stamboomgids

Familienamen » R

Websites 421 - 430 van 561:

Stamboom Roelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelink

Een publicatie door Ben Roelink met gegevens over oa. de families Roelink, Roling, Roerlink ) Roling " ( Rolink Roelik, V.d.most, Roling ", Rolink " ( Roelink )roling, Roelink ( Rolink ), Gooij, Van Kessel en Wulfkotte.


Screenshot van website

Stamboom Roelofs/Koetsier 1655-heden - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelofs-koetsier

Een genealogische publicatie door Han Beglinger met gegevens over onder andere de families Koetsier, Jans, Roelofs, Geerts Koetsier, Boer, Pieters, Hilberts, Krijthe en Schuring.


Screenshot van website

Stamboom Roels - www.genealogieonline.nl/stamboom-roels

Een publicatie door Henk van de Nes met gegevens over oa. de families Kroon, Roels, Vermeulen, Van der Laan, Moerkerken, Maas, Somers, Vaessen, Hoebeke en La Heij.


Screenshot van website

Stamboom Roeper-Cohenno - nlsites.nl/stamboom

Stamboom van de familie Roeper en Cohenno - Gaat terug vanaf 2016


Screenshot van website

Stamboom Roepke - www.genealogieonline.nl/stamboom-roepke

Een publicatie door Hans Roepke met gegevens over oa. de families Blankwaardt, Van Beest, Viets, Van der Star, Sohngen, Kleijkamp, Van Eugen, Roepke, Heijnderickx en Schuuring.


Screenshot van website

Stamboom Roerbag - www.genealogieonline.nl/stamboom-roerbag

Een publicatie door Torgeir Roerbag met gegevens over oa. de families Veldhuis, Roerbag, Knuvelder, Willebrands, Van Amersfoord.


Screenshot van website

Stamboom Roes - www.genealogieonline.nl/stamboom-roes

Een publicatie door D. Kok met gegevens over oa. de families Roes, Van Alst, Van Kempen, Kuster, Jansen, Römer, Marissink, Nieling, Berendsen en Wanders.


Screenshot van website

Stamboom Roest - www.genealogieonline.nl/stamboom-roest

Een publicatie door Kees Izelaar met gegevens over oa. de families Roest, Van Rij, Barendrecht, Den Ouden, De Jong, De Man, Spruijt, Van Mullem, Van Deelen en De Heer.


Screenshot van website

Stamboom Rogier - www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier

Een genealogische publicatie door P. Rogier met gegevens over onder andere de families Koopman, Rogier, Vosmeijer, Jansen, Bartijn, Wissink, Rohn, Pieters en Moespot.


Screenshot van website

Stamboom Roks/Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roks-scheffer

Een publicatie door T.N.S. Roks-Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Roks, De Jel, Roest, V.d. Heuvel, Hensen, Van Haarlem, Henzen, Zeedijk en Quint.


Screenshot van website



Genealogie nieuws