stamboomgids

Familienamen » R

Websites 481 - 490 van 612:

Stamboom Roodbol - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodbol

Een genealogische publicatie door Ronny Roodbol met gegevens over onder andere de families Dekker, Roodbol, Pijpers, Duijverman, Hurst, Soury, Stol, De Waal en Van Tejilingen.


Screenshot van website

Stamboom Roodenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenburg

Een publicatie door Robert Roodenburg met gegevens over oa. de families Rodenburg, Poot, Roodenburg, Rodenburch, De Liefde, Van Waermont (Caaskoper), Zijtmaesland, Van der Valck, Hoogerdam en Rodenburgh.


Screenshot van website

Stamboom Roodenrijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenrijs

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Roodenrijs, Rodenrijs, Van der Zalm, Timmermans, Rosenburgh, Schrijvers, Van Koppen, Van Duijn, Veldhuis en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Rooms [Zeeuws-Vlaanderen] - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooms

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Vervaet, Rooms, De Witte, De Rijcke, Cleijman, Kamoen, Gijsel, Buijsse, Fermont en Wennekers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-roos

Een publicatie door L. Roos met gegevens over oa. de families Revers, Roos, Van Kampen, Van Willigenburg, Hamwijk, Van den Berg, Te Kulve, Van Dijkhuizen, Bregman en Boers.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-roos

Een publicatie door G. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Versendaal, Sinterniklaas, Sint Nicolaas, Van Bruggen, Van der Grond, Sintnicolaas, De Jong, Berghout en Verzendaal.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/familie-roos-stamboom

Een publicatie door Kees Izelaar met gegevens over oa. de families Roos, Van der Hoek, Dekker, Gravendeel, Bijl, Letterman, Van der Schoor, Kraak, Klootwijk en Van Pelt.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/roos-stamboom

Een publicatie door Fred Roos met gegevens over oa. de families Lankhorst, Roos, Schoonhoven, Hoogwerf, Spaan, Bergers, Bikneus, Van den Berg, Takkenberg en Knape.


Screenshot van website

Stamboom Roos - www.genealogieonline.nl/stamboom_roos

Een genealogische publicatie door Clemens Roos met gegevens over onder andere de families Roos, Perk, Van Tholl, Ethard, Dixon, Jainandunsing, Emanuelson, Lieuw Kie Song en De Graven.


Screenshot van website

Stamboom Rooseboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooseboom

Een publicatie door Jan Rooseboom met gegevens over oa. de families Vega, Rooseboom, Van Nassau, Simonis, Smit, Roseboom, Langeweg, Jansen, Noah en Pistoor.


Screenshot van website



Genealogie nieuws