stamboomgids

Familienamen » R

Websites 361 - 370 van 577:

Stamboom Reinderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman

Een genealogische publicatie door Dimitri Reinderman met gegevens over onder andere de families Reinderman, Pronk, Smit, Bruin, Van der Harst, Bakker, Van den Broek, De Bruijn en Been.


Screenshot van website

Stamboom Reinders Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinders-mulder

Een genealogische publicatie door Rineke Reinders met gegevens over onder andere de families Van 't Ende, Karsten, Nijland, Sok, Mulder, Reinders, Peters, Hummel en Zwakenberg.


Screenshot van website

Stamboom Reinieren - www.genealogieonline.nl/stamboom-reinieren

Een genealogische publicatie door Reinieren met gegevens over onder andere de families Reinieren, Peeters, Van Nijnatten, De Koning, Roosendaal, Leijtens, Hassankahn, Reijvers en Verwijmeren.


Screenshot van website

Stamboom Reininga - www.genealogieonline.nl/stamboom-reininga

Een genealogische publicatie door Anjo Reininga met gegevens over onder andere de families Reininga, Dekker, Katuin, Mulder, De Groot, De Jonge, Edzers, Koning en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Reitsma/Scheper - www.genealogieonline.nl/stamboom-reitsma-scheper

Een publicatie door Aukelien van den Poll-Scheper met gegevens over oa. de families Reitsma, Scheper, Hennep, Venhuizen, Ammeraal, Wierenga, Rietema, Lion, Valom en Sagel.


Screenshot van website

Stamboom Reiÿen - www.genealogieonline.nl/stamboom-reiyen

Een publicatie door Michael Reiÿen met gegevens over oa. de families Reysen, Reißen, Weitz, L´habitant, Claehsen, Meusers, Cüppers, Laumen, Schröders en Reisen.


Screenshot van website

Stamboom Remmerswaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmerswaal

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Duijnker, Remmerswaal, Oosterbaan, Claasen, Van Thienen, Van Gaans, Satijn, De Groot, Knuvers en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Remmert - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmert

Een publicatie door B. Funcke met gegevens over oa. de families Wiltenburg, Remmert, Ottens, Zeijerveld, Zoeters, Sagel, Plemper, Jacobs, Van der Pauw en Dilg.


Screenshot van website

Stamboom Renders - www.genealogieonline.nl/stamboom-renders

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Renders, Jilesen, Verhagen, Veraa, Van Eerd, De Ruyter, Cuppen, Matheson, Van Berlo en Lenssen.


Screenshot van website

Stamboom Rensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rensen

Een publicatie door M. van de Lageweg met gegevens over oa. de families Gerding, Rensen, Akkerman, Fokkema, Vreugdenhil, Van Dorp, Assen, Van Aalst, Zwiers en Meppelink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws