stamboomgids

Familienamen » R

Websites 321 - 330 van 574:

Stamboom Gerrit Rademaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-gerrit-rademaker

Een genealogische publicatie door A. Rademaker met gegevens over onder andere de families Bezemer, Besemer, Visser, Van Driel, Boer, De Jong, De Borst, Bakker en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Heerke Roukema - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerke-roukema

Een publicatie door Heerke Roukema met gegevens over oa. de families Roukema, Visser, De Vries, Van der Meulen, Stapersma, Span, Hoekstra, De Jong, Faber en Bouma.


Screenshot van website

Stamboom Hermanus Johannes van Raaphorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-raaphorst

Een publicatie door Herman van Raaphorst met gegevens over oa. de families Van Raaphorst, Vlootman, Rezelman, Teeuwen, Bruijns, Van Heemsbergen, Balk, Woutersen en Woutersen.


Screenshot van website

Stamboom Imre Rossel - www.genealogieonline.nl/stamboom-imre-rossel

Een publicatie door Imre Rossel met gegevens over oa. de families Joosten, Groot, Peppen, Post, Keultjes, Wiertsema, Rossel, Riepma, De Groot en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Johan Roets - www.genealogieonline.nl/stamboom-johan-roets

Een genealogische publicatie door Johan Roets met gegevens over onder andere de families Roets, Verschraege, Cortvriendt, Winne, Schelfhout, Taalman, Doppegieter, De Winter en Meuleman.


Screenshot van website

Stamboom la Roi (larooi, larooij) - www.genealogieonline.nl/stamboom-la-roi

Een publicatie door Sietse la Roi met gegevens over oa. de families Larooij, Larooi, La Rooi, La Roi, Dijkstra, La Rooy, Stroosma, Hoekstra, Heide van Der en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Margaretha Radix - www.genealogieonline.nl/stamboom-margaretha-radix

Een genealogische publicatie door Gerda van der Veen met gegevens over onder andere de families Radix, Smagghe, Nijmeyer, Stellingsma, Van Maastrigt, Gorren, Stochius, Conings en Bouwens.


Screenshot van website

Stamboom Mike Regtop - www.genealogieonline.nl/stamboom-mike-regtop

Een publicatie door Chantal Monique Regtop-Hofstee met gegevens over oa. de families Schonewille, Benjamins, Botter, Vos, IJmker, Schokker, Koster, Booij, Profijt en Doldersum.


Screenshot van website

Stamboom Raatjes en Sloots - www.genealogieonline.nl/stamboom-raatjes-sloots

Een publicatie door Johan Raatjes met gegevens over oa. de families Jager, Huizingh, Sloots, Van Bergen, Veenstra, Woltjer, Jans, Van Tilborg, Dijk en Foekens.


Screenshot van website

Stamboom Rabeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-rabeling

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Rabeling, Rabelink, Ozeegh, Grevink, Sondergelt, Rabelinck, Menke, Verhagen en Verhagen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws