stamboomgids

Familienamen » S

Websites 271 - 280 van 1252:

Kwartierstaat Marie Stolzenbach - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marie-stolzenbach

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Van Hoek, Stolzenbach,Krelot, Hulsebos, Bieri, Van Beusekom, Roos en Schagen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Pieternella Soldaat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieternella-soldaat

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Visbeen, Soldaat, Nijdam, Molenaar, Gestel, Bousema, Noorman, Van der Vliet, Van Es en Schravelaar.


Screenshot van website

Kwartierstaat Rene Charles Stoevelaar - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rene-charles-stoevelaar

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Dalebout, Kerdel, Stoevelaar, Van Wingerden, Bakker, Albers, Welmers, Van Wijngaarden, Zandman en Wegerif.


Screenshot van website

Kwartierstaat Rens Stroo - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rens-stroo

Een publicatie door David Stroo met gegevens over oa. de families Verhage, Stroo, Coppoolse, Wisse, Back, Riemens, Vendeville, Houterman, Geschiere en Kodde.


Screenshot van website

Kwartierstaat Schaapman Boksen, Prins, Hollander, van Spijker, Bakker, Wolf - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schaapman-boksen

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Prins, Schaapman, Boksen, Coster, Groenewegen, Smit, Keyseroom, Boxen, Van Eelen en Bakker.


Screenshot van website

Kwartierstaat Scheijven-Koch - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-scheijven-koch

Een publicatie door Rens Scheijven met gegevens over oa. de families Absil, Heijnen, Gevers, Van Cronenburg, Van Leeuwen, Janssen, Meens, Van Gerwen, Joosten en Thijssen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Schoffelen-Briels - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schoffelen-briels

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Habets, Janssen, Schoffelen, Hermans, Didden, Caris, Gielen, Verstappen, Gijsen en Willems.


Screenshot van website

Kwartierstaat Schouten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schouten

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Schouten en Veerman


Screenshot van website

Kwartierstaat Sels-Ruts - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sels-ruts

Een publicatie door Ivo Ribbens met gegevens over oa. de families Verdonck, Grobben, Verspaandonk, Ruts, Hendrickx, De Bie, Van Dooren, Sels, Huybs en Kemps.


Screenshot van website

Kwartierstaat Senden-Hanzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-senden-hanzen

Een publicatie door H. Senden met gegevens over oa. de families Senden, Lemmens, Wetzels, Keulen, Mommers, Kengen, Keulers, Prevoo, Janssen en Waltmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws