stamboomgids

Familienamen » R

Websites 381 - 390 van 574:

Stamboom Ridderikhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-ridderikhoff

Een publicatie door J. Ridderikhoff met gegevens over oa. de families Ridderikhoff, Vinke, Lukje, Bok, Lukkien, Blekkenhorst, Slim, Berends, Fafieanie en Ysebrands.


Screenshot van website

Stamboom Rienstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rienstra

Een genealogische publicatie door Wiebe Rienstra met gegevens over onder andere de families Cnossen, Rienstra, Nauta, Koopmans, Pietersma, Van der Weg, Bouma, De Vries en Hoytema.


Screenshot van website

Stamboom Riet - www.genealogieonline.nl/stamboom-riet

Een genealogische publicatie door Leo Hemmes met gegevens over onder andere de families Riet, Hemmes, Moleveldt, Spek, Schets, Fooij, Hofman, Dort Van en Buijsman.


Screenshot van website

Stamboom Riethorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-riethorst

Een publicatie door Martin Riethorst met gegevens over oa. de families Riethorst, Weijers, Roelofsen, Ekkebus.


Screenshot van website

Stamboom Rietmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietmeijer

Een genealogische publicatie door Sylvia Rietmeijer met gegevens over onder andere de families Rietmeijer, Rehtmeyer, Adrichem Van, Paalvast, Hiep, De Voogd, Van der Kraaij, Ruyven Van en Galjé.


Screenshot van website

Stamboom Rietvel(t)d - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveltd

Een publicatie door Richard Young met gegevens over oa. de families Rietveld, Rietvelt, Zandbergen, Dorenbos, Lengers, De Vries, Hoogervorst, Stuijfbergen, Diemeer en Broerse.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld

Een publicatie door G. Rietveld met gegevens over oa. de families Rietveld, Vermeij, De Groot, Rozendaal, De Koning, Kleijn, Van der Togt, Den Besten, Van Dieren en Pouwer.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld-utrecht

Een publicatie door G. Meijerink met gegevens over oa. de families Lagas, Rietveld, Van Pannekoek, Goenee, Van Grimmelikhuijssen, Schuttrup, Adelaar, Pannekoek, Van Gorkom en Schut.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rietveld

Een genealogische publicatie door Wop Rietveld met gegevens over onder andere de families Rietveld, Rietvelt, Van Oosten, Van Rietvelt, Scheffers, Straathof, Iedema, Haring en Sepmeijer.


Screenshot van website

Stamboom Rietveld Noordeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld-noordeloos

Een publicatie door Dick Rietveld met gegevens over oa. de families Rietveld, Boon, Slootweg, Leijdens, Kooman, Van Vliet, Goes, Van den Berg, Bezemer en Hutteman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws