stamboomgids

Familienamen » R

Websites 421 - 430 van 585:

Stamboom Riphagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-riphagen

Een publicatie door Arie Riphagen met gegevens over oa. de families Jans, Lulofs, Jonas, Jans Riphagen, Jansen Luijlofs, Roelofs, Luijlofs, Hermens Schu(i)rink en Hermens Schu(i)rink.


Screenshot van website

Stamboom Riské (Temse) - www.genealogieonline.nl/stamboom-riske

Een publicatie door M. Peeters met gegevens over oa. de families Riské, Van Ranst, Peeters, Pauwels, Janssens, Bijl, Van Landeghem, Coeck, Suykens?? en Vergauwen.


Screenshot van website

Stamboom Risseeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-risseeuw

Een genealogische publicatie door Kirsten Risseeuw met gegevens over onder andere de families Boeren, Swets, Van der Wiel, Klop, Baan, Visser, Hartog, Van der Vlies en Vet.


Screenshot van website

Stamboom Ritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-ritter

Een publicatie door Joke ter Weele met gegevens over oa. de families Ritter, Schiferli, De Knegt, Brugman, Van der Gaag, Paters, Piket, Schröder, Bijleveld en Roetman.


Screenshot van website

Stamboom Ro(o)vers - www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers

Stamboom van de familie Ro(o)vers met oa. gegevens over de families Rovers, Roovers, Roevers, Van der Heijden, Van den Heuvel, Van de Ven, Smits, Van den Broek, Jansen en Donkers.


Screenshot van website

Stamboom Rob Rühl - www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-ruhl

Een genealogische publicatie door Rob Rühl met gegevens over onder andere de families Rühl, Van Tuijl, Jongsma, De Jong, Visser, Zijlstra, Loch, Verheijen en Van Wijnen.


Screenshot van website

Stamboom Robbertsen-Dierks Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-robbertsen-dierks

Een publicatie door Jos Robbertsen met gegevens over oa. de families Jansen, Simons, Matser, Rogmans, Hassing, Jacobs, Douven, Adang en Adang.


Screenshot van website

Stamboom Robert Raat - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-raat

Een genealogische publicatie door Robert Raat met gegevens over onder andere de families Houtman, De Greef, Van der Lubbe, Nooij, Van der Kleij, Beunder, Van der Voort, Van Leeuwen en Van Eik.


Screenshot van website

Stamboom Robert Romeijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-romeijn

Een publicatie door R.D. Romeijn met gegevens over oa. de families Gerrits, Duineveld, Bodenstaff, Rutte, Van der Lem, Uijtendaal, Van der Aa, Van den Broek, Engelhart en Doesburg.


Screenshot van website

Stamboom Robijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-robijn

Een publicatie door J.M. van den Esker met gegevens over oa. de families Robijn, Hoekstra, Venema, Boonstra, Feenstra, Van der Wielen, Koop, De Vries, Ruiter en Stenekes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws