stamboomgids

Familienamen » R

Websites 391 - 400 van 553:

Stamboom Rikkers-Taphorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikkers-taphorn

Een publicatie door Giri Rikkers met gegevens over oa. de families Rikkers, Diekmann, De Jong, Schade, Dekker, Stam, Kroon, Witte en Witte.


Screenshot van website

Stamboom Rikkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikkert

Een publicatie door anton dirk met gegevens over oa. de families Rikkert, Brummelkamp, Rikkert (Rickberts), Ribbink, Haarmans, Schouten, Ten Bosch, Brummelmans, Lodeweges en Beskers.


Screenshot van website

Stamboom Rikmanspoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rikmanspoel

Een publicatie door Henk Rikmanspoel met gegevens over oa. de families Rikmanspoel, Rickmanspoel, Rikmenspoel, Oude Rikmanspoel, Kemna, Venterink, Scholten, Scholte Op Reimer, Geerlink en Ten Thij.


Screenshot van website

Stamboom Riksen-Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-riksen-boer

Een publicatie door Richard Peter Riksen met gegevens over oa. de families Hond, Boer, Riksen, Dorenstouter, Akker, Buter, Krugten, Veentjer, Uringa en Sikkens.


Screenshot van website

Stamboom Ringnalda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ringnalda

Een publicatie door Fonger Ringnalda met gegevens over oa. de families Ringnalda, Visser, Sjoerds, De Vries, Wiersma, De Jong, Piersma, Waayer, Vierstra en Stremler.


Screenshot van website

Stamboom Rink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rink

Een publicatie door Harry Rink met gegevens over oa. de families Rink, Kroezen, Landsvater, Boertien, Nijland, Mol, Wassen, Schoots, Holland en Dijkstra.


Screenshot van website

Stamboom Rip en Kwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-rip-en-kwanten

Een publicatie door Martijn Rip met gegevens over oa. de families Rip, Kwanten, Quanten, Simons, Absil, Van Sonsbeek, Delhaye, Coenen, De Kock en Frissen.


Screenshot van website

Stamboom Riphagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-riphagen

Een publicatie door Arie Riphagen met gegevens over oa. de families Jans, Lulofs, Jonas, Jans Riphagen, Jansen Luijlofs, Roelofs, Luijlofs, Hermens Schu(i)rink en Hermens Schu(i)rink.


Screenshot van website

Stamboom Riské (Temse) - www.genealogieonline.nl/stamboom-riske

Een publicatie door M. Peeters met gegevens over oa. de families Riské, Van Ranst, Peeters, Pauwels, Janssens, Bijl, Van Landeghem, Coeck, Suykens?? en Vergauwen.


Screenshot van website

Stamboom Ritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-ritter

Een publicatie door Joke ter Weele met gegevens over oa. de families Ritter, Schiferli, De Knegt, Brugman, Van der Gaag, Paters, Piket, Schröder, Bijleveld en Roetman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws