stamboomgids

Familienamen » R

Websites 361 - 370 van 585:

Stamboom Reijnart - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijnart

Een publicatie door A. Reijnart met gegevens over oa. de families Vegers, Michielsen, Aerts, Reijnart, Gerritsen, Soethout, Van Gulik, Van Hooydonk, De Gouw en Van Poppelen.


Screenshot van website

Stamboom Reijnders - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijnders

Een publicatie door Rien Reijnders met gegevens over oa. de families Van Moorsel, Van der Zanden, Reijnders, Obels, Bastiaensen, Loos, Maurer, Roefs, Van Alphen en Mutsaerts.


Screenshot van website

Stamboom Reijneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijneveld

Een publicatie door J. Reijneveld met gegevens over oa. de families Reijneveld, Govertss, Reijnevelt, Van Rhijn, Mansveld, Oudshoorn, Dompeling, Manten, Roest en Dam.


Screenshot van website

Stamboom Reijntjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijntjes

Een publicatie door A. Oprel-Reijntjes met gegevens over oa. de families Reijntjes, Reintjes, Rijntjes, Rientjes, Reintjens, Reijntjens, Jansen, Reinties, Janssen en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Reijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijs

Een publicatie door Erick van der Veer met gegevens over oa. de families Reijs, Van der Veer, Van Wetering, Van Koot, Reijs (Reise), Reimerink, Van Veldhoven, Spitman, Banck en Cremer.


Screenshot van website

Stamboom Reinderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman

Een genealogische publicatie door Dimitri Reinderman met gegevens over onder andere de families Reinderman, Pronk, Smit, Bruin, Van der Harst, Bakker, Van den Broek, De Bruijn en Been.


Screenshot van website

Stamboom Reinders Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinders-mulder

Een genealogische publicatie door Rineke Reinders met gegevens over onder andere de families Van 't Ende, Karsten, Nijland, Sok, Mulder, Reinders, Peters, Hummel en Zwakenberg.


Screenshot van website

Stamboom Reinieren - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinieren

Een genealogische publicatie door Reinieren met gegevens over onder andere de families Reinieren, Peeters, Van Nijnatten, De Koning, Roosendaal, Leijtens, Hassankahn, Reijvers en Verwijmeren.


Screenshot van website

Stamboom Reininga - www.genealogieonline.nl/stamboom-reininga

Een genealogische publicatie door Anjo Reininga met gegevens over onder andere de families Reininga, Dekker, Katuin, Mulder, De Groot, De Jonge, Edzers, Koning en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Reitsma/Scheper - www.genealogieonline.nl/stamboom-reitsma-scheper

Een publicatie door Aukelien van den Poll-Scheper met gegevens over oa. de families Reitsma, Scheper, Hennep, Venhuizen, Ammeraal, Wierenga, Rietema, Lion, Valom en Sagel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws