stamboomgids

Familienamen » R

Websites 441 - 450 van 613:

Stamboom Riksen-Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-riksen-boer

Een publicatie door Richard Peter Riksen met gegevens over oa. de families Hond, Boer, Riksen, Dorenstouter, Akker, Buter, Krugten, Veentjer, Uringa en Sikkens.


Screenshot van website

Stamboom Ringnalda - www.genealogieonline.nl/stamboom-ringnalda

Een publicatie door Fonger Ringnalda met gegevens over oa. de families Ringnalda, Visser, Sjoerds, De Vries, Wiersma, De Jong, Piersma, Waayer, Vierstra en Stremler.


Screenshot van website

Stamboom Rink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rink

Een publicatie door Harry Rink met gegevens over oa. de families Rink, Kroezen, Landsvater, Boertien, Nijland, Mol, Wassen, Schoots, Holland en Dijkstra.


Screenshot van website

Stamboom Rip en Kwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-rip-en-kwanten

Een publicatie door Martijn Rip met gegevens over oa. de families Rip, Kwanten, Quanten, Simons, Absil, Van Sonsbeek, Delhaye, Coenen, De Kock en Frissen.


Screenshot van website

Stamboom Riphagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-riphagen

Een publicatie door Arie Riphagen met gegevens over oa. de families Jans, Lulofs, Jonas, Jans Riphagen, Jansen Luijlofs, Roelofs, Luijlofs, Hermens Schu(i)rink en Hermens Schu(i)rink.


Screenshot van website

Stamboom Riské (Temse) - www.genealogieonline.nl/stamboom-riske

Een publicatie door M. Peeters met gegevens over oa. de families Riské, Van Ranst, Peeters, Pauwels, Janssens, Bijl, Van Landeghem, Coeck, Suykens?? en Vergauwen.


Screenshot van website

Stamboom Risseeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-risseeuw

Een genealogische publicatie door Kirsten Risseeuw met gegevens over onder andere de families Boeren, Swets, Van der Wiel, Klop, Baan, Visser, Hartog, Van der Vlies en Vet.


Screenshot van website

Stamboom Ritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-ritter

Een publicatie door Joke ter Weele met gegevens over oa. de families Ritter, Schiferli, De Knegt, Brugman, Van der Gaag, Paters, Piket, Schröder, Bijleveld en Roetman.


Screenshot van website

Stamboom Ro(o)vers - www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers

Stamboom van de familie Ro(o)vers met oa. gegevens over de families Rovers, Roovers, Roevers, Van der Heijden, Van den Heuvel, Van de Ven, Smits, Van den Broek, Jansen en Donkers.


Screenshot van website

Stamboom Rob Rühl - www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-ruhl

Een genealogische publicatie door Rob Rühl met gegevens over onder andere de families Rühl, Van Tuijl, Jongsma, De Jong, Visser, Zijlstra, Loch, Verheijen en Van Wijnen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws