stamboomgids

Familienamen » S

Websites 261 - 270 van 1252:

Kroniek van onze Familienaam Schuurman - www.famschuurman.nl

Dit is ons persoonlijk onderzoek naar de herkomst van voornamelijk de naam Schuurman. We zijn nog niet zo lang bezig maar hebben al heel wat kunnen vi


Screenshot van website

Kwartieren Schouwenburg-Kruit - www.genealogieonline.nl/kwartieren-schouwenburg-kruit

Een publicatie door Henri Schouwenburg met gegevens over oa. de families Schouwenburg, Van Santen, Ter Veer, Van der Spek, Kruit, Vlietstra, Vermaat, Van Schouwenburg, Langenberg en Schouburg.


Screenshot van website

Kwartierstaat Stavenga - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat--stavenga

Een publicatie door S.M. de Vries .


Screenshot van website

Kwartierstaat Arnold J.G.Swart - home.kpn.nl/aswa154

Kwartierstaat in XLI generaties


Screenshot van website

Kwartierstaat FHC Schellekens - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fhc-schellekens

Een publicatie door FHC Schellekens met gegevens over oa. de families Schellekens, Horsten, Van Rooij, Trompenaers, Verdonck, Van Beers, De Graaf, De Wael,, Beens..


Screenshot van website

Kwartierstaat Hendrikje Spoelstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrikje-spoelstra

Een publicatie door Matthijs Vonder met gegevens over oa. de families Spoelstra, Zandburg, Fennema, Tilstra, Wagenaar, Zandstra, De Jong, Annes, Kronemeijer en Loonstra.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Schrijver - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-schrijver

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families De Kok, Murre, Smit, Van Boven, Welleman, Otte, Westveer, Wiskerke en Wiskerke.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johan De Smedt - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johan-de-smedt

Een publicatie door Michel de Smedt met gegevens over oa. de families De Smedt, Oosters, De Smet, Geerts, Laneau, Sieben, De Boeck, Huysegoms, De Vos en Meert.


Screenshot van website

Kwartierstaat John van Schaijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-john-van-schaijk

Een publicatie door John van Schaijk met gegevens over oa. de families Der Franken, Voets, Van Lotharingen, Van het Romeinse Rijk, Joosten, Van Amstel, Van Bourgondie, Wouters, Jansen en Van Thuringen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marco Snoeren - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marco-snoeren

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Van Rijn, Van der Geest, Romeijn, Kouwenhoven, Verbeek, Snoeren, Van der Helm, Van der Meer en Van Veen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws