stamboomgids

Familienamen » S

Websites 291 - 300 van 1267:

Mijn voorgeslacht - Slingerland - www.genealogieonline.nl/voorgeslacht-slingerland

Een publicatie door Peter Slingerland met gegevens over oa. de families Slingerland, Slingerlant, Van Leeuwen, Immerzeel, Boer, Rietkerk, Schut, Jager, Eising en Jans.


Screenshot van website

Nageslacht Doeke Ritskes (Smeding) - www.genealogieonline.nl/nageslacht-doeke-ritskes-smeding

Een publicatie door Lars van der Heide met gegevens over oa. de families Smeding, Van der Meer, De Jong, Van der Heide, Dirksen, Bruining, Postma, Oltmans en Oltmans.


Screenshot van website

Nageslacht Spits - www.genealogieonline.nl/nageslacht-spits

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van Keulen, Broek, Van der Lugt, Van Duffelen, Van Galen, Van Rossen, Spits, Berghout, Van Heusden en Boon.


Screenshot van website

Nakomelingen boerderij Schoneveld Colmschate - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-boerderij-schoneveld-colmschate

Een publicatie door Jan Schoneveld met gegevens over oa. de families Schoneveld, Braakhekke, Bomhof, Jansen, Schipper, Nijman, Van Leeuwen, Ebbers en Ebbers.


Screenshot van website

Nakomelingen van Evert Swaeveringe (Swaving) - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-evert-swaeveringe

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Swaving, Zwaving, Swaveringe, Bakker, Ferber, Bekkering, Swavening, De Jong, Hidding en Soldaat.


Screenshot van website

Nakomelingen vanaf de boerderij Schoneveld in Laren (Gld) en Barchem (Gld) - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-schoneveld

Een publicatie door J.A. Schoneveld met gegevens over oa. de families Schoneveld, Schonevelt, Lenderink, Pasman, Bargeman, Eggink, Hietkamp, Nijenhuis, Olthof en Stegeman.


Screenshot van website

Nazaten van Jan Schaap - www.genealogieonline.nl/nazaten-van-jan-schaap

Een publicatie door Peter J.R. Vermaat met gegevens over oa. de families Schaap, Kos, Visser, Veerman, Westland, Vos, Bunschoten, Hogenbirk, Honing en Boor.


Screenshot van website

Nazaten van Johann Arnolds von Stae - www.genealogieonline.nl/nazaten-johann-arnolds-von-stae

Een publicatie door Francis van Staa met gegevens over oa. de families Van Staa, Von Staa, Von Stae, Sta, Van Stae, Van Sta, Van Delden, Gerritsen, Jans en Rensink.


Screenshot van website

Onderzoek voorouders Sambler - genealogy.sambler.eu

Onderzoek naar voorouders van de familienaam Sambler


Screenshot van website

Onze Familie Scholte - home.casema.nl/klaas.scholte

De site beschrijft de ontstaanswijze van drie verwante families Scholte in Nederland en de genealogie van één van deze families.


Screenshot van website



Genealogie nieuws