stamboomgids

Familienamen » R

Websites 471 - 480 van 596:

Stamboom Rooms [Zeeuws-Vlaanderen] - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooms

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Vervaet, Rooms, De Witte, De Rijcke, Cleijman, Kamoen, Gijsel, Buijsse, Fermont en Wennekers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roos

Een publicatie door L. Roos met gegevens over oa. de families Revers, Roos, Van Kampen, Van Willigenburg, Hamwijk, Van den Berg, Te Kulve, Van Dijkhuizen, Bregman en Boers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-roos

Een publicatie door G. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Versendaal, Sinterniklaas, Sint Nicolaas, Van Bruggen, Van der Grond, Sintnicolaas, De Jong, Berghout en Verzendaal.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/familie-roos-stamboom

Een publicatie door Kees Izelaar met gegevens over oa. de families Roos, Van der Hoek, Dekker, Gravendeel, Bijl, Letterman, Van der Schoor, Kraak, Klootwijk en Van Pelt.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/roos-stamboom

Een publicatie door Fred Roos met gegevens over oa. de families Lankhorst, Roos, Schoonhoven, Hoogwerf, Spaan, Bergers, Bikneus, Van den Berg, Takkenberg en Knape.


Screenshot van website

Stamboom Rooseboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooseboom

Een publicatie door Jan Rooseboom met gegevens over oa. de families Vega, Rooseboom, Van Nassau, Simonis, Smit, Roseboom, Langeweg, Jansen, Noah en Pistoor.


Screenshot van website

Stamboom Roosegaarde / Bisschop - www.genealogieonline.nl/stamboom-roosegaarde-bisschop

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Roosegaarde Bisschop, van Hattem, Daendels, Hissink, Vandevelde, Roosegaarde, Van Holland, Kuijck, Bischoff en Jolinck.


Screenshot van website

Stamboom Rooswinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooswinkel

Een publicatie door Aad Tinnenbroek met gegevens over oa. de families Wortelaar, Rooswinkel, Ettema, De Boer, Luitingh, Rooswinkel (501), Antieger, Stockmann en Stockmann.


Screenshot van website

Stamboom Root, Brinksma, Van Schoten en Molen - www.genealogieonline.nl/stamboom-root

Een publicatie door Marjon Root met gegevens over oa. de families Root, Hulleman, Brinksma, Van Schoten, Nierop, De Jong, De Vries, Rood, Sinterniklaas en Nieman.


Screenshot van website

Stamboom Roovers - www.genealogieonline.nl/stamboom-roovers

Een publicatie door Karel Roovers met gegevens over oa. de families Roovers, De Roever, De Roover, Doelitzsch, Frickel, Farla, Brand, Vonken, Voncken en Martens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws