stamboomgids

Familienamen » R

Websites 461 - 470 van 592:

Stamboom Rommens - www.genealogieonline.nl/stamboom-rommens

Een publicatie door Frank Rommens met gegevens over oa. de families Stalpers, Van Gils, Rommens, De Bruin, Kloet, De Jong, Muijs, Blonk, Bekers en Van der Wolf.


Screenshot van website

Stamboom Rondel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rondel

Een publicatie door F. Rondel met gegevens over oa. de families Rondel, Vrijhoeven, De Man, Hakker, Roeters, Sorel, De Wit, Janssen, Kalbfleisch en Frijters.


Screenshot van website

Stamboom Ronnen en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-ronnen

Een genealogische publicatie door Ronnen met gegevens over onder andere de families Leenders, Stassen, Hamers, Moors, Linders, Simons, Offermans, Hermans en Vrancken.


Screenshot van website

Stamboom Roodakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodakker

Een publicatie door B. en P. Roodakker met gegevens over oa. de families Rooijakkers, Roodakker, Van Roijacker, Rooijakkers, Rooiakkers, Roodakkers, Van Mil, Roijackers, Van Wetten, Borghouts en Peeters.


Screenshot van website

Stamboom Roodbol - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodbol

Een genealogische publicatie door Ronny Roodbol met gegevens over onder andere de families Dekker, Roodbol, Pijpers, Duijverman, Hurst, Soury, Stol, De Waal en Van Tejilingen.


Screenshot van website

Stamboom Roodenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenburg

Een publicatie door Robert Roodenburg met gegevens over oa. de families Rodenburg, Poot, Roodenburg, Rodenburch, De Liefde, Van Waermont (Caaskoper), Zijtmaesland, Van der Valck, Hoogerdam en Rodenburgh.


Screenshot van website

Stamboom Roodenrijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenrijs

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Roodenrijs, Rodenrijs, Van der Zalm, Timmermans, Rosenburgh, Schrijvers, Van Koppen, Van Duijn, Veldhuis en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Rooms [Zeeuws-Vlaanderen] - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooms

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Vervaet, Rooms, De Witte, De Rijcke, Cleijman, Kamoen, Gijsel, Buijsse, Fermont en Wennekers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roos

Een publicatie door L. Roos met gegevens over oa. de families Revers, Roos, Van Kampen, Van Willigenburg, Hamwijk, Van den Berg, Te Kulve, Van Dijkhuizen, Bregman en Boers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-roos

Een publicatie door G. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Versendaal, Sinterniklaas, Sint Nicolaas, Van Bruggen, Van der Grond, Sintnicolaas, De Jong, Berghout en Verzendaal.


Screenshot van website



Genealogie nieuws