stamboomgids

Familienamen » R

Websites 391 - 400 van 575:

Stamboom Rietveld Noordeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld-noordeloos

Een publicatie door Dick Rietveld met gegevens over oa. de families Rietveld, Boon, Slootweg, Leijdens, Kooman, Van Vliet, Goes, Van den Berg, Bezemer en Hutteman.


Screenshot van website

Stamboom Rijkeboer-Dikker - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkeboer-dikker

Een publicatie door A.M. Rijkeboer met gegevens over oa. de families Quist, Lindhout, Hage, Wesdorp, Geluk, Heijboer, Kaashoek, Westdorp, Rijkeboer en Moerland.


Screenshot van website

Stamboom Rijkens Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkens-janssen

Een genealogische publicatie door Rijkens Roddenhof met gegevens over onder andere de families Janssen, Rijkens, Oosterhuis, Romeijn, Greup, Danekes, Rutgers, Jans en Faber.


Screenshot van website

Stamboom Rijkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijkers

Een genealogische publicatie door Peter Rijkers met gegevens over onder andere de families Van Dijck, De Waal, Rijkers, Jansen, Rijckers, Reijckers, Klerkx, Janssen (Jansen) en Merks (Merx Of Meckx).


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnders

Een publicatie door Brett Rijnders met gegevens over oa. de families Rijnders, Colles, Ramdohr, Meijer, Ronkes, Van den Heuvel, Koldewijn, Hubeek, Beichlinge en Voltelen.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/rijnders-stamboom

Een publicatie door Gerard Rijnders met gegevens over oa. de families Van Berlo, Bouw, Van de Ven, Peeters, Van Ghemert, Rijnders, Reinders, Geurts, Smits en Van Eynatten.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders - www.genealogieonline.nl/rijnders-stamboom

Een publicatie door Gerard Rijnders met gegevens over oa. de families Van Berlo, Bouw, Van de Ven, Peeters, Van Ghemert, Rijnders, Reinders, Geurts, Smits en Van Eynatten.


Screenshot van website

Stamboom Rijnders, Kesting, Doorenbosch, Smit - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnders-kesting

Een publicatie door Wim Rijnders met gegevens over oa. de families Kesting, Doorenbosch, Rijnders, Smit, Oornink, Fiege, Riebeek, Siemer, Helsloot en Dompeling.


Screenshot van website

Stamboom Rijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnen

Een genealogische publicatie door Jens Rijnen met gegevens over onder andere de families Cruijssen, Van Kasteren, Rijnen, Van de Ven, Heefer, Trommelen, Brokken, Wijnands en De Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Rijnenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnenberg

Een genealogische publicatie door John Rijnenberg met gegevens over onder andere de families Rijnenberg, De Zwart, Laboyrie, Van Eeusom, Blankestijn, Hallensleben, Verhoeff, Savalle en Zeemering.


Screenshot van website



Genealogie nieuws