stamboomgids

Familienamen » R

Websites 411 - 420 van 561:

Stamboom Robijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-robijn

Een publicatie door J.M. van den Esker met gegevens over oa. de families Robijn, Hoekstra, Venema, Boonstra, Feenstra, Van der Wielen, Koop, De Vries, Ruiter en Stenekes.


Screenshot van website

Stamboom Roddenhof Bremmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof-bremmer

Een genealogische publicatie door Rijkens Roddenhof met gegevens over onder andere de families Roddenhof, Bremmer, Endeman, Scholten, Poelarends, Hesselink, Jansen, Lanza en Kelder.


Screenshot van website

Stamboom Rodgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodgers

Een publicatie door Michael Rodgers met gegevens over oa. de families Van Zijl, Scholtz, Steyn, Joubert, Slabbert, Hasson, Grobler, Lombard, Buitendach.


Screenshot van website

Stamboom Rodoe/Roedoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodoe-roedoe

Een publicatie door A. Rodoe met gegevens over oa. de families Rodoe, Roedoe, Gilden, Bossaert, Dalebout, Gorree, Verkaart, Hagesteijn, Missel en Hanselman.


Screenshot van website

Stamboom Rodrigues de Miranda - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rodrigues-de-miranda

Een publicatie door M.H. Rodrigues de Miranda met gegevens over oa. de families Rodrigues de Miranda, De Miranda, Roco, Brandon Bravo, Abas, Querido, Miranda, Lopez Cardozo, Molxo en Senior Coronel.


Screenshot van website

Stamboom Roeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeck

Een publicatie door Karel Roeck met gegevens over oa. de families Roeck, Muls, Laureys, De Rouck, Michiels, Bruffaerts, Didden, Moïs, Podoor en Put.


Screenshot van website

Stamboom Roekeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roekeloos

Een genealogische publicatie door Harry Roekeloos met gegevens over onder andere de families Roekeloos, Roeckeloos, Roekeloes, Reukeloos, Rockeloos, Roukeloos, Roukeloes, Vanzegbroeck en Rukeloos.


Screenshot van website

Stamboom Roeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeland

Een publicatie door Loek Roeland met gegevens over oa. de families Roeland, Fokker, Bennink, Strootman, Boons, Ruitenberg, M Bennink, Ploeg, Vos en Bromet.


Screenshot van website

Stamboom Roelands-Boeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelands-boeren

Een publicatie door Mathieu Roelands met gegevens over oa. de families Boeren, Van der Voorn, Bax, Van der Vooren, Roelands, Verhoeven, Van Gils, Van Beek, Kooijen en Hoefmans.


Screenshot van website

Stamboom Roelfsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelfsema

Een publicatie door Ike Roelfsema met gegevens over oa. de families Plekker, Hemminga, Boelens, Van Douwen, Ellerbroek, Stuveling, Lycklama A Nijeholt, Van Egmond, Plecker en Roelfsema.


Screenshot van website



Genealogie nieuws