stamboomgids

Familienamen » R

Websites 421 - 430 van 577:

Stamboom Robert Raat - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-raat

Een genealogische publicatie door Robert Raat met gegevens over onder andere de families Houtman, De Greef, Van der Lubbe, Nooij, Van der Kleij, Beunder, Van der Voort, Van Leeuwen en Van Eik.


Screenshot van website

Stamboom Robert Romeijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-romeijn

Een publicatie door R.D. Romeijn met gegevens over oa. de families Gerrits, Duineveld, Bodenstaff, Rutte, Van der Lem, Uijtendaal, Van der Aa, Van den Broek, Engelhart en Doesburg.


Screenshot van website

Stamboom Robijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-robijn

Een publicatie door J.M. van den Esker met gegevens over oa. de families Robijn, Hoekstra, Venema, Boonstra, Feenstra, Van der Wielen, Koop, De Vries, Ruiter en Stenekes.


Screenshot van website

Stamboom Roddenhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof

Een genealogische publicatie door Ron Roddenhof met gegevens over onder andere de families De Bourgogne, Von Bayern, Dalla Lombardia, Von Sachsen, Jansen, Jans, Von Thüringen, Steenbergen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Roddenhof Bremmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roddenhof-bremmer

Een genealogische publicatie door Rijkens Roddenhof met gegevens over onder andere de families Roddenhof, Bremmer, Endeman, Scholten, Poelarends, Hesselink, Jansen, Lanza en Kelder.


Screenshot van website

Stamboom Rodgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodgers

Een publicatie door Michael Rodgers met gegevens over oa. de families Van Zijl, Scholtz, Steyn, Joubert, Slabbert, Hasson, Grobler, Lombard, Buitendach.


Screenshot van website

Stamboom Rodoe/Roedoe - www.genealogieonline.nl/stamboom-rodoe-roedoe

Een publicatie door A. Rodoe met gegevens over oa. de families Rodoe, Roedoe, Gilden, Bossaert, Dalebout, Gorree, Verkaart, Hagesteijn, Missel en Hanselman.


Screenshot van website

Stamboom Rodrigues de Miranda - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rodrigues-de-miranda

Een publicatie door M.H. Rodrigues de Miranda met gegevens over oa. de families Rodrigues de Miranda, De Miranda, Roco, Brandon Bravo, Abas, Querido, Miranda, Lopez Cardozo, Molxo en Senior Coronel.


Screenshot van website

Stamboom Roeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeck

Een publicatie door Karel Roeck met gegevens over oa. de families Roeck, Muls, Laureys, De Rouck, Michiels, Bruffaerts, Didden, Moïs, Podoor en Put.


Screenshot van website

Stamboom Roekeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roekeloos

Een genealogische publicatie door Harry Roekeloos met gegevens over onder andere de families Roekeloos, Roeckeloos, Roekeloes, Reukeloos, Rockeloos, Roukeloos, Roukeloes, Vanzegbroeck en Rukeloos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws