stamboomgids

Familienamen » R

Websites 421 - 430 van 552:

Stamboom Roerbag - www.genealogieonline.nl/stamboom-roerbag

Een publicatie door Torgeir Roerbag met gegevens over oa. de families Veldhuis, Roerbag, Knuvelder, Willebrands, Van Amersfoord.


Screenshot van website

Stamboom Roes - www.genealogieonline.nl/stamboom-roes

Een publicatie door D. Kok met gegevens over oa. de families Roes, Van Alst, Van Kempen, Kuster, Jansen, Römer, Marissink, Nieling, Berendsen en Wanders.


Screenshot van website

Stamboom Roest - www.genealogieonline.nl/stamboom-roest

Een publicatie door Kees Izelaar met gegevens over oa. de families Roest, Van Rij, Barendrecht, Den Ouden, De Jong, De Man, Spruijt, Van Mullem, Van Deelen en De Heer.


Screenshot van website

Stamboom Rogier - www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier

Een genealogische publicatie door P. Rogier met gegevens over onder andere de families Koopman, Rogier, Vosmeijer, Jansen, Bartijn, Wissink, Rohn, Pieters en Moespot.


Screenshot van website

Stamboom Roks/Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roks-scheffer

Een publicatie door T.N.S. Roks-Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Roks, De Jel, Roest, V.d. Heuvel, Hensen, Van Haarlem, Henzen, Zeedijk en Quint.


Screenshot van website

Stamboom Rolvink - Snoep - www.genealogieonline.nl/stamboom-rolvink-snoep

Een publicatie door Henk Rolvink met gegevens over oa. de families Snoep, Oom, Deurloo, Rolvink, Tempels, Overbeeke, Kersbergen, Van Dommele, Uphus en Douw.


Screenshot van website

Stamboom Romanov - www.genealogieonline.nl/stamboom-romanov

Een publicatie door Bas Wilschut met gegevens over oa. de families Van Rusland, Van Oranje Nassau, Van Württemberg, Van Oldenburg, Van Holstein Gottorp, Van Hessen Darmstadt, Van Anhalt Zerbst, Lopukhina, en .


Screenshot van website

Stamboom Rombouts-Van Dommelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rombouts-van-dommelen

Een publicatie door M. Schaapkens met gegevens over oa. de families Van Bladel, Zoontjens, Van Dommelen, Uitjens, Rombouts, Hakkens, Van Pelt, Van Oolen, Van den Broek en Melis.


Screenshot van website

Stamboom Romijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-romijn

Een publicatie door L. Romijn met gegevens over oa. de families Romijn, Roozendaal, Quaadgras, Kwaadgras, Cras, Du Chattel, De Zoete, Van Beele, Van den Berg en Rozendaal.


Screenshot van website

Stamboom Rommens - www.genealogieonline.nl/stamboom-rommens

Een publicatie door Frank Rommens met gegevens over oa. de families Stalpers, Van Gils, Rommens, De Bruin, Kloet, De Jong, Muijs, Blonk, Bekers en Van der Wolf.


Screenshot van website



Genealogie nieuws