stamboomgids

Familienamen » R

Websites 491 - 500 van 577:

Stamboom Ruijters - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijters

Een genealogische publicatie door Cor Ruijters met gegevens over onder andere de families Ruijters, Coolegem, Bodenstaff, Koose, Van der Kallen, Houthuijse, Meijers, De Baer en Van Gent.


Screenshot van website

Stamboom Ruiters/Ruijters - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruiters-ruijters

Een genealogische publicatie door Oscar Ruiters met gegevens over onder andere de families Ruiters, Ruijters, Haussmann, Janssen, Fizaan, Walter, Bakker, Heitling en Erkelens.


Screenshot van website

Stamboom Russchenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-russchenberg

Gegevens over oa. de families Russchenberg, Casadaban, Van Dijk, Vlieland, De Vegte, Vegt, Schep, Stoel, Brown en Wind.


Screenshot van website

Stamboom Ruterink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruterink

Een publicatie door A. Ruterink met gegevens over oa. de families Jansen, Reuterink, Gerritsen, Harmsen, Groenewoud, Besselink, Lenselink, Onderstal, Bosvelt en Woerts.


Screenshot van website

Stamboom Rutgers van der Loeff - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgers-van-der-loeff

Een publicatie door Arnoud Rutgers van der Loeff met gegevens over oa. de families Van der Loeff, Manschot, Rutgers Van Der Loeff, Themmen, Verniers Van Der Loeff, Goemans, Van Swinderen, Van der Tuuk, Schim Van Der Loeff en Alting.


Screenshot van website

Stamboom Rutges - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutges

Een publicatie door Ap Rutges met gegevens over oa. de families Rutges, America, Rutjens, Nollen, Brouwers, Looymans, Eras, Van Heijningen, Roebroeck America en Mast van Der.


Screenshot van website

Stamboom Rutgrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgrink

Een publicatie door Bert Rutgrink met gegevens over oa. de families Rutgrink, Van Oosten, Brugman, Van Schoten, Ridder, Van der Gragt, Bakker, Van 't Hof, Hafkamp en Plaat.


Screenshot van website

Stamboom Rutten - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutten

Een genealogische publicatie door Richard Rutten met gegevens over onder andere de families Burgersdijk, Van Bronckhorst, Barendregt, Visser, Thierens, De Wilde, Nicolai, Couvee en Mostert.


Screenshot van website

Stamboom Ruwhof en Kreijenveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruwhof-en-kreijenveld

Een publicatie door Wendy Ruwhof met gegevens over oa. de families Ruwhof, Jansen, Ten Cate, Scholten, Ter Wengel, Nijland, Dieperink, Van Eijkel, Olthof en Abbink.


Screenshot van website

Stamboom Tom en Désirée Rowel-Janssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rowel-janssen

Een publicatie door Tom Rowel met gegevens over oa. de families Rowel, Haartman, Haneveer, Laar, van, Arum, van, Egeraat, van, Munster, van, Sluijter en Sluijter.


Screenshot van website



Genealogie nieuws