stamboomgids

Familienamen » R

Websites 461 - 470 van 553:

Stamboom Rozeman en diverse Joodse families - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozeman-en-diverse-joodse-families

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Trapman, De Hond, Bremer, Noordhoek Hegt, Cohen, Spies, Van Boven, Norden, Van Schaik en Rozema.

Screenshot van website

Stamboom Rozenbaum / Rosenbaum - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozenbaum

Een publicatie door PAT Rozenbaum met gegevens over oa. de families Rosenbaum, Versteegh, Haagen, Rozenbaum, Thelen (Thenen), Goenee, Ross, Oostrum, Van Dorpen en Grell (Groll).

Screenshot van website

Stamboom Rozenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozenberg

Een publicatie door H. Rozenberg met gegevens over oa. de families Rozenberg, De Vries, De Jong, Van der Wijk, Klijnstra, Bron, Stoelwinder, Van der Bos, Post en Jonker.

Screenshot van website

Stamboom Rozendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozendaal

Een publicatie door Herman Rozendaal met gegevens over oa. de families Rozendaal, Van der Slikke, Plaisier, Marsilje, Van de Wege, De Vlieger, Hage, Van Nieuwenhuijzen, Wisse en Varel.

Screenshot van website

Stamboom Rozet, Genealogie Leegstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozet-genealogie-leegstra

Een publicatie door Karin Leegstra-de Beer met gegevens over oa. de families Rozet, Pelt, Tielman, De Beer, Jackstein, Verboon, Croes, Post, Noija en Theedens.

Screenshot van website

Stamboom Rozier - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozier

Een genealogische publicatie door Bert Rozier met gegevens over onder andere de families Rosier, Rozier, Rozie, Van Kempen, Cornelisse, Jans, Van Ulden, Baars en Huclet.

Screenshot van website

Stamboom Rudelsheim - www.genealogieonline.nl/stamboom-rudelsheim

Een publicatie door Johan Gerritsen met gegevens over oa. de families Rudelsheim, Rudelsum, Bilderbeek, Blits, Rudelsum N.n., Abraham, Gosschalk, Anholt, Manus.

Screenshot van website

Stamboom Ruijgenwerf - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijgenwerf

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Reijnen, Floris, Huijgen, Cornelis, Reynsz, Reynsdr, Dircxsz, Aelberts en Aelberts.

Screenshot van website

Stamboom Ruijter, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijter-blaricum

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Ruijter, De Ruijter, Ruiter, De Ruiter, Brouwer, Post, Puijk, Speller, Kuit en Dorresteijn.

Screenshot van website

Stamboom Ruijters - www.genealogieonline.nl/stamboom-ruijters

Een genealogische publicatie door Cor Ruijters met gegevens over onder andere de families Ruijters, Coolegem, Bodenstaff, Koose, Van der Kallen, Houthuijse, Meijers, De Baer en Van Gent.

Screenshot van website



Genealogie nieuws