stamboomgids

Familienamen » S

Websites 281 - 290 van 1253:

Kwartierstaat Sips - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sips

Een publicatie door J. Sips met gegevens over oa. de families Sips, Sibs, Dirven, Oomen, Brocatus, Leijten, Van Wasbeek, Schrauwen, Nuyten en Lips.


Screenshot van website

Kwartierstaat Smit, Schaapman, Woelderink, Boksen, Apperlo, Pol, Prins - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-smit

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Smit, Prins, Schaapman, Post, Apperlo, Lier, Woelderink, Pol, Visscher en Boksen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Spaans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-spaans

Een publicatie door Mike Spaans met gegevens over oa. de families Van Gaalen, De Wilde, Verburg, Lunenburg, Spaans, Noordhoek, Brandsen, Jongejan, Keus en Visher.


Screenshot van website

Kwartierstaat Stakenborghs - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-stakenborghs

Een publicatie door W. Duys met gegevens over oa. de families Georgii?goris?joris?oris, De Vocht?de Vooght, Stakenborghs, T(H)ijs?t(H)eys?mattheï, Mattheï?thijs?mattheeussens, Claessen, Staes?staessens, Cuylits, Borgers en Meynendonckx.


Screenshot van website

Kwartierstaat Stolk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-stolk

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, van Wagensveld, van Leeuwen, Hoogendam, van Eden, van Heijningen, van Gelder, Buurman, van IJzere en Schuurman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Strootman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-strootman

Een publicatie door Frans Strootman met gegevens over oa. de families Strootman, Van Ravenswaaij, Stephan, Hoen, Rebergen, Diepeveen, Bos, Van Dijk, Strootmann en Methorst.


Screenshot van website

Kwartierstaat Swalen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-swalen

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Van Houtum, Van Gils, Legius, Beerens, Van Mierlo, Smits, Vanden Heuvel, Heijmans, Quinten en Bartels.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Albert Johan Egbert Smith - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-albert-johan-egbert-smith

Een genealogische publicatie door Albert Smith met gegevens over onder andere de families Piccardt, Steenhuisen, Smith, Lieftinck, Wieringa, Van der Veen, Pauw, Van Leeuwen en Verhaven.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Sluis en De Oude - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-sluis-en-de-oude

Een publicatie door Marcel van der Sluis met gegevens over oa. de families Drielsma, Weijl, Van der Sluis, De Oude, Cohen, Drilsma, Boas, Van Gelder, De Jong en Mulders.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Sluis/Oltmans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-sluis-oltmans

Een publicatie door Henk Rolvink met gegevens over oa. de families Fooken, Oltmans, De Vries, Fokkens, Jans, Venema, Geerts, Jager, Sikkens en Dijkstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws