stamboomgids

Familienamen » R

Websites 441 - 450 van 552:

Stamboom Roosegaarde / Bisschop - www.genealogieonline.nl/stamboom-roosegaarde-bisschop

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Roosegaarde Bisschop, van Hattem, Daendels, Hissink, Vandevelde, Roosegaarde, Van Holland, Kuijck, Bischoff en Jolinck.


Screenshot van website

Stamboom Rooswinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooswinkel

Een publicatie door Aad Tinnenbroek met gegevens over oa. de families Wortelaar, Rooswinkel, Ettema, De Boer, Luitingh, Rooswinkel (501), Antieger, Stockmann en Stockmann.


Screenshot van website

Stamboom Root, Brinksma, Van Schoten en Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-root

Een publicatie door Marjon Root met gegevens over oa. de families Root, Hulleman, Brinksma, Van Schoten, Nierop, De Jong, De Vries, Rood, Sinterniklaas en Nieman.


Screenshot van website

Stamboom Roovers - www.genealogieonline.nl/stamboom-roovers

Een publicatie door Karel Roovers met gegevens over oa. de families Roovers, De Roever, De Roover, Doelitzsch, Frickel, Farla, Brand, Vonken, Voncken en Martens.


Screenshot van website

Stamboom Roozegaarde - www.genealogieonline.nl/stamboom-roozegaarde

Een publicatie door Henk Roozegaarde met gegevens over oa. de families Rosegaarde, Roosegaarde, Roosegaarde Bisschop, Jansen, Roozegaarde, Lovink, Reugebrink, Remmelink, Nuijsink en Bisschop.


Screenshot van website

Stamboom Rorije - www.genealogieonline.nl/stamboom-rorije

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Bredewout, Fiks, Fikse en Rietberg.


Screenshot van website

Stamboom Ros en Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ros-en-hofman

Een publicatie door Edwin Ros met gegevens over oa. de families Kalle, Ros, Dieleman, Keus, Lap, De Jager, Vrolijk, Schilperoort, De Witte en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Ros van Zegwaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-ros-van-zegwaart

Een publicatie door Ed Ros met gegevens over oa. de families Visser, Van Hattem, Ros, De Jong, Vermaas, Willemse, Monster, Geleijnse, Van Beveren en Roggeband.


Screenshot van website

Stamboom Rosema - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosema

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Rosema, Holman, Blaauw, Van der Weerden, Zuidema, Poelstra, Verburgh, Boven, De Jonge en Huizinga.


Screenshot van website

Stamboom Rosielle - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosielle

Een publicatie door Taco Rosielle met gegevens over oa. de families Rosielle, Roseille, Kramer, Smit, Lammers, Rakké, Benjamins, Uitenbosch, Klene en Top.


Screenshot van website



Genealogie nieuws