, Plecker en Roelfsema.


Screenshot van website

Stamboom Roelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelink

Een publicatie door Ben Roelink met gegevens over oa. de families Roelink, Roling, Roerlink ) Roling " ( Rolink Roelik, V.d.most, Roling ", Rolink " ( Roelink )roling, Roelink ( Rolink ), Gooij, Van Kessel en Wulfkotte.


Screenshot van website

Stamboom Roelofs/Koetsier 1655-heden - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelofs-koetsier

Een genealogische publicatie door Han Beglinger met gegevens over onder andere de families Koetsier, Jans, Roelofs, Geerts Koetsier, Boer, Pieters, Hilberts, Krijthe en Schuring.


Screenshot van website

Stamboom Roels - www.genealogieonline.nl/stamboom-roels

Een publicatie door Henk van de Nes met gegevens over oa. de families Kroon, Roels, Vermeulen, Van der Laan, Moerkerken, Maas, Somers, Vaessen, Hoebeke en La Heij.


Screenshot van website

Stamboom Roeper-Cohenno - nlsites.nl/stamboom

Stamboom van de familie Roeper en Cohenno - Gaat terug vanaf 2016


Screenshot van website

Stamboom Roepke - www.genealogieonline.nl/stamboom-roepke

Een publicatie door Hans Roepke met gegevens over oa. de families Blankwaardt, Van Beest, Viets, Van der Star, Sohngen, Kleijkamp, Van Eugen, Roepke, Heijnderickx en Schuuring.


Screenshot van website

Stamboom Roerbag - www.genealogieonline.nl/stamboom-roerbag

Een publicatie door Torgeir Roerbag met gegevens over oa. de families Veldhuis, Roerbag, Knuvelder, Willebrands, Van Amersfoord.


Screenshot van website



Genealogie nieuws