stamboomgids

Familienamen » R

Websites 321 - 330 van 563:

Stamboom Jan de Rijke - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-de-rijke

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families De Rijke, De Kok, Vlaander, Bakker, Overbeeke, Wiltenburg, Verseput, Have, Botvliet en Berrevoets.


Screenshot van website

Stamboom la Roi (larooi, larooij) - www.genealogieonline.nl/stamboom-la-roi

Een publicatie door Sietse la Roi met gegevens over oa. de families Larooij, Larooi, La Rooi, La Roi, Dijkstra, La Rooy, Stroosma, Hoekstra, Heide van Der en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Margaretha Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-margaretha-radix

Een genealogische publicatie door Gerda van der Veen met gegevens over onder andere de families Radix, Smagghe, Nijmeyer, Stellingsma, Van Maastrigt, Gorren, Stochius, Conings en Bouwens.


Screenshot van website

Stamboom Mike Regtop - www.genealogieonline.nl/stamboom-mike-regtop

Een publicatie door Chantal Monique Regtop-Hofstee met gegevens over oa. de families Schonewille, Benjamins, Botter, Vos, IJmker, Schokker, Koster, Booij, Profijt en Doldersum.


Screenshot van website

Stamboom Raatjes en Sloots - www.genealogieonline.nl/stamboom-raatjes-sloots

Een publicatie door Johan Raatjes met gegevens over oa. de families Jager, Huizingh, Sloots, Van Bergen, Veenstra, Woltjer, Jans, Van Tilborg, Dijk en Foekens.


Screenshot van website

Stamboom Rabeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-rabeling

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Rabeling, Rabelink, Ozeegh, Grevink, Sondergelt, Rabelinck, Menke, Verhagen en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Raben en Lucassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-raben-en-lucassen

Een genealogische publicatie door Leo Raben met gegevens over onder andere de families Raben, Lucassen, Jansen, Peters, Raben(2), Boerstal, Booltink, Raaben en Freriks.


Screenshot van website

Stamboom Rademaker - www.peterse.org

Rademaker


Screenshot van website

Stamboom Rademaker Utrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-rademaker-utrecht

Een genealogische publicatie door Harry Rmk met gegevens over onder andere de families Rademaker, Kocken, Grauel, Nagel, Werkhoven, Van Wingerden, Van Klooster, Terneuse en Versteeg.


Screenshot van website

Stamboom Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-radix

Een publicatie door Hefra van Schajik met gegevens over oa. de families Radix, Doek, Blok, Osnabrugge, van, Vos, Schouten, Hammerslag, Jans en Jans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws