stamboomgids

Familienamen » R

Websites 491 - 500 van 583:

Stamboom Rozenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozenberg

Een publicatie door H. Rozenberg met gegevens over oa. de families Rozenberg, De Vries, De Jong, Van der Wijk, Klijnstra, Bron, Stoelwinder, Van der Bos, Post en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Rozendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozendaal

Een publicatie door Herman Rozendaal met gegevens over oa. de families Rozendaal, Van der Slikke, Plaisier, Marsilje, Van de Wege, De Vlieger, Hage, Van Nieuwenhuijzen, Wisse en Varel.


Screenshot van website

Stamboom Rozet, Genealogie Leegstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozet-genealogie-leegstra

Een publicatie door Karin Leegstra-de Beer met gegevens over oa. de families Rozet, Pelt, Tielman, De Beer, Jackstein, Verboon, Croes, Post, Noija en Theedens.


Screenshot van website

Stamboom Rozier - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozier

Een genealogische publicatie door Bert Rozier met gegevens over onder andere de families Rosier, Rozier, Rozie, Van Kempen, Cornelisse, Jans, Van Ulden, Baars en Huclet.


Screenshot van website

Stamboom Ruijgenwerf - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijgenwerf

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Reijnen, Floris, Huijgen, Cornelis, Reynsz, Reynsdr, Dircxsz, Aelberts en Aelberts.


Screenshot van website

Stamboom Ruijter, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijter-blaricum

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Ruijter, De Ruijter, Ruiter, De Ruiter, Brouwer, Post, Puijk, Speller, Kuit en Dorresteijn.


Screenshot van website

Stamboom Ruijters - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijters

Een genealogische publicatie door Cor Ruijters met gegevens over onder andere de families Ruijters, Coolegem, Bodenstaff, Koose, Van der Kallen, Houthuijse, Meijers, De Baer en Van Gent.


Screenshot van website

Stamboom Ruiters/Ruijters - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruiters-ruijters

Een genealogische publicatie door Oscar Ruiters met gegevens over onder andere de families Ruiters, Ruijters, Haussmann, Janssen, Fizaan, Walter, Bakker, Heitling en Erkelens.


Screenshot van website

Stamboom Russchenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-russchenberg

Gegevens over oa. de families Russchenberg, Casadaban, Van Dijk, Vlieland, De Vegte, Vegt, Schep, Stoel, Brown en Wind.


Screenshot van website

Stamboom Ruterink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruterink

Een publicatie door A. Ruterink met gegevens over oa. de families Jansen, Reuterink, Gerritsen, Harmsen, Groenewoud, Besselink, Lenselink, Onderstal, Bosvelt en Woerts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws