stamboomgids

Familienamen » S

Websites 261 - 270 van 1239:

Kwartierstaat Arnold J.G.Swart - home.kpn.nl/aswa154

Kwartierstaat in XLI generaties

Screenshot van website

Kwartierstaat FHC Schellekens - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fhc-schellekens

Een publicatie door FHC Schellekens met gegevens over oa. de families Schellekens, Horsten, Van Rooij, Trompenaers, Verdonck, Van Beers, De Graaf, De Wael,, Beens..

Screenshot van website

Kwartierstaat Hendrikje Spoelstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrikje-spoelstra

Een publicatie door Matthijs Vonder met gegevens over oa. de families Spoelstra, Zandburg, Fennema, Tilstra, Wagenaar, Zandstra, De Jong, Annes, Kronemeijer en Loonstra.

Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Schrijver - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-schrijver

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families De Kok, Murre, Smit, Van Boven, Welleman, Otte, Westveer, Wiskerke en Wiskerke.

Screenshot van website

Kwartierstaat Johan De Smedt - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johan-de-smedt

Een publicatie door Michel de Smedt met gegevens over oa. de families De Smedt, Oosters, De Smet, Geerts, Laneau, Sieben, De Boeck, Huysegoms, De Vos en Meert.

Screenshot van website

Kwartierstaat John van Schaijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-john-van-schaijk

Een publicatie door John van Schaijk met gegevens over oa. de families Der Franken, Voets, Van Lotharingen, Van het Romeinse Rijk, Joosten, Van Amstel, Van Bourgondie, Wouters, Jansen en Van Thuringen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Marco Snoeren - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marco-snoeren

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Van Rijn, Van der Geest, Romeijn, Kouwenhoven, Verbeek, Snoeren, Van der Helm, Van der Meer en Van Veen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Marie Stolzenbach - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marie-stolzenbach

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Van Hoek, Stolzenbach,Krelot, Hulsebos, Bieri, Van Beusekom, Roos en Schagen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Pieternella Soldaat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieternella-soldaat

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Visbeen, Soldaat, Nijdam, Molenaar, Gestel, Bousema, Noorman, Van der Vliet, Van Es en Schravelaar.

Screenshot van website

Kwartierstaat Rene Charles Stoevelaar - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rene-charles-stoevelaar

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Dalebout, Kerdel, Stoevelaar, Van Wingerden, Bakker, Albers, Welmers, Van Wijngaarden, Zandman en Wegerif.

Screenshot van website



Genealogie nieuws