stamboomgids

Familienamen » R

Websites 461 - 470 van 571:

Stamboom Roozegaarde - www.genealogieonline.nl/stamboom-roozegaarde

Een publicatie door Henk Roozegaarde met gegevens over oa. de families Rosegaarde, Roosegaarde, Roosegaarde Bisschop, Jansen, Roozegaarde, Lovink, Reugebrink, Remmelink, Nuijsink en Bisschop.


Screenshot van website

Stamboom Rorije - www.genealogieonline.nl/stamboom-rorije

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Bredewout, Fiks, Fikse en Rietberg.


Screenshot van website

Stamboom Ros en Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ros-en-hofman

Een publicatie door Edwin Ros met gegevens over oa. de families Kalle, Ros, Dieleman, Keus, Lap, De Jager, Vrolijk, Schilperoort, De Witte en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Ros van Zegwaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-ros-van-zegwaart

Een publicatie door Ed Ros met gegevens over oa. de families Visser, Van Hattem, Ros, De Jong, Vermaas, Willemse, Monster, Geleijnse, Van Beveren en Roggeband.


Screenshot van website

Stamboom Rosema - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosema

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Rosema, Holman, Blaauw, Van der Weerden, Zuidema, Poelstra, Verburgh, Boven, De Jonge en Huizinga.


Screenshot van website

Stamboom Rosenkrantz - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosenkrantz

Een genealogische publicatie door Patrick Crooijmans met gegevens over onder andere de families Rosenkrantz, Vos, Hofmeester, Van der Grijspaarde, Offermans, Traudes, Dons, Jans en Steuver.


Screenshot van website

Stamboom Rosenkranz - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosenkranz

Een genealogische publicatie door Liselotte Rosenkranz met gegevens over onder andere de families Van Nieuwenhoven, Klein Nagelvoort, Stuiver, Donker, Rosenkranz, Kostwinder, De Vries, Vonk en Zorn.


Screenshot van website

Stamboom Rosielle - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosielle

Een publicatie door Taco Rosielle met gegevens over oa. de families Rosielle, Roseille, Kramer, Smit, Lammers, Rakké, Benjamins, Uitenbosch, Klene en Top.


Screenshot van website

Stamboom Roskam - www.genealogieonline.nl/stamboom-roskam

Een publicatie door Ad Roskam met gegevens over oa. de families Roskam, Grootendorst, Buisert, De Jong, Visser, Teeuw, Drinkwaard, Van der Vlies, Kok en Lanser.


Screenshot van website

Stamboom Roskam - van Rouveroy van Nieuwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-roskam-van-rouveroy-van-nieuwaal

Een publicatie door Annellies Olgers met gegevens over oa. de families Roskam, Van Rouveroy, Bogaardt, De Chaufepié.


Screenshot van website



Genealogie nieuws