stamboomgids

Familienamen » S

Websites 281 - 290 van 1241:

Kwartierstaat Stakenborghs - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-stakenborghs

Een publicatie door W. Duys met gegevens over oa. de families Georgii?goris?joris?oris, De Vocht?de Vooght, Stakenborghs, T(H)ijs?t(H)eys?mattheï, Mattheï?thijs?mattheeussens, Claessen, Staes?staessens, Cuylits, Borgers en Meynendonckx.

Screenshot van website

Kwartierstaat Stolk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-stolk

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, van Wagensveld, van Leeuwen, Hoogendam, van Eden, van Heijningen, van Gelder, Buurman, van IJzere en Schuurman.

Screenshot van website

Kwartierstaat Strootman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-strootman

Een publicatie door Frans Strootman met gegevens over oa. de families Strootman, Van Ravenswaaij, Stephan, Hoen, Rebergen, Diepeveen, Bos, Van Dijk, Strootmann en Methorst.

Screenshot van website

Kwartierstaat Swalen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-swalen

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Van Houtum, Van Gils, Legius, Beerens, Van Mierlo, Smits, Vanden Heuvel, Heijmans, Quinten en Bartels.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Albert Johan Egbert Smith - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-albert-johan-egbert-smith

Een genealogische publicatie door Albert Smith met gegevens over onder andere de families Piccardt, Steenhuisen, Smith, Lieftinck, Wieringa, Van der Veen, Pauw, Van Leeuwen en Verhaven.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Sluis en De Oude - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-sluis-en-de-oude

Een publicatie door Marcel van der Sluis met gegevens over oa. de families Drielsma, Weijl, Van der Sluis, De Oude, Cohen, Drilsma, Boas, Van Gelder, De Jong en Mulders.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Sluis/Oltmans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-sluis-oltmans

Een publicatie door Henk Rolvink met gegevens over oa. de families Fooken, Oltmans, De Vries, Fokkens, Jans, Venema, Geerts, Jager, Sikkens en Dijkstra.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Sman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-sman

Een publicatie door Ria Hendriks met gegevens over oa. de families Hendriks, Van der Wal, Biermans, Van Egmond, Liebeton, Duchateau, De Bruijn, Willemsen, Van Eijndhoven en Verkuijl.

Screenshot van website

Kwartierstaat van M. Schram - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-m-schram

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families SCHRAM, JONG, 't, DULST, van, KOESE, DRIEL, van, VISSER, PRINS, EIJK, van den en EIJK, van den.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Maria Theodora Lidwina Sanders - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-maria-theodora-lidwina-sanders

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families Sanders, Van de Beeten, Berends, Burgers, Corbeek, Greven, Rutjes, Welling, Nass, Engelen, Van Eekeren, Looijschelder en Jansen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws