stamboomgids

Familienamen » R

Websites 361 - 370 van 553:

Stamboom Reuter - www.genealogieonline.nl/stamboom-reuter

Een publicatie door Rens de Graaf met gegevens over oa. de families Ament, Von Bose, Bik, Meijer, Stokkink, Stortenbeker, Mersen Senn Van Basel, Von Katzmann, Reuter en Van Riemsdijk.

Screenshot van website

Stamboom Reuzel-Gerritsen - stamboom.reuzel.nl

7000 met name RK voorouders uit hoofdzakelijk de Achterhoek en Salland.

Screenshot van website

Stamboom Reverda - www.genealogieonline.nl/stamboom-reverda

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Reverda, Bleeker, Latdorp, Worst, Dijkstra, Kolaschnik, Van der Kleijd, Van Dijk, Van Sweden en De Boer.

Screenshot van website

Stamboom Rhee - www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee

Een publicatie door Ina Rhee met gegevens over oa. de families Rhee, Lommen, Van Oosterhout, Ribbels, Van Gils, Lulof, Brouwer, Caron, Foks en Boom.

Screenshot van website

Stamboom Ribbens - www.genealogieonline.nl/stamboom-ribbens

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Ribbens, Rubbens, Rebbens, Ribbe, Van den Bemt, Nelen, Ruyssers, Rubens, Breugelmans en Dekkers.

Screenshot van website

Stamboom Ribbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-ribbers

Een publicatie door Ribbers met gegevens over oa. de families Braakhekke Harmen, Braakhekke Hendrika, Braakhekke Hendrik Jan, Van Emst Reindert, Voortmans Teunis, Ribbers Engbert, Van Emst Cornelis, Braakhekke Jenneken, Braakhekke Peter Derksen en Braakhe

Screenshot van website

Stamboom Richard - www.genealogieonline.nl/stamboom-richard

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Richard, Regien, De Roo, Beenke, Lambert, Baggelaar, Mulder, Mensing, Dresselhuis en Van As.

Screenshot van website

Stamboom Richel-Eldermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-richel-eldermans

Een publicatie door Jeannet Richel met gegevens over oa. de families Richel, Coolegem, Eldermans, Callenbach, Cattel, Van der Kooij, Hooiberg, Renaut, Franchimon(T) en Ophorst.

Screenshot van website

Stamboom Ridderikhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-ridderikhoff

Een publicatie door J. Ridderikhoff met gegevens over oa. de families Ridderikhoff, Vinke, Lukje, Bok, Lukkien, Blekkenhorst, Slim, Berends, Fafieanie en Ysebrands.

Screenshot van website

Stamboom Rienstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rienstra

Een genealogische publicatie door Wiebe Rienstra met gegevens over onder andere de families Cnossen, Rienstra, Nauta, Koopmans, Pietersma, Van der Weg, Bouma, De Vries en Hoytema.

Screenshot van website



Genealogie nieuws