stamboomgids

Familienamen » R

Websites 391 - 400 van 571:

Stamboom Rijkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkers

Een genealogische publicatie door Peter Rijkers met gegevens over onder andere de families Van Dijck, De Waal, Rijkers, Jansen, Rijckers, Reijckers, Klerkx, Janssen (Jansen) en Merks (Merx Of Meckx).


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnders

Een publicatie door Brett Rijnders met gegevens over oa. de families Rijnders, Colles, Ramdohr, Meijer, Ronkes, Van den Heuvel, Koldewijn, Hubeek, Beichlinge en Voltelen.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/rijnders-stamboom

Een publicatie door Gerard Rijnders met gegevens over oa. de families Van Berlo, Bouw, Van de Ven, Peeters, Van Ghemert, Rijnders, Reinders, Geurts, Smits en Van Eynatten.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/rijnders-stamboom

Een publicatie door Gerard Rijnders met gegevens over oa. de families Van Berlo, Bouw, Van de Ven, Peeters, Van Ghemert, Rijnders, Reinders, Geurts, Smits en Van Eynatten.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders, Kesting, Doorenbosch, Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnders-kesting

Een publicatie door Wim Rijnders met gegevens over oa. de families Kesting, Doorenbosch, Rijnders, Smit, Oornink, Fiege, Riebeek, Siemer, Helsloot en Dompeling.


Screenshot van website

Stamboom Rijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnen

Een genealogische publicatie door Jens Rijnen met gegevens over onder andere de families Cruijssen, Van Kasteren, Rijnen, Van de Ven, Heefer, Trommelen, Brokken, Wijnands en De Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Rijnenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnenberg

Een genealogische publicatie door John Rijnenberg met gegevens over onder andere de families Rijnenberg, De Zwart, Laboyrie, Van Eeusom, Blankestijn, Hallensleben, Verhoeff, Savalle en Zeemering.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/rijsdijk-stamboom

Een genealogische publicatie door M. Flach met gegevens over onder andere de families Rijsdijk, De Jong, Van Driel, Lagendijk, Roos, Bakker, De Ruiter, Plaisier en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Rijsdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk

Een publicatie door E.M.K.Tol met gegevens over oa. de families Rijsdijk, Oremus, De Winter, Verheul, Allerliefste, Van Dijk, Van Wiggen, Ambagtsheer, Werkhoven en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Rijser - Minoli - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijser-minoli

Een publicatie door Ria Rijser-Minoli met gegevens over oa. de families Rijser, Minoli, Schoot, Kaam Van, Lange De, Kooijman, Degen, Meulmeester De, Baarsel Van en Bos Van Den.


Screenshot van website



Genealogie nieuws