stamboomgids

Familienamen » R

Websites 471 - 480 van 577:

Stamboom Rosenkrantz - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosenkrantz

Een genealogische publicatie door Patrick Crooijmans met gegevens over onder andere de families Rosenkrantz, Vos, Hofmeester, Van der Grijspaarde, Offermans, Traudes, Dons, Jans en Steuver.


Screenshot van website

Stamboom Rosenkranz - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosenkranz

Een genealogische publicatie door Liselotte Rosenkranz met gegevens over onder andere de families Van Nieuwenhoven, Klein Nagelvoort, Stuiver, Donker, Rosenkranz, Kostwinder, De Vries, Vonk en Zorn.


Screenshot van website

Stamboom Rosielle - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosielle

Een publicatie door Taco Rosielle met gegevens over oa. de families Rosielle, Roseille, Kramer, Smit, Lammers, Rakké, Benjamins, Uitenbosch, Klene en Top.


Screenshot van website

Stamboom Roskam - www.genealogieonline.nl/stamboom-roskam

Een publicatie door Ad Roskam met gegevens over oa. de families Roskam, Grootendorst, Buisert, De Jong, Visser, Teeuw, Drinkwaard, Van der Vlies, Kok en Lanser.


Screenshot van website

Stamboom Roskam - van Rouveroy van Nieuwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-roskam-van-rouveroy-van-nieuwaal

Een publicatie door Annellies Olgers met gegevens over oa. de families Roskam, Van Rouveroy, Bogaardt, De Chaufepié.


Screenshot van website

Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen - www.genealogieonline.nl/stamboom-ross

Een publicatie door Ton Ross met gegevens over oa. de families Ross, Peters, Hart, van der Willigen, Schnitzler, Blom, van der Steen, van Dommelen en Gerritsen.


Screenshot van website

Stamboom Rotink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rotink

Een publicatie door R. Rotink met gegevens over oa. de families Rotink, Roeterinck, Roetink, Roetinck, Rootinck, Groot Kormelink, Roeterinck (Rotink), Knikkink, Olminkhof en Harmelink.


Screenshot van website

Stamboom Rottink en Poelhekken - www.genealogieonline.nl/stamboom-rottink-en-poelhekken

Een publicatie door Erik Rottink met gegevens over oa. de families Lageveen, Van Dijk, Ten Tije, Rottink, Ten Thije, Slotboom, Bos, Van Ginkel, Diepeveen en Van Manen.


Screenshot van website

Stamboom Roubos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos

Een publicatie door Ton Roubos met gegevens over oa. de families Roubos, Van Dijk, Rietveld, Vos, De Rooij, Van Eeren, Donkersloot, Dekker, Van Andel en Van der Pluijm.


Screenshot van website

Stamboom Rouwenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-rouwenhorst

Een genealogische publicatie door Erik Hendrik Rouwenhorst met gegevens over onder andere de families Rouwenhorst, Koldenhof, Neusink, Van der Maten, Slotboom en Visser.


Screenshot van website



Genealogie nieuws