stamboomgids

Familienamen » R

Websites 461 - 470 van 616:

Stamboom Rodrigues de Miranda - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-rodrigues-de-miranda

Een publicatie door M.H. Rodrigues de Miranda met gegevens over oa. de families Rodrigues de Miranda, De Miranda, Roco, Brandon Bravo, Abas, Querido, Miranda, Lopez Cardozo, Molxo en Senior Coronel.


Screenshot van website

Stamboom Roeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeck

Een publicatie door Karel Roeck met gegevens over oa. de families Roeck, Muls, Laureys, De Rouck, Michiels, Bruffaerts, Didden, Moïs, Podoor en Put.


Screenshot van website

Stamboom Roekeloos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roekeloos

Een genealogische publicatie door Harry Roekeloos met gegevens over onder andere de families Roekeloos, Roeckeloos, Roekeloes, Reukeloos, Rockeloos, Roukeloos, Roukeloes, Vanzegbroeck en Rukeloos.


Screenshot van website

Stamboom Roel de Ruiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-roel-de-ruiter

Een genealogische publicatie door Roel de Ruiter met gegevens over onder andere de families Aarts, De Louw, Tobias, De Ruiter, Bastiaans, De Leest, Van Moorsel, Bisseling en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Roeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-roeland

Een publicatie door Loek Roeland met gegevens over oa. de families Roeland, Fokker, Bennink, Strootman, Boons, Ruitenberg, M Bennink, Ploeg, Vos en Bromet.


Screenshot van website

Stamboom Roelands-Boeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelands-boeren

Een publicatie door Mathieu Roelands met gegevens over oa. de families Boeren, Van der Voorn, Bax, Van der Vooren, Roelands, Verhoeven, Van Gils, Van Beek, Kooijen en Hoefmans.


Screenshot van website

Stamboom Roelfsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelfsema

Een publicatie door Ike Roelfsema met gegevens over oa. de families Plekker, Hemminga, Boelens, Van Douwen, Ellerbroek, Stuveling, Lycklama A Nijeholt, Van Egmond, Plecker en Roelfsema.


Screenshot van website

Stamboom Roelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelink

Een publicatie door Ben Roelink met gegevens over oa. de families Roelink, Roling, Roerlink ) Roling " ( Rolink Roelik, V.d.most, Roling ", Rolink " ( Roelink )roling, Roelink ( Rolink ), Gooij, Van Kessel en Wulfkotte.


Screenshot van website

Stamboom Roelofs/Koetsier 1655-heden - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelofs-koetsier

Een genealogische publicatie door Han Beglinger met gegevens over onder andere de families Koetsier, Jans, Roelofs, Geerts Koetsier, Boer, Pieters, Hilberts, Krijthe en Schuring.


Screenshot van website

Stamboom Roels - www.genealogieonline.nl/stamboom-roels

Een publicatie door Henk van de Nes met gegevens over oa. de families Kroon, Roels, Vermeulen, Van der Laan, Moerkerken, Maas, Somers, Vaessen, Hoebeke en La Heij.


Screenshot van website



Genealogie nieuws