stamboomgids

Familienamen » R

Websites 481 - 490 van 617:

Stamboom Rombouts-Van Dommelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-rombouts-van-dommelen

Een publicatie door M. Schaapkens met gegevens over oa. de families Van Bladel, Zoontjens, Van Dommelen, Uitjens, Rombouts, Hakkens, Van Pelt, Van Oolen, Van den Broek en Melis.


Screenshot van website

Stamboom Romeyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-romeyn

A genealogical publication by Anthony Romeyn with information about, among others, the families Romeijn, Romeyn, De Monye, Romine, Romijn, Ruighaver, Silvius, Romein and De Monije.


Screenshot van website

Stamboom Romijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-romijn

Een publicatie door L. Romijn met gegevens over oa. de families Romijn, Roozendaal, Quaadgras, Kwaadgras, Cras, Du Chattel, De Zoete, Van Beele, Van den Berg en Rozendaal.


Screenshot van website

Stamboom Rondel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rondel

Een publicatie door F. Rondel met gegevens over oa. de families Rondel, Vrijhoeven, De Man, Hakker, Roeters, Sorel, De Wit, Janssen, Kalbfleisch en Frijters.


Screenshot van website

Stamboom Ronnen en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-ronnen

Een genealogische publicatie door Ronnen met gegevens over onder andere de families Leenders, Stassen, Hamers, Moors, Linders, Simons, Offermans, Hermans en Vrancken.


Screenshot van website

Stamboom Roodakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodakker

Een publicatie door B. en P. Roodakker met gegevens over oa. de families Rooijakkers, Roodakker, Van Roijacker, Rooijakkers, Rooiakkers, Roodakkers, Van Mil, Roijackers, Van Wetten, Borghouts en Peeters.


Screenshot van website

Stamboom Roodbol - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodbol

Een genealogische publicatie door Ronny Roodbol met gegevens over onder andere de families Dekker, Roodbol, Pijpers, Duijverman, Hurst, Soury, Stol, De Waal en Van Tejilingen.


Screenshot van website

Stamboom Roodenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenburg

Een publicatie door Robert Roodenburg met gegevens over oa. de families Rodenburg, Poot, Roodenburg, Rodenburch, De Liefde, Van Waermont (Caaskoper), Zijtmaesland, Van der Valck, Hoogerdam en Rodenburgh.


Screenshot van website

Stamboom Roodenrijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenrijs

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Roodenrijs, Rodenrijs, Van der Zalm, Timmermans, Rosenburgh, Schrijvers, Van Koppen, Van Duijn, Veldhuis en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Rooms [Zeeuws-Vlaanderen] - www.genealogieonline.nl/stamboom-rooms

Een publicatie door Frans van den Bemd met gegevens over oa. de families Vervaet, Rooms, De Witte, De Rijcke, Cleijman, Kamoen, Gijsel, Buijsse, Fermont en Wennekers.


Screenshot van website