stamboomgids

Familienamen » S

Websites 271 - 280 van 1240:

Kwartierstaat Rens Stroo - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rens-stroo

Een publicatie door David Stroo met gegevens over oa. de families Verhage, Stroo, Coppoolse, Wisse, Back, Riemens, Vendeville, Houterman, Geschiere en Kodde.

Screenshot van website

Kwartierstaat Schaapman Boksen, Prins, Hollander, van Spijker, Bakker, Wolf - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schaapman-boksen

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Prins, Schaapman, Boksen, Coster, Groenewegen, Smit, Keyseroom, Boxen, Van Eelen en Bakker.

Screenshot van website

Kwartierstaat Scheijven-Koch - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-scheijven-koch

Een publicatie door Rens Scheijven met gegevens over oa. de families Absil, Heijnen, Gevers, Van Cronenburg, Van Leeuwen, Janssen, Meens, Van Gerwen, Joosten en Thijssen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Schoffelen-Briels - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schoffelen-briels

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Habets, Janssen, Schoffelen, Hermans, Didden, Caris, Gielen, Verstappen, Gijsen en Willems.

Screenshot van website

Kwartierstaat Schouten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schouten

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Schouten en Veerman

Screenshot van website

Kwartierstaat Sels-Ruts - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sels-ruts

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Verdonck, Grobben, Verspaandonk, Ruts, Hendrickx, De Bie, Van Dooren, Sels, Huybs en Kemps.

Screenshot van website

Kwartierstaat Senden-Hanzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-senden-hanzen

Een publicatie door H. Senden met gegevens over oa. de families Senden, Lemmens, Wetzels, Keulen, Mommers, Kengen, Keulers, Prevoo, Janssen en Waltmans.

Screenshot van website

Kwartierstaat Sips - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sips

Een publicatie door J. Sips met gegevens over oa. de families Sips, Sibs, Dirven, Oomen, Brocatus, Leijten, Van Wasbeek, Schrauwen, Nuyten en Lips.

Screenshot van website

Kwartierstaat Smit, Schaapman, Woelderink, Boksen, Apperlo, Pol, Prins - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-smit

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Smit, Prins, Schaapman, Post, Apperlo, Lier, Woelderink, Pol, Visscher en Boksen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Spaans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-spaans

Een publicatie door Mike Spaans met gegevens over oa. de families Van Gaalen, De Wilde, Verburg, Lunenburg, Spaans, Noordhoek, Brandsen, Jongejan, Keus en Visher.

Screenshot van website



Genealogie nieuws